Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Poker07xd

Odblokowanie Mechanicznych Kowadeł

Recommended Posts

Witam,

proszę o odblokowanie możliwości craftowania Mechanicznych Kowadeł, nawet nie wiem czemu są zablokowane. Regularnie sprawdzam swoją farmę i chodzę na survival po surowce, aby wykuwać balle i ręcznie wykucie ponad 20 stacków materiału jest bez sensowne, kiedy mod stworzył Mechaniczne Kowadło. Znacznie ułatwi to grę nie tylko mi, ale każdej osobie, która prowadzi własne farmy Appricornów. Nikomu nie zaszkodzi takie Kowadło, a nie jeden się ucieszy i ułatwi sobie grę. 
Proszę o opinię graczy pod postem. (Szczerze to nie widzę tutaj wad tej prośby, więc liczę na same pozytywne)

Pozdrawiam,
Poker07xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przejdzie to. Takie działanie załamało by cenę lvl balli i innych, na których można sobie ciekawie zarabiać. A już kiedyś był ten temat poruszany i skończył się tak samo tzn. zamknięciem. Automatyczne kowadło jest na wymieniarkach i tyle wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Ninja763 said:

Nie przejdzie to. Takie działanie załamało by cenę lvl balli i innych, na których można sobie ciekawie zarabiać. A już kiedyś był ten temat poruszany i skończył się tak samo tzn. zamknięciem. Automatyczne kowadło jest na wymieniarkach i tyle wystarczy.

Szczerze? Jak to ma zniszczyć cenę skoro popyt na level balle zawsze będzie? Co z tego że danego dnia ktoś zrobi np. 5 stacków level balli skoro w 1 dzień można to zużyć i na następny dalej będzie potrzebne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze ale obecnie aby sprzedawać lvl balle to trzeba się narobić a gdy będzie automatyczne kowadło to zrobisz sobie 50% i idziesz np. afk bo wszystko wsadziłeś do kowadeł. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Ninja763 said:

No dobrze ale obecnie aby sprzedawać lvl balle to trzeba się narobić a gdy będzie automatyczne kowadło to zrobisz sobie 50% i idziesz np. afk bo wszystko wsadziłeś do kowadeł. 

O to chodzi w tych kowadłach... to nie jest takie proste jak Ci się wydaje bo tak samo żelaza sporo potrzebujesz kopać na bieżąco żeby to mogło ciągle w obiegu działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poker tu się zgodzę z ninją, automatyczne kowadła są na wymieniarkach i tyle. Bo jak ninja powiedział załamało by cenę lvl balli więc, jak inaczej ninja powiedział trzeba się narobić żeby zarobić a nie zarobić żeby się nie narobić a zarobić więc ja sądzę że ten temat powinien zostać zamknięty.

Dziękuję 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crafting mechanicznego kowadła został usunięte zapewne żeby ludzie nie robili sobie całego eq w ballach afcząc, gdyż jak w wymieniarckach są 2 kowadła na 2 osoby to tak można by sobie zrobić ich np 10 i zrobić tak masową produkcję (kupując apricorny z marketu a żelazo nie jest trudne do masowego wydobycia w takich zapomnicach odnawianych co tydzień) ,

 tym sposobem 1 osoba mogła by sama napędzać cały rynek balli bo zdobywanie ich w inny sposób byłoby najzwyczajniej nie opłacalne., a dla niektórych zostawienie komputera na cały dzień włączonego i co 20 minut zdejmowanie i wkładanie kolejnych stacków level balli nie jest żadnym problemem. Przepraszam za moją poprzednią wiadomość z czymś mi się pomyliła heh, kto widział niech zapomni 🙂 .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...