Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up
Sign in to follow this  
Kolorowy00

skarga na Dotroya

Recommended Posts

Pan Dotroy , jako z nie znanych mi przyczyn zdegradował mnie z Elity 4 do legendy , więc ubiegam się o odzyskanie rangi.

Bo Pan Dotroy wyłapuje jakieś konteksty z rozmów , i z mojego żartu "zdegradujcie mnie do legendy" potraktował najwyraźniej bardzo poważnie , gdzie to nie był nawet zwrot do niego i nie było go w rozmowie , więc podejrzewam, że ten Pan się tym zasugerował.

Ciekawie czy jak bym powiedział "Skocz z mostu" to byś to zrobił 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram Kolora, ranga została mu zabrana praktycznie bez powodu (nie mówcie mi, że Waszym powodem było rzekome "kręcenie" Kolora, bo to aż śmieszne jest xD).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tylko banowanie typów a później branie pokemonów o zbanowany typie. Hmm co tu jest kuźwa nie tak? I na koniec specjalne zapytanie się czy można 2 legi po czym w walce posiadanie 2 legend... Robi to osoba która organizowała turnieje jednocześnie będąc przez długi czas liderem i zarówno helperem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, Aulaler na samym początku napisał że wygrał z tobą 3:0, gdzie okazało się że nie wchodziłeś od czasu odejścia (cwaniactwo numer1). Po drugie po tym jak napisałem jak powinna wyglądać walka o elity, wszedłeś i mimo zajmowania się turniejami (przynajmniej miałeś taką funkcję podaną przez Sparca) okazuje się że 'nie znasz' regulaminu biorąc pokemony zbanowane (gdzie nawet nie pokazywaliście banów), a następnie wybierasz 2 legendy (cwaniactwo numer 2). Polecam poczytać regulamin turniejów legend. Także za taką ilość cwaniactwa została ci odebrana ranga. Jeśli chcesz ponownie posiadać elite4, zapraszam na turniej w następnym miesiącu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bany były pisane na czacie prywatnym , później na ogólnym proszę Pana , a że pomylił mi się skarmory special bo patrzyłem na kolor to nie moja wina , i jak sobie dobrze przypomnę to nie raz pomyliłem pokemony , bo zdarzyło mi się to w walce z Sekim , Adamem , i nie tylko ja czasem mogłem pomylić poki , trochę może człowieczeństwa ? Czy Panu już tego brakuje albo w ogóle Pan nie ma , bo od kiedy pamiętam to chyba nigdy nie było 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...