Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up
Sign in to follow this  
Adamix

Regulamin Serwera.

Recommended Posts

Wstęp
Każdy uczestnik gry na serwerze pokemine.pl, oświadcza, że zapoznał się i akceptuje poniższy tekst regulaminu.

1. Nazwa konta
a) Imiona, które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, polityczne, seksualnie powiązane, związane z narkotykami są powszechnie nie do przyjęcia oraz mogą być karane banem.
b) Imiona, które oznaczają albo podburzają złamanie zasad gry, są karane banem.
c) Imiona zawierające reklamy innego serwera czy też reklamujace jakieś produkty, są karane banem.

2. Gra
a) Pisząc identyczne albo podobne oświadczenia, pisząc przekleństwa, wulgaryzmy, treści obrażające innych graczy, wykonując te same powtórzenia ruchu w ciągu krótkiego okresu czasu (spam), pisząc te same znaki po sobie w ilości powyżej 3 np."!!!!" (flooding), korzystając ze źle sformatowanego albo bezsensownego tekstu jest karane banem. Wygwiazdkowanie przekleństwa skutkuje takim samym efektem jak napisanie go bez cenzury.
b) Zakazane jest reklamowanie zawartości, która jest nie ustosunkowana do gry albo proponowania rzeczy za realne pieniądze.
c) Grożenie/ Obrażanie władzy serwera na serwerze lub poza nią jest natychmiastowo karane banem.
d) Wykorzystując oczywiste błędy gry, są karane usunięciem konta. Jeśli znajdziesz błąd, musisz informować o tym administratora serwera pokemine.
e) Używanie nie oficjalnych programów do gry jest karanie usunięciem konta.
f) Próba kradzieży czyjegoś konta jest karane usunięciem konta.
g) Dla konta zablokowanego, zbanowanego, usuniętego z gry na serwerze, nie są zwracane płatne dni dotyczące konta VIP , ani przedmioty (rzeczy) zakupione w sms shopie serwera.
h) Każdy opiekun gry (administrator) ma prawo zablokować gracza, który w jego mniemaniu naruszył zasady regulaminu, prawa lub zachowywał się wbrew normom społecznym.
i) Zakazuje się odsprzedawania konta innym graczom. W takich przypadkach wszelkie reklamacje zostają anulowane, a konto zablokowane bezterminowo.
j) Każdy gracz ma możliwość do zmiany SKIN-a. Wyglądu postaci w grze.
k) Gracze z kontem płatnym VIP rozpoczynając grę otrzymują na start funkcje i przedmioty zgodne z wytycznymi zakupu (szczegóły w sms shop).
l) Zakup/sprzedaż przedmiotów, pokemonów, konta VIP , za realne pieniądze (SMS, przelew i inne) jest zakazany i skutkuje natychmiastowym usunięciem kont wraz z zawartością oraz blokadą dostępu do serwera.
m) Zakazane są multikonta. Jeśli gracz chce dodatkowe konto z różnych powodów, to musi zapytać o zgodę administratora. Gracz z dużą ilością multikont zostaje zbanowany/usunięty.

3. Inne
a) Serwer Minecraft Pokemine.pl to gra online, w której codziennie spotykają się ludzie z całego świata. Jako gwarancję na to żeby ta gra była miłą rozrywką dla wszystkich, opiekunowie serwera oczekują od wszystkich graczy aby zachowywali się w sposób racjonalny i uprzejmy.
Zastrzegamy sobie prawo do powstrzymywania niewłaściwych zachowań w grze, na oficjalnej stronie internetowej lub w innych częściach usług.
b) Zakazane jest ujawnianie danych do swojego konta osobom trzecim. Serwer pokemine.pl nie ponosi odpowiedzialności za przejęcie lub utratę konta.
c) Administracja zastrzega prawo do czasowych przerw w działaniu serwera lub danej usługi w celu konserwacji, restartu, naprawy i innych określonych działań bez powiadamiania gracza.
d) Wszelka forma reklamy jest bezwzględnie karana banem na adres IP.
e) Sadzenie na działkach berry jest karane jailem na określony czas.
f) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zaginione przedmioty i Pokemony. Zwrot przedmiotów i Pokemonów, odbywa się w szczególnych (wyjątkowych przypadkach) po okazaniu dowodów ich posiadania lub nabycia, drogą email.
g) Administrator, moderator serwera może dokonać czasowego wykluczenia gracza z gry na serwerze, jeśli jego zachowanie będzie niestosowne.
h) Administrator serwera ma prawo nie tlumaczyc sie z danego bana, czy muta i jaila.
i) Administrator ma prawo nie stosowac sie do regulaminu.
j) Regulamin moze byc zmieniony w kazdej chwili, bez uprzedniego powiadomienia o tym graczy/osob administrujacych.
k) Podważanie decyzji administratora - odpowiednio mute lub ban.
l) Jail może być stosowany naprzemiennie z mutem i banem.
4. Podsumowanie:
Naruszanie lub usiłowanie naruszenia zasad może doprowadzić do czasowego zawieszenia postaci i konta, a w ciężkich przypadkach do usunięcia lub modyfikacji umiejętności, atrybutów i dobytku postaci, jak również trwałego usunięcia postaci i konta bez jakiejkolwiek rekompensaty. Kara jest zależna od powagi naruszania zasad oraz zapiskach wcześniejszych kar gracza.

Zasady te mogą się zmienić w każdej chwili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...