Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up
Sign in to follow this  
Dotroy

Regulamin Liderów 2020

Recommended Posts

Lider

 

1.1  Lider ma obowiązek przyjęcia walki jeśli jest na serwerze (może odmówić gdy został źle wyzwany. Wyzywam Lidera sali "Nazwa Miasta" na walkę o pododznakę/odznakę „typ” w trybie single, odznakę główną w trybie single/double" (Wyjątkiem jest administracja, gdy jest zajęta jakimkolwiek eventem, bądź pracą związaną z serwerem)

 

1.2  Lider powinien zachowywać się kulturalnie i świecić przykładem dla nowych graczy oraz służyć im odpowiednią pomocą.

 

1.3  Lider powinien cały czas szukać silniejszych pokemonów, by nie być łatwym do pokonania.

 

1.4  Lider ma obowiązek walczyć tylko pokemonami jakie posiadają typ lub podtyp jego sali. (wyjątkiem są mega ewolucje które zyskują typ tylko i wyłącznie na podoznace i odznace sali oraz silvally który zmienia typ pokemona, oczywiście mega ewolucja musi zostać użyta od razu)

 

1.5  Lider ma prawo używania nie tylko pokemonów zgłoszonych w naborze, jeśli spełniają punkt 1.4.

 

1.6  Lider nie musi używać wszystkich typów pokemonów swojej sali, może używać np. jednego typu.

 

1.7  Lider ma obowiązek często się pojawiać na serwerze, jeśli nie ma go dłużej niż 3 dni bez uprzedzenia zostaje zdegradowany.

 

1.8  Lider musi dawać przykład innym graczom i brać udział we wszelkich turniejach, w przypadku omijania turniejów, lider dostaje degrada.

 

1.9  Lider który notorycznie pojawia się na serwerze tylko w godzinach porannych lub wieczornych (gdy graczy jest najmniej), zostaje zdegradowany.

 

1.10        Lider który notorycznie pojawia się tylko na kilka minut dziennie, zostaje zdegradowany.

 

1.11        Lider nie może podkładać się w walce ze swoimi znajomymi.

 

1.12        Lider musi odmówić walki gdy w ten sam dzień gracz walczył przynajmniej o jedną z odznak sali (podoznaka/odznaka typu/odznaka główna).

 

1.13        Lider który notorycznie popełnia podstawowe błędy (np. używa Earthquake na Dragonite, bądź nie zna abilitek neutralizujących jakiekolwiek ataki), zostaje zdegradowany.

 

1.14        Lider sali Azjowni przyjmuje ludzi tylko i wyłącznie z rangą Szaman na walki!

 

1.15        Lider wybiera jednego pokemona z którym przeciwnik nie może przychodzić na walki o wszystkie odznaki sali. Oczywiście musi być to zgłoszone do członka moderacji. Zakazany pokemon może być zmieniany raz na tydzień. Pod Ban podlega cała linia ewolucyjna (Np. ban na pikachu oznacza ban na pichu i raichu)

 

1.16        Lider banuje po jednym typie na odznakach typu (np. Lider zimnic zbanuje typ ground w walce o odznakę typu electric). Nie dotyczy lidera azjowni. Typy mogą być zmieniane raz na tydzień tylko i wyłącznie w weekend.

 

1.17        Lider ustala swoje 3 pokemony (każdy z danego typu sali), które znajdą się w teamach odznak typów, oraz jeden z trzech na pewno pojawi się w teamie odznaki głównej.

 

1.18        Lider ma prawo odmówić walki od godziny 22:00 do 6:00(wyzwania 22-24 do dnia poprzedniego się zaliczają, a po północy do dnia kolejnego) !

 

1.19        Liderzy mają prawo wywalać graczy którzy aktualnie nie walczą (wyjątkiem są inni liderzy, którzy mogą obserwować walki swoich pobratyńców)

 

1.20        Lider Sali Azjowni podczas walki o podoznakę używa 6 legend, ale po 3 z danego tieru: (w tej walce gracz również może używać 6 legend, jednak również używając takiego tieru)

 

Tier 1  (Mewtwo,Lugia,Ho-oh,Latias,Latios,Kyogre,Groudon,Rayquaza,Deoxys,Dialga,Palkia,Giratina,Darkrai,Shaymin-Sky,Kyurem-Black,White,Genesect,Zygarde,Xerneas,Yveltal,Lunala,Solgaleo,Pheromosa,Celesteela,Magearna,Marshadow,Nagandel),

 

Tier 2 (Zapdos,Moltres,Mew,Suicune,Registeel,Jirachi,Uxie,Heatran,Cresselia,Manaphy,Victini,Terrakion,Keldeo,Tornadus,Thundurus,Landorus,Kyurem,Diancie,Volcanion,Buzzwole,Nihilego,Xurkitree,Kartana,Blacephalon,Zeraora,Melmetal,Articuno,Celebi,Raikou,Entei,Regirock,Regice,Regigigas,Mesprit,Azelf,Phione,Shaymin,Cobalion,Virizion,Meloetta,Hoopa,Necrozma,Guzzlord,Stakataka, Tapu Koko,Tapu Lele,Tapu Bulu,Tapu Fini)!

 

 

 

 

 

1.21        Lider sali Azjowni podczas walki o główną odznakę może używać 3 legend ,ale po jednej z Tieru ( w tej walce gracz może użyć maksymalnie jednej legendy)

 

Tier 1 (Mewtwo,Lugia,Ho-oh,Latias,Latios,Kyogre,Groudon,Rayquaza,Deoxys,Dialga,Palkia,Giratina,Darkrai,Shaymin-Sky,Kyurem-Black,White,Genesect,Zygarde,Xerneas,Yveltal,Lunala,Solgaleo,Pheromosa,Celesteela,Magearna,Marshadow,Nagandel)  

 

Tier 2 (Zapdos,Mew,Suicune,Jirachi,Heatran,Cresselia,Victini,Terrakion,Keldeo,Tornadus,Thundurus,Landorus,Kyurem,Diancie,Volcanion,Buzzwole,Nihilego,Xurkitree,Kartana,Blacephalon,Zeraora,Melmetal,Tapu Koko,Tapu Lele,Tapu Bulu,Tapu Fini)

 

Tier 3 (Articuno,Moltres,Celebi,Raikou,Entei,Uxie,Registeel,Regirock,Regice,Regigigas,Manaphy,Mesprit,Azelf,Phione,Shaymin,Cobalion,Virizion,Meloetta,Hoopa,Necrozma,Guzzlord,Stakataka)

 

 

1.22        Lider tracący sale (rezygnacja/ban/utrata poprzez przegraną walkę o sale) przez miesiąc nie może walczyć o jakąkolwiek sale).

 

1.23    Lider ma obowiązek mieć odmutowanych( odignorowanych) graczy do momentu zdobycia wszystkich odznak z sali danego lidera.

 

Gracz

 

2.1  Gracz musi wyzwać lidera by walczyć o podoznakę/odznakę typu/odznakę główną, przykładowo: "Wyzywam Lidera sali "Nazwa Miasta" na walkę o pododznakę/odznakę „typ” w trybie single” lub „odznakę główną w trybie single/double”.

 

2.2  Gdy wygramy otrzymujemy odznakę, jeśli przegramy możemy spróbować ponownie dopiero następnego dnia. Maksymalnie gracz może zawalczyć jedną walkę dziennie z pięciu różnych odznak tj. podoznaka/odznaka typu x3/odznaka główna).

 

2.3  To gracz pierwszy zaczyna walkę (wyrzuca pokemona). Gracz MUSI zacząć tym Pokemonem, inaczej lider ma obowiązek przerwać walkę i wyrzucić gracza z Sali.

 

2.4  Wyrzucanie pokemonów nie walcząc z liderem (po to by go denerwować, lub spowodować crash launchera) będzie traktowane jako spam i osoba spamująca może zostać ukarana.

 

2.5  W walce o Pododznaki gracz wyzywający może mieć od 3 do 5 pokemonów z 100lvlami, zaś lider ma ich tylko 3.

 

2.6  Podczas walk o odznakę typu bądź odznakę główną, gracz musi posiadać 6 niepowtarzających się pokemonów na 100 poziomach.

 

2.7  Jeżeli gracz ma wyższą rangę niż chce zdobyć, lider ma obowiązek odmówić walki.

 

2.8  Wyzywając lidera sali musisz być na jego sali. Jeśli gracz nie znajduje się na sali to lider ustala czy możesz z nim dziś zawalczyć czy nie.

 

2.9  Gracz może wybrać czy chce zawalczyć z liderem w trybie single bądź double( AKTUALIZACJA- Zasadę tę stosuje się również przy walkach na sali w Azjowni)

 

2.10        Aby zawalczyć z liderem trzeba odpowiednio zapłacić: Podoznaka - 32 stone coinów, Odznaka typu - 1 bronze coin, Odznaka główna - 2 bronze coiny, pododznaka Legendy- 1 bronze coin. Walka o lidera(tylko ranga legenda) - 10ck

 

 

 

Ogólne

 

3.1 W walkach o odznakę lider jak i gracz mogą użyć maksymalnie jednej legendy i jednej mega ewolucji. (wyjątkiem jest podoznaka i odznaka azjowni)

 

3.2 Na stałe Zakaz używania ataków Fissure/Guillotine/Horn Drill/Sheer Cold/Selfdestruct/Explosion/Perish Song/ /Minimize/Double Team, Baton Pass!

 

3.3 Tymczasowy zakaz używania na salach ruchu Phantom Force/Baneful Bunker/ Kommonium Z/ Volt Switch/ Parting Shot/ U-turn

 

Tymczasowy zakaz używana pokemonów z ability: Synchronize.

 

3.4 Obie strony mogą używać held itemów.

 

3.5 Zakaz używania potionów, revive itp.

 

3.6 Pokemony nie mogą się powtarzać nawet będąc wersją shiny czy wersją special.

 

3.7 Jeśli gracza wywali z serwera, lider sam wybiera czy zaczyna od nowa walkę z graczem czy zawalczyć może dopiero jutro.

 

3.8 Jeśli lidera wywali z serwera, walka musi rozpocząć się od nowa, bądź kontynuacja może zacząć się na arenie. (w przypadku zbyt częstego „wywalania” lidera jest szansa degradacji takiego lidera z Sali)

 

3.9 Lider musi zaakceptować regulamin w ciągu 72 godzin od zostania liderem, w przeciwnym wypadku zostaje zdegradowany.

 

3.10 Zakaz używania Mega Rayquazy/Mega Mewtwo Y oraz X, Primal Groudona i Kyogre, Arceusa, Ultra Necrozmy,Necrozma-Duskmane I Necrozma-Dawnwings,Hoopy Unbound po obu stronach.

 

3.11 Zakaz nazywania pokemona innymi nazwami pokemonów. W przeciwnym wypadku z jednej i drugiej strony mogą być wyciągnięte konsekwencje.

 

3.12 Z Move mogą być używane przez obie strony  w walce typu Single i Doubles, jednak tylko na walce o odznaki typu bądź odznaki główne.

 

3.13 Pożyczanie poków do walki z liderami grozi zresetowaniem rangi do leszcza i zakazu walk przez jakiś czas z liderami. Liderzy również walcząc wyłącznie nieswoimi pokemonami będą skazani na nieprzyjemne konsekwencje.

 

3.14 Osoba z rangą Legenda bądź wyższą raz na miesiąc może wyzwać lidera w celu przejęcia jego sali. Oczywiście całą walkę musi obserwować ktoś z administracji. (więcej informacji w innym temacie na forum)

 

3.15 W walkach o pododznakę nie wolno używać pokemonów legendarnych przez obie strony.

 

3.16 Zakaz używania alolańskich form oraz kuyrema z atakami z podstawowej formy/innej formy ( np. ogniste ataki na alolańskim ninetalesie)

3.17 Lider/Gracz na prośbę którejś ze stron udostępnia prawdziwą nazwę Pokemona podczas walki. (Gracz może nie znać poka, kamera może się zbugować, specjalna textura może zmylić.)

3.18 Lider/Gracz mogą używać ruchu Toxic tylko i wyłącznie tymi pokemonami:

lol.png.941273274c96193735af99409c94479f.png.9c71e20c39473ffdc18e071eabebf20e.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...