Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Hremiku

Dojo

Recommended Posts

Jak w tytule wpadłem na pomysł zrobienia nowego warpu vip jakim byłoby "Dojo" wyglądałby jak typowe miejsce treningowe 

Na samym spawnie przed nami stałyby wielkie schody (jak te z "Kung Fu Panda", bądź z filmu "Rocky" (Rocky Balboa), które prowadziły by do Jadeitowego Pałacu, a obok schodów czekał by na nas Mars (z mitologii greckiej bóg wojny) u którego wymienimy uszkodzone orby (wypadające z bossów na dojo) na brązowe monety :3

Na tym warpie unikalna byłaby możliwość wymiany uszkodzonych orbów na TM każdej maści przelicznik 32:1

Bossy:

-Medicham (także w formach shiny i mega)

-Lucario (także w formach shiny i mega)

-Heracross (także w formach shiny i mega)

-Gallade (także w formach shiny i mega)

-Pangoro (także w formie shiny)

-Hariyama (także w formie shiny)

-Toxicroak (także w formie shiny)

Oczywiście dla mnie takie miejsce bez questa na resp mogłoby nie istnieć, więc...:9

NPC od questa byłby Shi Fu który chce od nas:

-20 bronze coin

-5 fighting gemów

-20 nici 

W zamian dostaniemy resp pokemonów fighting w ktorym występowały by takie poki jak:

-Tyrogue

-Meditite

-Riolu

-Croagunk

-Stufful

-Pancham

-Timburr

 

 

Mam nadzieje, że mój pomysł wam się spodoba i może zostanie on wprowadzony na serwer 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze podoba mi się ale nie heracross bo to nie jest taki typowy pokemon typu fighting tylko Machamp. Podoba mi się ten pomysł i uważam że powinien zostać dodany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta fajny pomysł... Na azjowni masz kuźwa bosy do bicia typu fighting to na kij specjalnie warp dla vip? Weź może poznaj najpierw trochę mape

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprostu dodać strefę dla VIP na azjowni i zrobić nowy budynek wzorowany na chińskiej świątyni.  Byłby to kilku piętrowy budynek i z każdym piętrem poziom trudności bossów by się zwiększać.  Na szczycie stał by npc z teleportem . 🤪

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie.

 

Nie możemy zrobić questa że dostaniecie pokemona, bo ograniczenia moda.

Mars jest z rzymskiej w greckiej był Ares, w rzymskiej pochodzą od nazw planet.

Ceny tm poszły by w dół jak kurs złotego.

Strefa VIP na azjowni byłaby bez sensu bacząc na salę legendy.

dzięki pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...