Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Antonys

Dodanie komendy /pc do Vip

Recommended Posts

Zgłaszam się tutaj dzisiaj z sugestia w 2 opcjach do wyboru

Pierwsza jest taka aby dodać do rangi Vip komendę /pc ponieważ jest to wygodniejsze i wielu gracza umiliło by grę i nie musieli by polując na jakiegoś pokemona ciągle tepac do pc sprawdzać to co już złapali czy czasem już nie mają tego czego szukali

A druga opcja jest taka żeby stworzyć nową range Svip która posiadała by tą komendę plus do tego jakieś inne bajery typu /fly już podobne jestem pewien że wieli graczy by zakupiło z miłą chęcią tą range 😛  

Liczę na konstruktywne dyskusje pod tematem co gracze o tym myślą 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpię, żeby jakikolwiek z tych pomysłów przeszedł bo po 1 robienie z gry totalne paytowin odebrało by chęć grania nowym graczom, którzy zastanawiają się  czy gra im się podoba. Po 2 /PC stworzyłaby brak balansu w grze pomiędzy osobami z Vipem a bez niego i jakbyś zapomniał przedłużyć albo nie miałbyś środków na koncie brak takich komend zniechęciłby Cię aż do jego kupienia, a nie o to chodzi. Tego samego tyczy się Super Vip z fly, na innym serwerze było takie coś przez około 2 tygodnie ale zostało to usunięte bo psuło innym frajdę z rozgrywki obecnie mogą jej używać chyba tylko 5 osób z administracji (moderatorzy, admini i headadmin) tylko po to żeby mogli zajmować się serwerem. Swoją drogą w Pokemine jest wiele miejsc, które trzeba by było przebudować, żeby komenda /fly nie dawała zbyt wiele. Jak ktoś ma coś przeciw lub za, to czekam 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehh

sparc mówił na ten temat było trzeba czytać a nie jak księżniczki pod buzke wszystko podstawiać a po za tym ile trwa teleportacja 3s? to samo komenda /back więc co duzo stracicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a po za tym pytanie do dawida

z tym fly dla modów to ty myślałeś ze tylko pozyczteczne dla serwera? np jak chodziłem z adamixem łapać poki na respach to on z flyem wchodził i zawsze sprzede mnie brał poka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...