Rekrutacja do Somsiadów!

Gildie serwerowe! tutaj możesz otworzyć nabór do swojej gildii lub zapisać się do istniejącej!

Rekrutacja do Somsiadów!

Postautor: oleka222 » 15 mar 2018, 16:31

Witam Wszystkich! Z tej strony lider jak i ,,opiekun'' tej gildii! Fajnie że wszedłeś zobaczyć ten post! A teraz jeśli ciebie zainteresowałem tą gildią Zapraszam do zapoznania się z kilkoma zasadami tej gildii!
1.Musisz być miły dla innych Nosaczów i ich nie oszukiwać (tak się nazywają gracze tej gildii!)
2.Bardzo proszę żebyś znał podstawowe zasady ortografii a jeśli nie wiesz jak napisać dane słowo można użyć Wujka Google
3.Chce żebyś był ogarnięty w sprawach takie jak: Evs,Ivs,Co to mega evo. A jak czegoś nie wiesz to się zapytaj Chatu lub nas! Ale najpierw sam poszukaj
4.Wszystkie przewinienia chatu mogą grozić wyrzuceniem z naszych Somsiadów! Więc proszę cię przyszły Nosaczu o zapoznaniem się z regulaminem chatu
5.Dodawać mogę tylko ja czyli
oleka222
6.Pamiętaj że jeśli chcesz się wymieniać z innymi Nosaczami to musisz mieć rangę
Ogrodnik,Vip
7.Nie chcemy kłótni pomiędzy Nosaczami i serwerem, kłótnia może grozić wyrzuceniem (nie mylić kłótni z dyskusją)
8.Jeśli będziesz niszczył atmosferę w naszych Somsiadach to chyba wiesz co cię czeka :/
9.Chcemy osoby które grają na serwerze dłużej niż tydzień,ponieważ jak mówiłem w pkt.3 chce żebyś był ogarnięty. A jeśli jesteś wystarczająco dobrym graczem np.grałeś w jakieś inne gry Pokemon to też masz szanse o dołączenie do naszej gildii
10.Jeśli ktoś będzie się źle zachowywał w gildii podczas mojej nieobecności to wyślij mi ScreenShota
11.Mamy kulturę osobistą czyli mówimy Przepraszam, Proszę, Dziękuje.
12.Wymagane jest złapanie przynajmniej 15 Pokemonów na tydzień! Somsiady chcą być w Top Gildii!
13.Jeśli możesz wspomóc gildię ck to proszę daj trochę bo utrzymanie gildii nie jest tanie, można nawet dostać jakiegoś Poka za kilka ck :D (wszystko co mi dasz jest przeznaczone na gildię!)
14.Pomagamy wszystkim, chce widzieć dużo osób z Somsiadów które pomagają na chat!
15.Też jestem człowiekiem i mogę się pomylić!
16.Zawsze jako lider będę was informował o dłuższych nieobecnościach na serwerze!
17.Nie dodaje za ck lub Pokemony
18.Regulamin serwera obowiązuje też u nas!
19.Chce żebyś był aktywny!

A teraz jeśli cię zainteresowałem naszą gildią, napisz mi drogi nosaczu na ./msg oleka222 że chcesz dołączyć, a ja zadam tobie kilka pytań potrzebnych do dołączenia :D
Pozdrawiam oleka222! Widzimy się w Gildii !
:snorlax :charidzard mewtwo::
Helper 16.05.18 - 02.07.18
Lider sali Pokelastia 03.06.18 - 02.07.18
Awatar użytkownika
oleka222

Ulubiony Pokemon: Kyogre

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Gildie