Problem z pobraniem zawartości launchera.

Zadaj pytanie
Hewrrra
Ulubiony Pokemon: Electrobuzz

Problem z pobraniem zawartości launchera.

Post autor: Hewrrra » 11 cze 2018, 15:46

Siema, posiadam 2 pc, jeden słabszy drugi dość mocny, ten słany jest narzeczony to laptop dość stary ma 3GB ramu, na górze w zakładce launcher widnieje informacja o ściąganiu launchera o połowe mniejszego od ramu, no cóż tutaj nie ma 1,5GB także pobrałem 2,5GB doszło do pobierania i instalowania modów serwerowych, jest tam taka chwila w ostatniej instalacji gdzie jest 46tyś plików, u mnie na mocnym stacjonarnym pc, jest to kwestia 5 sekund aby się to wczytało i jestem w menu launchera, na lapku niestety dochodzi do 6 tyś plików ( a to i tak zajmuje około 15 min) i launcher wyłącza się bez żadnego powiadomienia po prostu process nie wytrzymuje i się crashuje, można coś zrobić? Pomyślałem że pobiorę całość na swoim pc i wrzucę to na lapka przez pendrive, ale z tego co widzę przy każdym uruchomieniu launchera on na nowo instaluje te mody, jakaś rada? :pika:

Awatar użytkownika
Sparc
Ulubiony Pokemon: Metapod
Kontakt:

Re: Problem z pobraniem zawartości launchera.

Post autor: Sparc » 11 cze 2018, 17:23

Sprawdź jeszcze to: http://tnij.at/launcher
Niestety ale obecnie serwer zżera bardzo dużo pamięci RAM. Ale kończymy już aktualizację serwera do wersji która "zjada" RAM 3x mniej.

ODPOWIEDZ