Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Donekk

Itemki

Recommended Posts

Siema to znowu ja.
Sugeruję, aby jednorazowe itemki (focus sash, gemy, weakness policy itd.) nie były już jednorazowe tylko wielorazowe bo portfel boli jak nie wiem co🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałoby się bo granie np. sasha na turnieju kosztuje cię często więcej niż jest warta nagroda. Albo na sali gdy lider chce zagrać sasha to mu się to totalnie nie opłaca bo sash kosztuje 3ck, a za walke dostaje się od 16 sc do 1 bc, czyli w najlepszym wypadku 6x mniej niż on kosztuje. Ale Dotroy i tak odrzuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny, bo nie wygrał turnieju. Sugestia bezsensowa. Jeśli jesteś biedny lub masz >24 lata to nie graj poprostu. PS. używaj vacuum wave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat używalnych przedmiotów był kilkanaście razy omawiany w poprzedniej edycji jak również w aktualnie i zdanie nie zmieniło się od tamtego czasu. W przypadku turniejów, jeśli obie strony się zgodzą możecie używać pełnego zdrowia więc itemów nie stracicie. W przypadku sal liderowych nic nie zostanie zmienione. Będąc liderem bądź zgłaszając się na nabór, logicznie można stwierdzić że chcąc używać pokemona z używalnym przedmiotem będziesz musiał za to płacić.

Mam nadzieje że wystarczająco się rozpisałem, jak nie to trudno.

 

PS: Bemir zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...