Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
XAkamX

Skarga na lidera cmentarowic

Recommended Posts

Zgłaszam skargę na lidera cmentarowic który za bardzo słucha damianka. Po pierwsze lider ten miał mnie na ignorze chociaż jest to zakazane. Po drugie gdy została minuta czasu na reset zostało temu liderowi ze 3 poki które by w szybkim tempie padły ale jego błyskotliwość spowodowała że postanowił przedłużać walke do momentu resetu. Stwierdziłem że skoro nie było żadnych stealh rocków itp i na żadnym poku nie było ruchów statusowych typu poison napisałem żeby walkę dokończyć na arenie, lider ten nic nie odpisał. Po wbiciu na serwa specjalnie uleczył poki i napisał że walka ma się odbyć odnowa bo "samo mu się uleczyło". Lider ten już kolejną sytuacją nie przestrzega żadnego regulaminu. Inną sytuacją było jak zbugował walkę mega ewolucją i zamiast zacząć od nowa walke to stwierdził że to mój błąd dał mi kicka i uciekł z serwera. W obu sytuacjach był świadkiem lider damian który zapewne go obroni a w pierwszej sytuacji był też lider MiaMianowskyy. Mam nadzieję że coś zrobicie z tym graczem który nie zasługuje na miano lidera. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze lider może mieć ludzi na ignorze nawet moderator soku to potwierdza, dwa polecam sie douczyc lecznia bo scizor i araquanid to nie 3, kiedy był reset walka ledwo sie zaczeła wiec wybieranie ruchu przez 15 sekund to naprawde wielkie przedłużenia które by odmieniło całą walke, po 4 Nie uleczyłem pokemonów tylko same się uleczyły ale mało mnie obchodzi twoje zdanie, że niby uleczyłem. po 5 odpisałem ci, że walczymy od nowa nawet bemir potwierdził to w tamtej chwili, że lider wybiera czy czy od nowa czy na arenie. Wytykasz mi, że lider nie przestrzegam regulaminu którego nie znasz i jeszcze wymyślasz kłamstwa. Odmówiłeś walki i napisałeś, że ,,skarga'' jedynie co potrafisz zrobić to płakać. Podczas incydentu z mega evolucją to zostało ci bodajrze 2 pokemony jak nie jeden i przy scizorze z max atk i 100% wiedzy o priority ataku zrobiłeś mega evolucje. Niestety szkoda mi jedynie osób które muszą marnować swój czas na to pisanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-lider ma zawsze racje, kiedy walczylem z liderami za kazdym razem prakycznie (oprocz u seby pozdrawiam cieplutko) kazda walka zaczynala sie od nowa - czy wygrywalem, czy przegrywalem. Lider o tym decyduje w jaki sposob wznowic walke.

Edited by veex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mówie o sytuacji w której kilka razy wystawiłeś mega beedrilla na oneshooty i po za tym to ty się naucz liczyć bo Ribombee i mega pidgeot to 2 poki. Pozatym sokul nie jest Sparciem i sam Sprac mówił że lider nie może mieć graczy na ignorze. Po trzeciee Wszyscy potwierdzają że dajesz zoneshootować sobie poki żeby został Ci tylko jeden i się zdecyduj ile poki wybierałeś bo dla mnie i dla oglądających to było 50 sec a dla Ciebie pierwsze 40 potem 30 i teraz nagle 15 ciekawe.Po czwarte od kiedy występuje bug który sam poki leczy.Po piąte powinieneś od razu napisać żeby walke zacząć od nowa a nie po napisaniu że "samo się uleczyło".Po szóste jak masz specjalnie sprawiać problemy tylko po to by ktoś pisał skargę i zajmował czas administracji to zrezygnuj z lidera to wtedy ta sala odzyska swój dawny blask

Share this post


Link to post
Share on other sites

I w tym nie ma żadnych kłamstw bo są świadkowie tych zdarzeń i lider nie ma zawsze racji tylko administracja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,XD'' to jedyne co można o tobie powiedzieć, nie wystawiałem beedrila kilka razy na oneshoty wiec te kłamstwo sobie oszczędź. Po 2 nie kłam że był ribombee i mega pidgeot bo to żenujące i wszystko da sie sprawdzić w logach. Dostałem pozwolenie od administratora i nie musisz mi się tłumaczyć bo twój płacz mnie nie interesuje. nie było żadnych oglądających oprócz damiana, kroboboli i chyba veexa ale nie jestem pewny. Chyba że sie przyznajesz do podpowiadania i udostępnienie ekranu co jest karane. Po któreś tam NAJPIERW napisałem, że walczymy od nowa a potem, że mi uleczyła na reszte nie chce mi sie odpisywać bo to są tylko kłamstwa bez poparcia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miamianowskyy był przy tych walkach i pisanie że moje słowa to kłamswta są żałosne. Twoje argumenty nie mają żadnego poparcia plus pisanie że moderator ma większą władzę niż headadmin są jawną obrazą i wyśmianiem.Nikt mi nie musi podpowiadać na lidera który celowo daje sobie złanshootować poki by pokazać że jest się dzbanem czy wywołać buga. Nigdy nie zasługiwałeś na miano lidera i nigdy nie będziesz.Twoje tłumaczenia są bez sensu i powtarzalne.Pisanie jedynego argumentu że to są kłamstwa nie jest zbyt wiarygodne czy pisanie że "pewnie udostępniał ekran".Pisze kolejny raz skoro nie potrafisz być liderem to nim nie bądź i nie będziesz miał problemów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli twoja kolejna odpowiedź ma polegać na tym że piszesz "To są kłamstwa" To się nie poć bo nie będą czytane przez nikogo.Mówię ja mam świadków a ty jedynie odpowiedź to kłamstwo. Winny się próbuje tłumaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisanie wielokrotnie XD pokazuje twój poziom. Najlepiej idź się tak jak damian mówi "Schlaj" Zrezygnuj z lidera i nie marnuj czasu graczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zdanie bedzie miało mało znaczenie ,ale nieraz słyszałem że adm buguje walki i bylem tego swiadkiem. Pokemony leczą sie gdy masz ustawione full hp lub gdy ktoś wyjdzie sam . Prośby do Sparca najwidoczniej nie zadziały .W sumie to tyle jeśli chodzi o liderka pozdrawiam 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Porsen said:

ale nie przy kazdej walce , on zawsze ma wyleczone

 

przy każdej czyli jakiej? a nie potrafisz odpowiedzieć bardzi mi przykro bo nawet nie wiesz z kim walcze i btw mówi typ co bierze poki toksycznej na nabór lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie dokańczam na arenie jak eprzypadku kolorowera, bartka lub veexa nie moja wina ze bug mi pokemony uleczył

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, xAdm_ said:

przy każdej czyli jakiej? a nie potrafisz odpowiedzieć bardzi mi przykro bo nawet nie wiesz z kim walcze i btw mówi typ co bierze poki toksycznej na nabór lol

I btw mówi to typ co wziął poki donka na nabór lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga rozpatrzona pozytywnie. Owy osobnik został zbesztany przez administrację, więc nie widzę powodu dalszego nabijania postów na forum. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...