Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Hremiku

Bronze coin

Recommended Posts

Jak większość osób wie system zamieniania nici na stone coiny został usunięty a co za tym idzie wszystkie farmy bawełny stały się totalnie bezużyteczne a samo zdobycie 1 bronze coina (nie licząc odpowiedzi na pytanie) jest dość ciężkie a nauczenie pokemona ataku u zapominacza ruchów na arenie stało się dość drogie a na odblokowanie specjalnego respu dla vipów jest masakrycznie długie i żmudne oczywiście ludzie tacy jak Ninja763 którym cukierków nigdy nie brakuje to pestka ale takiemu zwykłemu graczowi zajmie to bardzo dużo ogółem ten post ma na celu ALBO przywrócenie nici do marketu (lub innej oferty która jest łatwo dostępna) ALBO zmniejszenie ilości brązowych monet potrzebnych do kupna rzeczy z marketu, move relearnera i odblokowania ekskluzywnych respów

 

Liczę na to że mój pomysł wam się spodoba😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez bym chcial zeby nici mozna bylo wymieniac albo poprostu zeby 1 ck w makrecie mozna byloby wymienic na 2bc lub na 3 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za, brakuje jakiegoś fajnego i skutecznego sposobu na zarabianie nici, bo jednak jak jest się liderem, to trzeba wydać ogromne ilości bc xD

Jeżeli są jakieś super sposoby, no to lepiej, żebyście nas oświecili, wyjadacze 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...