Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Flonderek

Nagroda za legende

Recommended Posts

Jak już wiecie dużo osób na serwie ma range legenda. Wiem również że za tą range dostaje sie nagrody.

Lecz czy nie lepsze było by np skrzynka legend. Tzn chodzi mi oto że ranga legenda jednak coś znaczy a legenda to legenda więc każdy gracz z tą rangą powinien ją posiadać.

Wiem że to troche zbyt op ale prosze o przemyślenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

skrzynia legend to troche za duzo , ale faktycznie lepsze nagrody to bardzo dobry pomysl , pod warunkiem że stare legendy tez to dostaną 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce nic mówić bo sam jej nie mam, ale Legendy nie dostają przypadkiem dostępu do specjalnego respu ? I możliwość uczestniczenia w turnieju Legend ? 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie masz legendy to nie powinieneś się wypowiadać zresztą ten turniej jest przymusowy, nie ma za niego nagród a resp to szkoda gadać :)) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sugeruje odbudować i lekko ulepszyć resp, Porsen, zmiana nagrody za Legendy wpłynie na balans całego serwera, chociaż zgadzam się, że skrzynia mega stonów była by dobrą nagrodą ja bym dołożył jeszcze skrzynie pseudo legend i było by OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid tak jak napisal porsen to sie nie wypowiadaj jak nie masz legendy resp tak jest zbudowany ze raczej sie go nieda odbudowac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak żeby wbić legendę to musisz stracić czas +bc na liderów i mvs dla pokow także o żadnym niszczeniu gospodarki serwera mi nie gadaj, bo więcej wydasz bc czy ck na mvs niż to warte 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porsen jednak tych ck na moveset nie tracisz potem, bo te poki dalej masz, Skymil nwm jak jest zbudowany resp Legend, ale wiem, że obojętnie jaki by był da się go całego przebudować i pododawać nowe respy pokemonów. Sam twierdze, że temat jest słuszny, ale można też odrazu poruszyć temat respu. Nie jestem Legendą, ale to mi nie przeszkadza w znaniu wartości poszczególnych rzeczy. Mam prawie wszystkie odznaki (poza Mefciem 😉 pozdrawiam i salą Legend (Sekiyanem)) a złapanie pokemona chociaż męczące to jednak wykonalne. Pamiętając jeszcze o honorowym wpisie przy arenie, choć to raczej nie wpływa na grę.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrawiam mefa ja fan jego .  Co do mvs , on nie nie zwraca ,mówiąc szczerze, wydalem z 1000 ck na same mvs , a jak ma wyglądać tak legenda ,że jestes przymuszony do turnieju , dostajesz beznadziejny resp ktorego nie uzyjesz nigdy i ta tabliczkę gdzie wyryty jest twój nickname to troche XD . Bezpośrednio dostajesz paczke naklejek #1 i reszte pierdół . Uważam , że skrzynia mega stonów za jednorazowe zbicie legendy jest git , z fartem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid nie chcę cie urazić *od razu podkreślam*

Chodzą plotki, że ty masz wejść na miejsce BOLASA myślę, że je słyszałeś, bo od tamtego momentu starasz sie jak najbardziej podlizać administracji w tak głupi sposób często kompromitując się ,np. próbując wypowiadać się na różne tematy nawet nie znając sedna sprawy lub nie mając pojęcia, jak to widac pod tym postem jakie korzyści przynosi legenda inni z tą rangą wymieniali nagrody, które w sumie są lipne, a ty do tego dodałeś turniej legend który moim skromnym zdaniem odtrąca graczy od zdobywania rangi Legenda. Oczywiście jest jeszcze opcja odbijania sali, która jest nawet spoko ale spójrzmy na to z drugiej strony odbijasz salę i co dalej jesteś liderem, który zmusza do brania udziału w każdym turnieju co nie jest żadnym przywilejem i bycia na serwie regularnie bo inaczej dostajesz degrada, wtedy każda mniejszą lub większą nieobecność musisz zgłosić albo przy dłuższym wyjeździe lub przy problemach z internetem trzeba wyznaczyć zastepcę i inne takie duperele z tym wszystkim są powiaząne.

Tyle ode mnie 😛 (tak musiałem to z siebie wyrzucić)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że powinno być na przykład skrzynka mega stona lub na przykład 64 ck lub coś takiego. Bo jak sam wbiłem legendę to sam się zdziwiłem że tylko naklejki są, resp dla legend ( który jest mega słaby jak oddiash się zrespilo kiedyś na extreme hills tam) i ciągle branie w turnieju legend, do tego turnieju nic nie mam ale nagrody naprawdę slabe. Więc jak sparc się zgodzi na lepsze nagrody będę zadowolony tylko żeby stare legendy też to miały żeby było udczywie oczywiscie. Jak sparc zgodzi się to wielkie dziękuję. Ps. Ja Fan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 1, Hremiku, gdzie niby chodzą takie plotki ? Póki co ten serwer nie potrzebuje kolejnego helpera bo wiązało by się to z ryzykiem, bo jak wiecie w zeszłej edycji były z tym problemy. Ja na discordzie siedzę zazwyczaj z nowymi graczami, więc tam więcej jest pytania o masło maślane niż jakichkolwiek informacji.  Mnie zdobycie moich odznak kosztowało zrobienie tylko 3 pokemonów (specjalnie pod salę przeciwnika) i 32 ck ale jeszcze nie walczyłem z Sekiyanem ani nie wygrałem z Mefciem, ale raczej do sumy 1000 tysiąca nie dojdzie xD. Co do bycia nie doinformowanym, piszę pod tym postem bo ten post ma siłę przebicia i faktycznie jego idea może zostać wykonana, gdyż:Post jest słuszny, zgodziło się z nim wiele graczy oraz nie jest bez sensownym marnowaniem czasu administracji. Bo stworzenie tego nie zajmie moderatorom dłuższego czasu. Ja jak już pisałem z postem się zgadzam bo nagroda faktycznie nie za mała, ale większość graczy i tak stara się o Legendę dla samej satysfakcji jako cel zdobycia jej. Ps Porsen współczuję, że turniej the walls tak średnio wypalił. 😞 

 

Edited by sokuwielki
bolało w oczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i Ps daj ktoś kilka ss z respu Legend ❤️ z góry dzięki, bo moim zdaniem puki co najgorszy jest resp latających poków i nie mówię o samych pokemonach bo one są spk tylko o tym, że można niektóre z nich łapać z poza respu a nie które mają nawet całe tekstóry poza respem (chodzi o ten na podniebni) i co do niego to jeszcze jest pare mniejszych błędów ale to osobny temat.

Edited by dawid3211

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie prawda , dla Vipkow lepsze , zreszta te nowe biomy są 200 razy lepsze , gdyby nie bylo respu legend to wyszlo by na to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapytaj sie legend czy ktos tam przesiaduje , kazdy powie ze nie bo są zlabe te respy . A jak powie ze przesiaduje to klamie :d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...