Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
koko20026

Elite 4

Recommended Posts

Witam przychodzę z sugestią zmian na rangach Elite 4,3,2,1 i Championa ,gdyż aktualny system ma zbyt wiele wymogów pod względem ilości osób jak i potrzebuje zbyt dużo czasu tym bardziej ,że podobno reset rang ma być co rok licząc ,że potrzebuje 8 Elite 4 do pierwszego Championa co wynosi 8 miesięcy. Mamy marzec ,a nie odbył się ani jeden turniej legend ze względu na zbyt małą ilość osób z tą rangą. 

Mój pomysł wygląda tak

Robimy Turniej Elite z tego wyłonimy Elite 4,3,2,1 i Championa to  jest turniej jednorazowy .

Co miesiąc podczas Turnieju Legend Elite 1 może walczyć o Championa, Elite 2 o Elite 1 itd. A osoba która zwyciężyła w turnieju Legend może walczyć o elite 4. Oczywiście osoba z wyższą rangą ma pierwszeństwo walki przykładowo Osoba z Elite 2 Chcę walczyć o Elite 1 ,ale Elite 1 Jeszcze nie walczyła z Championem ,więc Elite 2 musi czekać więc tak naprawdę turniej elite zaczyna się od Walki o Championa,a Osoby z ranga Legenda normalnie walcza Turniej legend wbijani. takim systemem utrudniamy graczom Utrzymaniu się w Elite jak i na pozycji Championa bo można bardzo łatwo spaść z championa spowrotem do Legendy przegrywając ze wszystkimi. Walka Elite odbywa się w systemie BO5 bez banów lub z to już sami zaproponujcie. Ten system walk moim zdaniem jest lepszy ,gdyż potrzebuje mniej czasu na wyłonienie Championa, nowość może zaangażować graczy do wbijania elite. A poza tym nazwa Elite 4 będzie bardziej urzeczywistniła Elite 4 z gier Pokemon. Rozumiem ,żeby zrobić to potrzeba czasu ,więc w następnym roku ten system moim zdaniem by działał.

To jest tylko propozycja nie obrażam aktualny system elite tylko proponuję według mnie lepszy. W razie pytań lub niejasności proszę pytać pod tematem i chętnie przyjmuję urozmaicenia do tego pomysłu i czekam także na szczere oceny powyższego projektu.

Pozdrawiam Serdecznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest tak łatwo spaść z Championa do Legendy i nie ma 5 rang jak każdy myśli że E4,E3,E2,E1,Champion. Jest jeszcze ranga dla osoby która była Championem ale przegrała walkę i może co miesiąc o niego walczyć. Obecny system rang jest bardzo dobry bo jest selekcja graczy którzy umieją walczyć a którzy tylko na farcie przeszli liderów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale fart też jest częścią gry jak by nie patrzeć ,a przez to ,że osoba która trzyma się na Championie ze świadomością ,że co miesiąc może błyskawicznie spaść do Legendy ma go zmotywować ,by utrzymać się na tej pozycji. A selekcja chyba już się kończy na turnieju Legend bo rozumiem mieć farta ,ale żeby wygrać turniej legend fart nie wystarczy ,a tu bardziej chodzi o to ,że jest za mało czasu a za dużo rang.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie to jakaś zmiana w systemie najwyższych rang by się przydała, jak mnie pamięć nie myli nigdy nie mieliśmy na serwerze nikogo z rangą powyżej E2 + fakt że gracze mogą wbić Elite ileś tam a potem odchodzą i to też dodaje czas oczekiwania bo nie raz była sytuacja że E3 czy E4 nie ma z kim walczyć bo gracze poodchodzili (patrz drogskol) i trze czekać. Do propozycji nie mogę się odnieść bo niestety nie ma mnie na sekcji alternatywnego języka polskiego na fb i nie rozumiem co tam napisałeś.

Pozdrawiam,

Król Karp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nic nie zmienimy. W przypadku dużej ilości legend (o ile bemir tyle osób przepuści) jestem skłonny wybierać dwóch wygranych do elity4 w ciągu miesiąca. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...