Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Adamix

Gildie-miesiąc Listopad!

Recommended Posts

Xerneas:
Lider: xAdm_
Zastępca: damian20064
Członkowie: MiaMianowskyy, skymil, Sprinter1234

Yveltal:
Lider: Dawid3221
Zastępca: Flonderek
Członkowie: leonardo74, Wiko_Miszcz, xxMewtwoxx

Zygarde:
Lider: Hremiku
Zastępca: Aulaler99
Członkowie: Wheatleyplus12, Maciak, Toksyczna, Porsen, ErYsKi, poketrenersh


No i od dzisiaj rozpoczynamy kolejna edycję! Pierwszym bez punktowym zadaniem ,ale bardzo ważnym jest skompletowanie swojej gildii! Pamiętajcie jak już raz jesteście w jakiejś gildii to nie możecie jej zmieniać( wyjątkiem jest pierwszy tydzień )!

Natomiast pierwszym zadaniem punktowanym jest złapanie pokemonów:
Xerneas:
chespin.gif     igglybuff.gif     mawile.gif
Yveltal:
fennekin.gif     magby.gif     houndour.gif
Zygarde:
froakie.gif     mantyke.gif     tyrunt.gif

Każdy z tych pokemonów ma miec 80% ivs oraz neutralną naturę! Za każdego pokemona dostaniecie po 1 pkt 🙂 !

Na zadanie macie cały tydzień ,czyli do 10 listopada! Pokemony oddajecie do sokuwielki albo Sekiyan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elo, jak tam? Tutaj soku i zaczynamy w końcu zadania przy których poczujecie smak starych gildii.

Pierwej formalności, składy w gildiach to:

Xerneas: Lider - xAdm_, zastępca - damian20064, członkowie - hugle_buble, Sprinter1234, manati, skymil, bolas, bartexus, ms12shadow, bemir,  ninja763

Zygarde: Lider - Hremiku, zastępca - Aulaler99, członkowie - maciak, whealteyplus12, XakamX, toksyczna, RedRed, porsen, poketrenersh, Eryski, flonderek

Yveltal: Lider - Dawid3211, zastępca - leagueofziemniak, członkowie - jopek19, grubapytka, Lucyfer6661, szychac, xxmewtwoxx, Trebron, ianek1232, wiko_miszcz, doneq, gazlo

Wyżej wymienieni członkowie gildii mają zakaz ich zmian, np. aulaler nie może iść do yvelta, jopek nie może do xerneas a manati nie może do zygarde. (Oczywiście nie bronie przyjmować nowych graczy bądź wywalenia kogoś np. Ninjy jeśli by nie wpasowywał się do gildii.

To pierwszym zadaniem będzie coś prostego i co było za starych dobrych gildii 

Łapiemy pokemony aż nam wyjdą uszami!!! Każda gildia ma złapać 5k pokemonów, żeby nie było że faworka bo inne gildie mają wincyj to będzie zerowanie łapanych pokemonów. (Jak się nie uda to mam zrobiony screen i napiszę ręcznie ile która gildia musi mieć złapane).

Drugi quest też będzie taki sam dla każdej gildii, pokonać wszystkich UltraLiderówPokemine®. Chodzi o liderów w pokestopach. Każda gildia może oddać tylko 6 odznak jadeitowej gwiazdy żeby nie było że któraś gildia sobie nafarmi punktów.

Trzeci quest i kolor nie jest przypadkowy, mój ulubiony quest który zawsze wspominam. Łapiemy beldumy!!

Xerneas: +50% +25 S.atk +25 S.def

Zygarde +50 +25 Atk +25 Def

Yveltal: +50% +25 HP +25 Speed

A, i mają mieć naturki neutralne. 

Punkty za zadania wyglądają tak: 1. Zadanie 1 pkt. 2. Zadanie 6pkt 3. Zadanie 2 pkt

A, i aktualna punktacja:

Xerneas: 0

Zygarde: 0

Yveltal: 1 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siema, zawiodłem się. 1. Cała gildia się rozeszła bo nie umieli grać. 2. Nie umiecie zrobić prostego zadania na które zakładając że w gildiach byłoby 8 osób każdy by musiał dziennie złapać 90 pokemonów przez tydzień. 3. Nie umiecie czytać i przyjmujecie do gildii chorągiewki.

A teraz trochę pozytywniej, zadania będą ofc cięższe bo to co się wydarzyło to dramat. I nie liczcie na łapanie naturek oszukiści.

Sparcu kiedyś robił zawody na expienie poków i sobie zrobimy podobnie. Każda z gildii ma złapać i wyexpić dane pokemony, odrazu zaznaczam że mają mi dostać dostarczone SSy sprzed expienie gdzie pokemon ma 0%evs i 0expa wbitego:

Ditto, Natu (nie xatu) oraz Togekiss. Wbić macie tylko evs.

Potem się będziecie tym bić. BO3 ustawiacie klauzulę 50lvl i klauzule 1hko. Punkty za zadanie to 1. 3 pkt 2. 2 pkt i 3. 1 pkt. Biję się tylko 1 osoba z gildii wybrana przez lidera i zgłoszona do sokuwielki na DC/serwerze.

Drugie zadanie, hiddenki.

image.png.615bada8b4d5c46e3bd082feb007acc2.png

No i 1pkt za każdą hidenkę.

A na koniec, coś czego nigdy nie było, łapanie.

W sumie skłamałem bo było by Dotroy. Ale zmieniam pokemony więc moje.

Do złapania są następujące poki z neutralną naturką:

Zubat, caterpie, tentacool. 

I robimy tak, oddajecie mi poka z jak największym % IVS. Możecie oddawać do woli, gildia która odda jak największy % dostaje 2 pkt za każdego.

Punktacja

Zygarde - 4 

Yveltal - 4

Xerneas - 5

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cześć, to ostatni tydzień i zgaduję że wam się nie chce prawie tak samo jak mi a może nawet i mniej, to zrobię tak że wam się jeszcze bardziej odechce tak na odchodne. A i sobie kolory odpuszczę żebyście wszystko przeczytali a nie tylko kolorowe części.

Więc tak, pierwszy quest będzie podobny ale kompletnie inny jak poprzednio. Macie oddać pokemony takie jak poniżej, naturka odejmująca specjalną obroną i jak najniższe ivs. I teraz kryteria za punkty: każde zero (liczby 10;20;30 nie liczą się) w ivs jest dodatkowy punkt. Jeśli pokemon będzie miał hiddenke to 2 dodatkowe punkty a jeśli będzie miał wielkość "pygmy" to dodatkowy 1 punkt. Łącznie za jednego pokemona możecie wykosić nawet 9 punktów.

image.png.194a846080f88a62914fa6d0197b6975.png

Chciałem wam dać drugiego questa takiego p2w ale zostawię to bo w powyższym zadaniu możecie dostać 54 punkty.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...