Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Ninja763

Skarga na słabego lider cmentarowic - Xadm_

Recommended Posts

Pan ten udaje że mu wywala internet/serwer gdy przegrywa walkę na sali. Gdy go mój shiny Scizor po SD jechał praktycznie go i miał właśnie zabić 2 ostatnie poki to tego gracza wywala a po powrocie nie da zboostować nawet tego bidnego scizora mimo że ma Detecta na Yanmedze (Sprawdzone #Ditto). I udaje że tak ma być i robi z siebie głupiego. Wywala tylko jego z serwer wraca i pisze 2k7YE23.png

Więc może ukróćmy jego męczarnie z wywalającym serwer poprzez Degrada 🙂

SS: https://imgur.com/a/YDWfApy

Scren jest robiony chwilę po walce bo na arenie i później u niego na sali mnie lagowało.

Chop ten przebywa też mało na serwerze wbił na 10min poszedł sobie i pewnie wbije po 22 na codziennie.

Edited by Ninja763

Share this post


Link to post
Share on other sites

no udaje i co jeszcze... widze, że nawet pan nie potrafi nauczyć sie liczyć bo byłem więcej niż 10 minut poza tym mam jedną z najwiekszych frekwencji, nie dałem ci sie zboostować, przy dokończeniu na arenie nie obowiązuje mnie, że musze dać ci sie zboostować, piszesz kłamstwa że udaje niby wywalenie a to prosze bardzo dowód, jedynym twoim argumentem jest brak boostingu na scizorze gdzie nie jest nigdzie napisane, że musze to zrobić w regulaminie. 

jvava.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbyt duża ilość skarg jak na jedną osobę zadecydowała rozmowę administracji na temat lidera cmentarowic. Prawie jednogłośnie zdecydowaliśmy, że aby uniknąć kolejnych skarg i problemów wobec graczy lider zostaje zabrany x_admowi, oczywiście jak przemyśli swoje zachowanie i wbije legendę, będzie mógł odbijać sale za miesiąc.

Pozdrawiam i zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...