Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
Kolorowy00

skarga na Dotroya

Recommended Posts

Pan Dotroy , jako z nie znanych mi przyczyn zdegradował mnie z Elity 4 do legendy , więc ubiegam się o odzyskanie rangi.

Bo Pan Dotroy wyłapuje jakieś konteksty z rozmów , i z mojego żartu "zdegradujcie mnie do legendy" potraktował najwyraźniej bardzo poważnie , gdzie to nie był nawet zwrot do niego i nie było go w rozmowie , więc podejrzewam, że ten Pan się tym zasugerował.

Ciekawie czy jak bym powiedział "Skocz z mostu" to byś to zrobił 🙂

Popieram Kolora, ranga została mu zabrana praktycznie bez powodu (nie mówcie mi, że Waszym powodem było rzekome "kręcenie" Kolora, bo to aż śmieszne jest xD).

Nie tylko banowanie typów a później branie pokemonów o zbanowany typie. Hmm co tu jest kuźwa nie tak? I na koniec specjalne zapytanie się czy można 2 legi po czym w walce posiadanie 2 legend... Robi to osoba która organizowała turnieje jednocześnie będąc przez długi czas liderem i zarówno helperem. 

Po pierwsze, Aulaler na samym początku napisał że wygrał z tobą 3:0, gdzie okazało się że nie wchodziłeś od czasu odejścia (cwaniactwo numer1). Po drugie po tym jak napisałem jak powinna wyglądać walka o elity, wszedłeś i mimo zajmowania się turniejami (przynajmniej miałeś taką funkcję podaną przez Sparca) okazuje się że 'nie znasz' regulaminu biorąc pokemony zbanowane (gdzie nawet nie pokazywaliście banów), a następnie wybierasz 2 legendy (cwaniactwo numer 2). Polecam poczytać regulamin turniejów legend. Także za taką ilość cwaniactwa została ci odebrana ranga. Jeśli chcesz ponownie posiadać elite4, zapraszam na turniej w następnym miesiącu.

Bany były pisane na czacie prywatnym , później na ogólnym proszę Pana , a że pomylił mi się skarmory special bo patrzyłem na kolor to nie moja wina , i jak sobie dobrze przypomnę to nie raz pomyliłem pokemony , bo zdarzyło mi się to w walce z Sekim , Adamem , i nie tylko ja czasem mogłem pomylić poki , trochę może człowieczeństwa ? Czy Panu już tego brakuje albo w ogóle Pan nie ma , bo od kiedy pamiętam to chyba nigdy nie było 🙂

• Haha 1

pomyłki kazdemu się zdarzają dajcie chłopakowi spokój nawet wszechmocny aulaler wział scizora pomimo iz on osobiście zbanował robaczy typ

• Like 2