Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
veex

Skarga na xAdm

Recommended Posts

Króciutko walczyłem z xadm o odznakę cmentarowic w trybie single, mieliśmy po ostatnim pokemonie. On sharpedo ja greninja, pytał się jaka mam greninje (Nie mam obowiązku odpowiadania na takie pytanie) I dostałem kicka bo stwierdził że to bb A była protean. Wygralbym, ale kolezka nie potrafi przegrywać, proszę o jakieś upomnienie dla chłopaka 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego ze ta decyzja było uzasadniona poprzez to że sam grałeś taką samą greninja z taką samą nazwą z bb jak ci napisałem żebyś pokazał mi ją w wymieniarce to wyszedłeś z serwera. Nie odpowiedziałeś na proste pytanie. Po za tym wątpie byś wygrał z mega sharpedo po speed booście ale to szczegół. Odpowiedź jest prosta nie chciałeś zweryfikować greninjy bo miałeś battle bond i mega Blazikena, gdybyś miał protean to byś normalnie pokazał w wymieniarce i byś dostał odznake, ale wolałeś sie wycwaniaczyć. Zapraszam do jutra

 

Edited by xAdm_

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, xAdm_ said:

Zacznijmy od tego ze ta decyzja było uzasadniona poprzez to że sam grałeś taką samą greninja z taką samą nazwą z bb jak ci napisałem żebyś pokazał mi ją w wymieniarce to wyszedłeś z serwera. Nie odpowiedziałeś na proste pytanie. Po za tym wątpie byś wygrał z mega sharpedo po speed booście ale to szczegół. Odpowiedź jest prosta nie chciałeś zweryfikować greninjy bo miałeś battle bond i mega Blazikena, gdybyś miał protean to byś normalnie pokazał w wymieniarce i byś dostał odznake, ale wolałeś sie wycwaniaczyć. Zapraszam do jutra

 

Tak jak Ci napisałem musiałem iść, pokaże jak wrócę. I co wtedy dostanę odznakę? Pewnie nie 🙂 z resztą nawet jakby była bb to by 1shot poleciał I nawet nie zamienilaby się w ashgreninje czyli nie byłoby mega evo skoro to twój ostatni pokemon był. Jak mówiłem - pokaże jak wrócę, i polecam nauczyć się przegrywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, xAdm_ said:

czyli na bb?

 

Twierdzisz że na bb oneshot z shurikenow niemożliwy, to ci odpowiadam że grass knot np. By zoneshotowal 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

xAdm nie tłumacz się nawet bo jak masz przegrać to wystawiasz specjalnie mega evo żeby poszedł oneshot i bug. Trzeba czekać na lidera bo ten podlider nie ma honoru by przegrać tylko na siłe oszukuje by wygrać

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam tylko notorycznie widze jak xadm gra spiritombem gdy ma dark zbanowane na ghost monotypie

 

ah no i tez widze jak podklada walki specjalnie no chyba ze az tak slaby jest ze daje zoneshotowac 3 poki by wystawic takiego na koniec co jest w stanie przezyc

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie złe notorycznie jak raz zagrałem nim na początku XD Mówi toksyczna co na pododznace dostaje 3;0 normalnie podkładanie sie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...