Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
domcio607

Skarga na dawida

Recommended Posts

chłop daje bezpodstawne muty za capsa bo napisałem NIE a zawsze było gdy napisało się słowo co ma 4 albo więcej liter oraz pisze dwuznaczne teksty2020-03-17_13_39_53.png.b82d069d4c79bb908ff994b52e979a14.png

2020-03-19_19.46.31.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

a po za tym to był mój pierwszy mute odkąd dostałem bana oraz napisałem ze przepraszam a jakby do dawida napisała jakaś julia czy inna dziewuszka to by nie dawał

Edited by domcio607

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domcio607 w regulaminie nie ma nic o tym że mute zaczyna się od "4 słów" ani od "4 liter" a co do "Zawsze było" świat się zmienia, dwuznaczy tekst mógł zostać źle odebrany lecz była to część podpowiedzi podczas eventu, po czym od razu się poprawiłem i nie pisałem nic na czacie przez 20 minut (nie licząc wiadomości kontynuujących event). Następnym razem nie ucinaj tak wiadomości tylko pokazuj całość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid radze przeczytać jeszcze raz regulamin albo w ogóle jak tego nie zrobiłeś bo tam nie ma nic na temat dawania mutów za caps locka a jak juz to podchodzi pod punkt .2. Gra
a) Pisząc identyczne albo podobne oświadczenia, pisząc przekleństwa, wulgaryzmy, treści obrażające innych graczy, wykonując te same powtórzenia ruchu w ciągu krótkiego okresu czasu (spam), pisząc te same znaki po sobie w ilości powyżej 3 np."!!!!" (flooding), korzystając ze źle sformatowanego albo bezsensownego tekstu jest karane banem. Wygwiazdkowanie przekleństwa skutkuje takim samym efektem jak napisanie go bez cenzury.
 gdzie jest podane za co mozna dostać muta ew. inną forme kary

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
Cytat
W dniu 20.03.2020 o 18:04, domcio607 napisał:

źle sformatowanego

 

nO WłAśNIe JAK PISZESZ W taKI spoSób to źLe FORMATUJESZ tekst. Mam nadzieję że wytłumaczone, dawid nie pisz już takich rzeczy na /bc od tego jest /msg.

Pozdrawiam,

Król Karp. // Zamykam

Post Scriptum: a propos nie czytania regulaminu

g) Administrator, moderator serwera może dokonać czasowego wykluczenia gracza z gry na serwerze, jeśli jego zachowanie będzie niestosowne.
h) Administrator serwera ma prawo nie tlumaczyc sie z danego bana, czy muta i jaila.
i) Administrator ma prawo nie stosowac sie do regulaminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...