Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
veex

Propozycja podpunktu regulaminu liderów

Recommended Posts

Proponuję dodanie podpunktu dotyczącego informowania na prośbę gracza o tym jaki pokemon ukrywa się pod customową nazwą. Niestety nie każdy zna wszystkie pokemony po wyglądzie, a niektórzy np (ja) wspomagam sie internetem podczas walk -  nie jest to zabronione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co moze jeszcze naturke i ivsy w trakcie walki ci podawac zebys w dmg calculator wpisal i sprawdzil z jakich atakow bic najefektywniej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa pokemona w zupełności wystarczy. Lider jest po to aby ludzie go pokonywali. Jeżeli nie potrafisz przegrywać, albo tego nie lubisz to zrezygnuj z tej rangi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki za offtop

 

Ps toksyczna pisałem Ci wczoraj, nie każdy żyje pokemonami, wyobraź sobie, ze niektórzy traktują to jako rozrywke a nie powod do życia. Buziaczki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Może ma się jeszcze dla ciebie podkładać?

 

1.3  Lider powinien cały czas szukać silniejszych pokemonów, by nie być łatwym do pokonania.

Jeżeli grasz na serwie, gracz powinien przyuczać się pod względem wiedzy Pokemon. Poza tym liderzy to wyzwanie, tam walki są na wyższym poziomie, to więc radziłbym nie mówić liderom, co mają robić na sali,.

ps na twoim miejscu nie radziłbym tak często "googlować" poków, gdyż lider może cię wywalić z sali za przeciąganie walki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czoko rozumiem, ze to twoja koleżanka, ale nie osmieszaj sie prosze Cie. Podpunkt 13 który przytoczyłeś, kompletnie nie odnosi się do tego o co apeluje. Łapać silniejsze pokemony, a zmylac graczy zmiana nazwy to dwie różne rzeczy. Polecam czytanie ze zrozumieniem. Inni liderzy bez  problemu podawali mi nazwy, jeżeli nie znałem. I o moje googlowanie się nie martw odkąd gram I walczę nikt nie narzekał na tempo walki ze mną. I w taki sposób tzn (praktykując walkę z wspomaganiem się internetem) zdobywam doświadczenie względem wiedzy pokemon jak ty to okresliles. W jaki inny sposob miałbym to robić? Książkę jakas przeczytać, czy jak? Czekam na wypowiedzi konkretnych osób A nie lidera robiącego problem z tego, oraz jego qmpli pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to sensu jak znasz na pamięć staty swoich poków i sprawdzisz staty przeciwnika 

Przykładowo Ty grasz rhyperiorem pod defa solid rock, a lider dragonita 

Wtedy wiesz co użyć, się zboostować

Jak idziesz walczyć z liderem to nie że weźmiesz same random poki tylko obmyslec jak to zagrać, co zrobić jak on/a ci zabije poka to jak wtedy tego zabić 

Nie jestem za tą propozycją, nie dość że wiesz jakie lider ma typy/podtypy to musisz znać staty

Bez sensu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z miamianowskyym znasz typy/podtypy więc łatwo możesz wziąć kontrę. To nie widzę sensu tej propozycji i jak lider będzie taki miły to ci może powie nazwę pokemona ale tak to nie widzę sensu wogole tego.

Dziękuję 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie napisałem, że jest po to aby przegrywał, ale żeby ludzie go pokonywali to.spora różnica. Proszę o nazwę pokemona nie o danie mi wygranej. Serio ośmieszacie sie tylko piszac takie bzdury.

"1.2  Lider powinien zachowywać się kulturalnie i świecić przykładem dla nowych graczy oraz służyć im odpowiednią pomocą."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

3.17 Lider/Gracz na prośbę którejś ze stron udostępnia prawdziwą nazwę Pokemona podczas walki. (Gracz może nie znać poka, kamera może się zbugować, specjalna textura może zmylić.)

Dodane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...