Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
pkmnjakub

błąd podczas wymiany

Recommended Posts

Dzień dobry !

Chciałem zgłosić błąd podczas wymiany. Mianowicie wymieniałem się z inną osobom co się nazywała Niantes ( reszty nicku nie pamiętam ). Polegała ona na tym że ja dawałem latias + kamień do niej a on miał mi dać rayquaze . Po wymianie jej nie otrzymałem turz po tym rozmawiałem na dc z helperem lub adminem co nazywał sie xin coś tam . Po tym powiedział mi że mam czykać . Mineły 2 miesiące a pomocy nie otrzymałem . Mam nadzieje na szybką pomoc.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

XDDDDDDDD po 2 msc sie zgłaszasz napewno ktoś to znajdzie w logach i żeby komuś się chciało tak skrolować... Przychodzi się na forum tuż po zdarzeniu a nie dużo po fakcie. Raczej nic się nie da już zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helper z takimi rzeczami nic nie może zrobić w takiej sytuacji pisze się odrazu do sparca nie jakiś hełpełów czy moderatorów co nic nie mogą zrobić. 

Ps. dałeś się łokraść

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.04.2020 at 17:13, Ninja763 said:

Helper z takimi rzeczami nic nie może zrobić w takiej sytuacji pisze się odrazu do sparca nie jakiś hełpełów czy moderatorów co nic nie mogą zrobić. 

Ps. dałeś się łokraść

dobra ale jak nie chcesz pomóc to nie pisz a admin mógł by oddać tego poka po prostu bo kase wydałem i straciłem

 

 

Edited by pkmnjakub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymiany są na własną odpowiedzialność, jest to napisane na wymieniarkach, wymieniając się akceptujesz to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Language
Theme
×
×
  • Create New...