Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
verlack8

fake info na scam przez filipzabolek14

Recommended Posts

pisze na chacie ze oscamowalem go na salamenca chociaz ze go wystawil na licytacje za 5 ck to go kupilem i grozi mi banem i ze wzialem mu 5 ck zabralem mu flareona i oddalem mu to prosze cos z tym zrobic ­čść

1, nie odales mi flerona tylko dales mi jakies gowno nie moje ale flareona tylko ze gorszy nie kupiles moje slamenca bo kupil go michal a ty mnales mi dac salamneca  bo taka byla umowa wiec pisalem ze mnie oscamowales na achcacie

oddalem ci tego samego i salamenca nie mialem ci dac wiec niezly moj fake info serio...

12 minutes ago, verlack8 said:

pisze na chacie ze oscamowalem go na salamenca chociaz ze go wystawil na licytacje za 5 ck to go kupilem i grozi mi banem i ze wzialem mu 5 ck zabralem mu flareona i oddalem mu to prosze cos z tym zrobic 

Verlack jakie┼Ť dowody? Bo bez dowod├│w ta skarga jest do zamkni─Öcia. A je┼╝eli chcecie to wyt┼éumaczy─ç mi─Ödzy sob─ů to idzcie na Dc popro┼Ťcie jakiego┼Ť helpera i wyja┼Ťnijcie sobie te sprawe a nie spamicie na forum.

ta ale bana nie dostane to po co on mi cisnie ze bana dostane jak za scam na wymieniarkach nie ma 

Jak to mo┼╝na nazwa─ç scamem? Przepraszam was ,ale to wasza zas┼éuga ┼╝e si─Ö nie dogadali┼Ťcie zamykam!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
  • Create New...