Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In

Sign Up
Sparc

Nabór na 2 helperów

Recommended Posts

15 minutes ago, Shoori said:

Cześć na imię mam Adam.
Mam 23lata , pracuje w wolnym czasie gram w pokemony jestem kreatywny oraz pomocny oraz szybko się uczę przy dobrej pomocy.
Nie interesują mnie żadne korzyści z bycia helperem jeżeli dostałbym ragę zamierzam pomagać graczom z misjami  , pytaniami związanymi z grą oraz oferował bym swoją pomoc do pilnowania czatu oraz robienia eventów(tego bym musiał się nauczyć) Prowadzę serwer discord społecznościowy Pokecord Polska gdzie można łapać pokemony na discordzie namawiam , staram się namawiać dużą ilość osób które znam do gryw pokemine.
Grałem w metina na prywatnym serwerze gdzie również byłem helperem oraz z racji że jestem nowym graczem jestem bezstronny , oraz grałem w pokemony na pokecrafcie.

pok_feature.jpg

Cześć.

Długo zastanawiałem się nad tym, czy warto w ogóle się zgłaszać na Helpera, ale w końcu postanowiłem, że napiszę ten post.

Mam na imię Mateusz, mam 24 lata. W Pixelmony grałem już na 4 serwerach, łącznie przez jakieś 4 lata. Z racji tego, że może być to odebrane za reklamę, nie będę podawał ich nazw, dodam jednak, że na jednym z tych serwerów adminowałem. Jestem raczej z tych chorych gości, którzy włączają sobie mistrzostwa pokemon do porannej kawy, czy śniadania.

Chciałbym ubiegać się o stanowisko Helpera odpowiedzialnego za eventy oraz rekreację. Dlaczego? Dlatego, że w normalnym, prawdziwym życiu, pracuję jako animator w najlepszej firmie gier planszowych w Polsce. Zdarza się, że z wydarzeniami, czy eventami, mam do czynienia co najmniej raz na miesiąc od strony wystawcy / wolontariusza.

Jestem bardzo skory do pomocy innym, mam spore pokłady cierpliwości i przede wszystkim stawiam na sprawiedliwość - ludzie zasługują na równe traktowanie.

Codziennie też jestem dostępny na serwerze (przez co najmniej 5 godzin) oraz na discordzie (praktycznie cały dzień). W razie wypadku jestem w stanie podać również facebooka.

Pozdrawiam,
Mateusz "LingLing"

No siemson jestem Dawidek mam 16 latek.

No chciałbym zostać helperem.

Dlaczego? Powód jest oczywisty- niemalże darmowy VIP.. A tak serio to robiłbym eventy pomagałbym (w teorii) afczyłbym mniej niż bemir.

Na serwerze jestem dostępny codziennie tak +-2h (rekordowo 12).

Ogólnie to z 3 lata na serwerze będzie.

No w  sumie to popomagałbym ludziom i porobiłbym trochę eventów.

Pozdro 600~~DoneQ

Siema

Jestem Mawir w lipcu skończę 23 lata.

Chciałbym zostać helperem ponieważ chce pomagać ludzią  robić eventy odpowiadać na pytania graczy 😛 na serwerze jestem tyle ile mogę codziennie po parę godzin ,Grałem wcześniej na pixelmonach parę lat temu pełniłem funkcje lidera sali ice ale przestałem grać i teraz po czasie stwierdziłem że ten serwer że inny serwer to dobry pomysł w sumie tu wszystko jest lepsze .Gram tu z miesiąc z ziomkami jest mega, Zawsze byłem  będę osoba która kocha pomagać każdemu kto tej pomocy potrzebuje,Jeśli dostane szanse bycia helperem  na pewno nikt nie pożałuje tej decyzji,Pozdrawiam serdecznie

Witam mnie ka z dy zna na serwer moje imie to adam w wrzesniu 18 zaczne 22 lat Chciałbym zostać helperem ponieważ chce pomagać ludzią  robić eventy pomagam graczo nowym gzdzie moją poki łapac ja maja rangi robić pomagam im poka odrzykać jak stracom casie laga pomagan graczą evo poków jak trzeba prze wymiane weekendyy jestem od 10 do 01;00 gram a od poniedziałku od piatku 16;00 do 00;00 skole miałem aterasz bende miał wakacje konie wiecz znów bende grał o 16:00 do 00;00 i dlatego chce mieć helpera bo ponagam na serwer gracza i adnimowi i jestm lubiany przez serwer i graczy