Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Kolorowy00

skarga na Dawida(cyferki) jest on helperem

Recommended Posts

Zaczynając skargę od niewłaściwego zachowania Sz.P. Helpera , który to mnie zmutował , podpisując powód jako ,,obrażanie,, Chciałbym zaznaczyć , że nie mam pojęcia kto poczuł się urażony przez mnie moimi treściami . Helper na moje pytanie czemu dostałem muta , odpisał że nie chce się tłumaczyć jak i napisał , że za moją wiadomosc ,,lizać pieroga jednej pani,, ja kiedy pisałem żyje w świadomości że Pierogi Pani M.Gesler są prześwietne i warto ich skosztować , lecz moja nawiązanie ,,lizanie pieroga,, odnosi się do metaforycznego ,,pojęcia obejść się smakiem,,

 

Więc chcialbym zaznaczyc że nikt nie powinine czuć sie obrazony , lub urazony , a zachowanie helpera jest smieszne , bo jesli przychodzi do helpera wiadomosc że ktos czuje sie urazony na podstawie jakas wiadomosc banuje , nie jest to wlasciwe ze wzgledu na to że nie był w kontekscie rozmowy a opiera się tylko na jednym zażaleniu.

 

Również chciałbym zaznaczyć że powyzszy helper nie reagowal na moje skargi że ktos mnie wyzywa , i pokazuje że jest tylko wrazliwy na skargi swoich znajomych 🙂 

ps. (Jeśli chodzi o zdjęcia że helper odpisal że nie chce mu sie tlumaczyć to posiadam )

Share this post


Link to post
Share on other sites

napoczatku napisales ze liza mi pieroga i bylo to kierowane do mnie a potem jak cos napisalam napisales ze tutaj rozmawiaja powazni ludzie i zebym sie nie wtracala czyli 2 razy obraziles mute zasluzony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toksi kochanie przeczytaj raz jeszcze że forma mojej wypowiedź o pierogu nie jest skierowana do nikogo , więc nawet nie miałem na celu nikogo obrażać , a jak ktoś się brzydko powiem wcina do rozmowy to jest nieładne i denerwujące jeśli kogoś nie prosiło się o jakąś wypowiedź w sprawie , ale powiesz zaraz to czemu pisałem na głownym a nie na priv , ponieważ popsuła mi się klawiatura i muszę korzystać z klawiatury wgranej aplikacją na monitorze i nie zawsze chce mi się klikać 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...