Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In

Sign Up
Sparc

Nabór na 2 helperów

Recommended Posts

Siema, otwieram nabór na helperów, nabór jest na czas nieokreślony (nie wiem kiedy dobiorę helperów ze zgłoszeń).

Potrzebujemy 2 osoby, pierwsza zamjująca się REKLAMĄ serwera - tj. reklamowanie na forach/grupach/youtube naszego serwera, drugą zajmującą się Eventami i nie chodzi tylko o odpalanie eventów ale także, zadawanie zagadek, poszukiwania itd. osoba musi być kreatywna, prócz tego osoby które się zgłoszą muszą ogarniać serwer (poki itd.) oraz być aktywne na chatcie i służące pomocą.

Zgłoszenia zrobione "byle jak" i dla "beki" będą usuwane, i nie pytajcie czemu zostały usunięte.

Proszę tylko osoby chętne i aktywne które dużo czasu spędzają na serwerze.

W zgłoszeniu napiszcie coś o sobie, jak długo gracie na serwerze, ile jesteście online, znajomość poków/walk i na jakie stanowsisko aspirujecie i dlaczego.

Pozdrawiam.

Posted (edited)

Witam

Mam na imię Seba i jestem w 2 Klasie technikum o profilu informatycznym

Mam nie wielki staż na serwerze licząc 5 miesięcy

Kusi mnie darmowy VIP ,ale nic nie jest za darmo ,więc chcę na to zapracować przez pracę jako helper serwera.

Wbijam codziennie ,mogę reklamować serwer na forach i jak trzeba się nimi zajmować to dla mnie nie problem ,lecz mogę też się zajmować eventami ,bo słowo kreatywny to za mało by opisać moje pomysły.

Oczywiście nie jestem idealnym ,ale staram się być pomocny dla innych.

Są osoby których nie lubię ,a one nie lubią mnie ,lecz to chyba nie powód by dławić moje zgłoszenie.

Pozdrawiam z rodzinką i serdeczne JD

Edited by koko20026

Na początku wspomnę, że piszę same konkrety. Gram na serwerze około 9 miesięcy, często jestem online około 4 godziny. Posiadam znajomość poków/walk na poziomie lidera. Aspiruje na stanowisko Helpera reklamującego, ponieważ posiadam kanał na youtube na którym można na bieżąco wprowadzać reklame, Posiadam również dużo grup o tematyce pokemon gdzie można wprowadzić reklamę 

Jak wiadomo mój nick z serwera pokemine to Hremiku

Coś o sobie: Mam na imię Kacper, jestem młodą i kreatywną osobą z masą pomysłów. Lubię piłkę nożną. Myślę nad kształxeniem się w kierunku informatycznym.

Znajomość poków: Na pokach znam się dość dobrze, lecz moje walki pokemon pozostawiają dużo do życzenia, staram się to zmienić uczestnicząc w większej ilości starć.

Ile czasu spędzasz na serwerze: Najczęściej gram w weekendy, może jest to minus, lecz w tygodniu mógłbym myśleć nad eventami (bo chciałbym się nimi zajmować)i nawet co tydzień wymyślać nowe rzeczy.

Stanowisko na jakie aspiruję: To tak jak wyżej Helper od eventów.

Hej mam na imię Sebastian jestem liderem denelandi, interesuję się grafiką i kocham rysować. Jak jest szkoła to spędzam tak 3-4 a jak mam wolne to jestem prawie cały dzień chyba że mi coś wypadnie. A na forum patrzę rano i po szkole. Pokemony jakoś znam, i myślę że mogę rozszerzyć wiedzę o pokemonach jak będzie to potrzebne.

Mogę zajmować się reklamą lub evenatami, więc dopasuję się to tego co trzeba. Ostatnio uczę się montować filmiki i bym chciał spróbować wszystko co mogę żeby serwer był wesoły i żeby więcej  ludzi przychodziło na serwer.

Dziekuje pozdrawiam lider denelandi Sebastian.

Posted (edited)

mam na imię dominik elo

konkretny; - gram od końca poprzedniej edycji

-miałem lidera jezeli chodzi o walki i pokemony

-Darmowy Vip (kto by nie chciał XDD)

-ostatnio poprawiałem oceny więc nie grałem ale wcześniej no lifiłem xd

-chciałbym zajmować się eventami ponieważ promowanie itp do nie do końca dla mnie

Edited by domcio607

Witam

Na serwerze gram od prawie roku (10 miechów), na poprzedniej edycji też grałem, troche.

Na serwerze jestem codziennie po pare godzin, w weekendy po 8-12 godzin.

Pokemony znam bardzo dobrze (prucz troche 8 geny), jestem Liderem na serwerze i myśle że nie jestem najgorszy.

Chciałbym być helperem od eventów, wymyślać różnorodne pomysły i organizować różne konkursy na serwerze.

Mam na imię Damian, mam 14 lat. Lubie szkicować, grać w gry pokemon, robić fikołki.

Tak jak napisałem wyżej, chciałbym być helperem od eventów. 😁

Mam na imię Dawid. Piszę to zgłoszenie ponieważ czytając powyższe zacząłem się śmiać.Moje też będzie zapewne useless bo wiem że jestem toxic lecz postaram się to zlikwidować (Terapia u sokusia pomaga).Wolałbym się zajmować organizowaniem eventów ponieważ mój umysł kryje dużo tych złych i dobrych pomysłów.Piszę też to zgłoszenie ponieważ obecni helperzy nie robią zbyt wiele (oprócz kochanego Dawida) więc trzeba by było kogoś ogarniętego.

Mam też kilka pomysłów na poprawienie obecnych eventów które nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem.Lubię współpracować z ludźmi więc nie będę miał problemu z dogadywaniem się a jest to bardzo ważne w 21 wieku. Na serwerze zacząłem grać po 3 miesiącach nowej edycji.Do gry staram się wchodzić codziennie na kilka godzin.Walcząc staram się jak najlepiej wykorzystać pokemony. A moim ulubionym pokemonem jest Dedenne. Mam nadzieję że rozpatrzycie to zgłoszenie i że będziecie dobrze się bawić przy wyborze, pozdrawiam serdecznie 😄

Podobnie jak dawid czytając powyzsze zgloszenia dopadła mnie depresja więc i ja spróbuje swoich sił . Mam na imie Patryk (wow) . Zostałem urodzony 01.01.2003 (naprawde w sylwestra , łał !).W pokemine gram już dość długo , pierwszy raz wszedłem na serwer jakoś 3 lata temu i kończyłem grę i znowu wracałem , regularniej gram od ostatnich wakacji (wtedy nie stalem sie randomem tylko przydupasem ninjy, aulalerka i toksycznej kc was). Mam kilka pomysłów na nowe pytanka do ox'ika. I na nowy evencik (renowacja pvp).Nie lubie się wdawać w konflikty nie kazdy ma nerwy ze stali 🙂 (zaraz sie znajdą rycerze na białym koniu co też nie są czyści a wyskoczą z ss'kami z pw) , raczej staram się doagadać ugodowo, jestem bezstronny . Lubie się bawić z SOKIEMWIELKIM w gre pod tytułem ''daj muta''. Lubie się pośmiać z głupoty ludzkiej , gdy ktos napisze na msg to jestem pomocny 😉 (Maciuś2013 :łał co on gada pisałem do niego czy da poka i mnie zignorował) <-- takie osoby ignoruje bo kazdy ma to , na co sam sobie zarobił . Dziennie na serwerze jestem 3-5 godzinek (zalezy jak pójdą gierki w lolku). Przed ostatnim resetem posiadałem rangę ''legenda'' , wiem jak się walczy i używa pokemonów czy itemów . (nie tak jak domcio , rayquaza ze scarfem i dd). Obecnie mam Szmana (dotrua nie ma poka i trzyma mnie na randze 😞 ) W sumie to tyle , mam nadzieje ze podanie zostanie zaakceptowane a sytuacja z Dotroyiem będzie mało ważna żeby rozpatrzeć podanie pozytywnie .Pozdrawiam rodzinke JD (Jest dobrze). Yo

Hejo, nazywam się Damian. Mieszkam na Śląsku. Gram na serwerze od około 3-4 lat. Jeśli mogę to staram  się pomóż innym jeśli o to proszą. Przebywam na serwerze dosyć długo staram się tak od poniedziałku do piątku z 5-6 godzin a jeśli chodzi o weekend to tak 15 godzin. Mam dobre pomysły co by można dodać na serwer i różne nowe eventy. Miałem też z 2 wybryki ale przeprosiłem i starałem się poprawić swoje zachowanie. A pokemonami interesuję się od 6 lat około. A na pokach się znam nawet na tej 8 generacji. Obecnie jestem liderem Elegancjum więc raczej umiem walczyć ale nie mi to oceniać tylko osobą co ze mną walczą. Kocham pokemona togekissa i lubię też xerneasa dużo osób mówi że to poki dla dzieci, Ale da się zabić te  pokemony i to bez problemu. Oczywiście jak widać po moim zgłoszeniu chciał bym zostać helperem od zabaw i eventów. 

coś o sobie: jestem Maciek, mam 18 lat lubię spędzać sporo czasu przy komputerze bo jestem nolifem ale lubię się uczyć potrafię całkiem ładnie budować. 

jak długo gracie na serwerze: Gram od około 8 miesięcy.

ile jesteście online: Na serwerze spędzam większość mojego wolnego czasu czyli około 4 godzinek lecz ostatnio z powodu choroby mniej gram na pc.

znajomość poków/walk: Myślę że znam się na pokach dosyć dobrze znam kontry, sporą część movsetów. 

na jakie stanowsisko aspirujecie i dlaczego: moim marzeniem jest zostać budowniczym ale żeby zdobyć zaufanie oraz staż chętnie zostanę helperem 🙂

Nick z serwa to tak zwany Flonderek. Mam prawie 14 lat myśle o technikum weterynarskim. Dużo czasu spedzam na internecie i na serwie. Minusem jest to że czasami nie mam neta. Na serwie pomagam graczom nowym i tym mniej nowym. Mam doświadczenie w pokach i walkach (2 razy byłem liderem). Na serwie gram od czerwca 2019 ale kiedys wbijałem jako noob w 2017/18. Jako iż jestem osobą kreatywną myśle o tym by być tym od eventów. 

Elo, przez niektórych jestem uważany za świeżaka (wiem, że 2 miechy stażu to troszku za mało), ale to nie znaczy, że nie mogę spróbować swoich sił. Mam na imię Patryk (imiennik Porsena kc), mam 17 lat, chodzę do 2 klasy liceum na profilu mat-fiz. W miarę dobrze się uczę (5.0 co semestr utrzymywane). Pomimo czasu spędzonego na serwie, dobrze znam się na pokach - wbita legenda (i tak sądzę, że trafiałem na gorsze dni u liderów). Zacząłem swoją przygodę z pokemonami 1,5 roku temu. Na serwie przesiaduje minimum 4h, najczęściej w godzinach 16-23. Niby staram się o rolę helpera od eventów, ale widzę, że w godzinach wieczornych nie ma za bardzo obecnych helperów do kontrolowania sytuacji na serwie. Radziłbym wziąć tę radę do serca i zatrudnić helpera "nocnego stróża".

Pozdrawiam rodzinę JD (Jest Dobrze - Ave Toksyczna) ❤️

Posted (edited)

Na serwerze jestem znany Ninja763 

Mój staż na serwerze wynosi 5 lat z przerwami. Na pokemonach dobrze się znam. Byłem parokrotnie liderem sali i wydaje mi się że nie byłem najgorszy. Mieszkam na dolnym śląsku niedaleko Wrocławia  mam 18 lat. Pracuję obecnie aby usprawnić pracę mojego starego komputera lub za niedługo kupię nowy. Z aktywnością jest niestety różnie ale jestem wstanie usiąść i wiele rzeczy zrobić.

Chciałbym zostać helperem od eventów, ponieważ mam dużo różnych pomysłów i wydaje mi się że nie są one wcale złe. 

Edited by Ninja763

Na serwerze gram od października. Online jestem codziennie po kilka godzin.
Na pokemonach znam się dobrze (byłam liderem 2 miesiące) więc mogę podzielić się moją wiedzą z nowymi graczami którzy zadają pytania.
Aspiruje na stanowisko helpera od eventów ponieważ gram w tą grę by dobrze się bawić ze znajomymi a czym innym są eventy jak nie dobrą zabawa?
Chce również powalczyć o to by serwer stał się lepszy, a nie utonął w problemach, które aktualnie go nękają.

Elo elo 320 jestem TrebroN dla przyjaciół Trebusz. Na serwerze gram od 5lat po 2h w tygodniu i byłem najlepszym liderem w galaktyce wiec w sprawie walk jestem mistrzem a taki bartekzus może sie tylko uczyć. Często odpowiadam graczom na pytania zazwyczaj "tak". Moge być helperem eventowym i reklamowym mam kanal na jutubie az 100subskrypcji mojego kanału wiec reklama gwarantowana juz miałem propozycje od wielu inwestorów ale nie zasługują na to źebym ich reklamował. Podsumowywując jestem najbardziej racjonalnym wyborem Pozdro 600

Posted (edited)

elo, witam, cześć, siemanko

Zaznaczę na początku, iż nie każdy mnie lubi. Wiadomo, każdy ma wrogów, zapewne każda osoba wyżej również ich ma. Jak ktoś mi pluje w twarz - odpowiadam tym samym. Szacunek za szacunek, to jest raczej normalne.
Nie aplikuję po to by zacząć się panoszyć, czy się wywyższać nad innymi. Preferowałbym zakopanie toporu wojennego z osobami, z którymi się nie dogaduję.

Na serwerze oraz forum - VeeX in real life - Patryk, mam 22 lata pochodzę z pomorza, jestem po technikum informatycznym obecnie pracuję. 😄

Gram na serwerze od około 3 miesięcy, aczkolwiek intensywnie w miarę moich możliwości. Przesiaduję około 4h dziennie od 17 - czasami mniej, czasami więcej.

Nie będę ukrywał specem od pokemonów nie jestem, sam nie raz potrzebuję pomocy, aczkolwiek szybko się uczę. W skali 1-10 moją wiedzę ogólną oceniam na 6.

Chciałbym aplikować na stanowisko helpera bardziej tego zajmującymi się eventami. Mam doświadczenie w prowadzeniu serwerów między innymi:

-modowałem przez około roku na innym serwerze pixelmon (4 lata temu, ale było 😄 )

-miałem własną sieć serwerów hurtworld 12 serwerów każdy po około 60 aktywnych graczy.

-junior admin serwerowni counte-strike.

Mam trochę pomysłów co do eventów/gier/zabaw wymienię tutaj to co mam na myśli, jeżeli ja nie dostanę owego stanowiska, może ktoś inny skorzysta z moich propozycji. (to są moje indywidualne pomysły, bądź też takie, które już praktykowałem/widziałem, nie muszą się z nimi wszyscy zgadzać)

*Codzienne naloty - każdy lubi połapać pokemony, sporo osób "jara" się shiny pokemonami, najlepiej takie łapie się na nalotach więc moją propozycją byłoby wprowadzenie codziennych nalotów, w poniedziałki na pokelastię, wtorki zimnice itd.
Naloty w niedzielę składałyby się z 3 fal 7 geny, 3 fal 8 geny + co 2 tygodnie na zmianę z ultrabestią/legendą. (W tygodniu, gdzie nie byłoby ani legendy ani ultrabestii np fala eevee+ditto)

Można również wprowadzić miesięczny ranking złapanych pokemonów na nalotach (celem tego jest zachęcenie graczy do łapania tych pokemonów, a nie sprawdzenie, czy ma ha, jak nie to elo) codziennie spisywać topke osób, które łapały pokemony  i pod koniec miesiąca zsumować wszystkich wyniki a osoba top1  by dostała np wybranego pokemona(nie legende, nie pseudolegende) shiny z ivs70%+naturką - to moja propozycja, którą można zmienić chodzi o sam zamysł.

Zabawy na chacie z nagrodami:

-"szybkie rączki": prowadzący piszę zdanie/słowo, i pierwsza osoba, która przepisze dokładnie tak samo (interpunkcja, ortografia itd) dostaje nagrodę w postaci np 3 BC - których jest mało na serwerze oraz jest na nie zapotrzebowanie. 

-"popraw mnie": prowadzący pisze jakieś słowo z błędem ortograficznym np: jaskułka - pierwsza osoba, która poprawi prowadzącego jako pierwsza otrzymuję nagrodę. (można też podchwytliwie dobrze napisać, wtedy gracze muszą napisać coś w stylu "poprawnie")

-"test wiedzy ogólnej" to jest dość znane, prowadzący zadaje pytania, gracze odpowiadają, ten kto pierwszy poprawnie odpowie dostanie nagrodę. (Pytania mogą być z różnych dziedzin od pokemonów po historię, czy geografię) Można podczas jednej zabawy (10 pytań) - zadawać np 3 pytania z pixelmon, 3 pytania z anime(oczywiście pokemon), oraz 4 z wiedzy "ogólnej".

Wydaje mi się, że fajnie można by było wykorzystać mini gry znajdujące się na serwerze tzn. pokecs+thewalls 4v4/3v3/2v2 - do przemyślenia, co tydzień robić jakieś turnieje, zapisy na forum i gracze między sobą by rywalizowali. Można to zrobić w formie cotygodniowych turniejów(nagroda od razu po turnieju), bądź co miesięcznych z liczoną punktacją co tydzień. 

No i oczywiście eventy które już mamy na serwerze - znajdź mnie, ox, snow, wędki, kolorki, rowerki itd.

Tak naprawdę jest mi ciężko dobrać nagrody, więc do tego potrzebowałbym konsultacji z administracją.

Jeżeli ja nie dostanę owego stanowiska to najlepszymi kandydatami według mnie są  xAdm, czoko68 oraz poketrenersh.

Edited by veex

Posted (edited)

Cześć sparc mam na imię Piotrek mam 14 lat i chodzę do klasy 8 moje zainteresowania to głównie informatyka i youtube chciał bym zająć pozyjce Helpera nr 1 ponieważ mam 40 subsrypcij i kanał się rozwija będę reklamował wasz serwer na youtube co 2 dni mam także grupe na facebooku na której również będę go reklamował na serwerze przebywam od 6-8 h pozdrawiam

3 hours ago, veex said:

On 4.03.2020 at 17:27, propokemon said:

Edited by propokemon

Posted (edited)

Cześć jestem królik (danych nie chce podawać bo wole nie podawać imenia) mam 13 lat chodzę do klasy 7 moje zainteresowania to Piłka nożna(sport) i youtube chciałbym zająć pozycje helpera nr 1 ponieważ mam kanał który ma około 120 Subskrypcji dawno nie wrzucałem na niego filmów bo szkoła i tp ale mam zamiar zacząć odnowić kanał i chciałbym żeby to było na pokemine Noi bym oczywiście reklamował serwer zaczołem  nie dawno swoją przygode na pokemine po przerwie. Ale mam teraz dużo czasu wolnego i mógłbym zajmować się i reklamować serwer z przyjemnością jak chodzi o jakieś poprawki albo coś innego to mam discorda i często z niego korzystam mam równierz inne grupki więc będę reklamował też na innych grupkach myślę że tyle ode mnie a i często staram się pomagać na chacie więc tyle ode mnie.

a i tak ps mój staż na serwerze wynosi około 2 lata z przerwami 😄

a i kanał żeby nie było nazwa: krulikpl

Edited by kruliczek

Dzień Dobry 

Na serwerze pojawiłem się już w poprzedniej edycji jako interesant pokemonów , do marca poprzedniego roku zgłębiałem wiedzę o pokemonach , a jak później się okazało nabyta wiedza pomogła zostać mi liderem sali Cmentarowic , w krótkim czasie od zaszczytnego tytułu i funkcji , została zaproponowana mi funkcja helpera , więc jako , że raz ta funkcja została mi powierzona , prosił bym aby została mi przyznana kolejny raz , jestem uczciwym i miłym graczem dla nowych interesantów , pomocny w każdej dziedzinie , nabytą wiedzą jaką jest znajomość serwera ,pomagam własnie innym graczom

Aktualnie obejmuje funkcje lidera Mykowic , staram się inwestować czas jak i pieniądze w tą funkcje , tyle ile mogę

Na serwerze pojawiam się w godzinach najczęściej po szkole , i wieczorem

Nie jest mi obcy również forum serwera , z którego zdarzyło mi się jako helper usunąć nie pożądane linki, chroniąc tym przede wszystkim naszych najmłodszych graczy, którzy mogli omyłkowo otworzyć linki i uszkodzić własny sprzęt.

Sprawdziłem się na wielu polach serwera , mam nadzieję, że funkcję obejmę ponownie 

3 hours ago, kruliczek said:

Cześć jestem królik (danych nie chce podawać bo wole nie podawać imenia) mam 13 lat chodzę do klasy 7 moje zainteresowania to Piłka nożna(sport) i youtube chciałbym zająć pozycje helpera nr 1 ponieważ mam kanał który ma około 120 Subskrypcji dawno nie wrzucałem na niego filmów bo szkoła i tp ale mam zamiar zacząć odnowić kanał i chciałbym żeby to było na pokemine Noi bym oczywiście reklamował serwer zaczołem  nie dawno swoją przygode na pokemine po przerwie. Ale mam teraz dużo czasu wolnego i mógłbym zajmować się i reklamować serwer z przyjemnością jak chodzi o jakieś poprawki albo coś innego to mam discorda i często z niego korzystam mam równierz inne grupki więc będę reklamował też na innych grupkach myślę że tyle ode mnie a i często staram się pomagać na chacie więc tyle ode mnie.

a i tak ps mój staż na serwerze wynosi około 2 lata z przerwami 😄

a i kanał żeby nie było nazwa: krulikpl

nick w grze: JESTEMkrolik

3 hours ago, kruliczek said:

Yo wszystkim, którzy mnie kojarzą mój nick to adidadi7. Niedawno powróciłem na serwer po przerwie i chciałbym jakoś wspomoc serwer. Na serwerze gram od początków poprzedniej edycji i poprawiałem swoją znajomość pokemonów oraz serwera, a dzieki temu mogłem rozwiązywać problemy większej ilości osób. Gdy jestem na serwerze próbuje pomagać graczom, którzy mają z czymś problem, ale też nie zawsze zwykły gracz da rade. Znam dość sporo graczy z serwera i poznaje też wiele nowych twarzy. Na serwerze aktualnie przez to, że mam dość dużo lekcji przez internet do robienia siedzę okolo 2h dziennie, ale od piątku powinno się to poprawić i będę siedział o wiele więcej. 

Teraz coś o mnie osobiście: Mam na imię Adrian, mam 17 lat i pochodzę z Łodzi. Aktualnie jestem na 1 roku Liceum na profilu mat-geo-wos. Jestem dość kreatywna osoba z dużym dystansem do siebie. Interesuje się muzyka i japońska popkultura. 

Jeśli nabór jest jeszcze otwarty to chętnie wypróbuje się w roli helpera. 

Pozdrawiam, Shiro

Cześć  Mam na imię Kuba i  mam 14 lat. Na serwerze gram od Maja 2019 więc myśle, że troche czasu już gram.

Przez tzw. "Korona ferie" gram po kilka godzin na serwie i staram sie pomagać innym nowym graczom np czasem o 2 w nocy jak ludzie są nowicjuszami i potrzebują troche wskazówek jak zacząć gre.

Myślę, że nadałbym sie na helpera do eventów wymyślałbym troche więcej eventów niż tylko spleef, ox, kolorki itd.

Pokemony mam moim zdaniem przyzwoite jednak moje walki 4fun z innymi graczami pokazują, że trzeba jeszcze trochę poćwiczyć.

Pozdro xXMewtwoXx

Witam, mam na imię Sebastian, mam 17 lat i gram na serwerze około od roku 2k16/ 2k17, ze względu na nabór, zgłaszam się na helpera. Myślę że zdziałam na serwerze dużo, ponieważ przez kwarantanne sporo gram i mam na to czas, co się na pewno nie zmieni po kwarantannie. Wychowałem się na tej grze i myślę że się dogadamy z resztą administracji. Znam regulamin oraz dogaduję się z graczami, już staram się aby na chacie nie było spamu i poprawiam błędy ortograficzne użytkowników, żeby gra tutaj czegoś również uczyła, pomysłów mam sporo, jestem energiczny i nie stawiam pochopnych wniosków. Będąc helperem mam zamiar wprowadzić trochę dyscypliny na serwer, ale tylko, a zarazem tylko i wyłącznie za zgodą administracji.

Z poważaniem Sebastian

Witam jestem Rafał ale wszyscy mi mówią Maciak w pokemony gram od małego a na serwie gram prawie od początku z przerwami na serwie spędzam sporo czasu bo cały jaki mam dostępny czyli około od 15 do nawet 24. Mogę nagrywać ale i zajmować się eventam, wolał bym eventami ponieważ słucham ludzi coby chcieli pograć i organizował by wiele innych eventów poza tymi standardowymi takimi jak ox czy kolorki.