Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Aulaler99

Pokemon Emerald Randomizer Nuzlocke Versus

Recommended Posts

logo.thumb.png.fa57a13150cfa0ca62536649d9e1aacf.png

Witam Was moi drodzy w poście informacyjnym, dotyczącego nowego projektu autorstwa mojego, ADAMIXa i Kolorowego!

Najpierw przedstawimy Wam podstawowe zasady Nuzlocke'a:

* Łapiemy tylko pierwszego Pokemona w lokacji.

* Nazywamy KAŻDEGO złapanego Pokemona.

* Kto pierwszy przejdzie ligę, wygrywa Versusa! Zwycięzca otrzymuje od przegranych po stacku ck.

* Jeżeli życie Pokemona spadnie do zera, Pokemon umiera i nie możemy go używać.

* Nie expimy za pomocą kodów ani cukierków.

* Gramy bez przyspieszenia.

* Wszystkie Pokemony, jakie spotkamy na naszej drodze są losowe i nigdy nie wiadomo, co spotkamy.

 

Chcemy Was zaprosić do uczestniczenia w naszej serii, dlatego możecie pisać pseudonimy, jakie chcecie dać naszym złapanym pokom. Możecie także obstawiać, który Pokemon zginie albo kto wygra Versusa za pomocą ck. Mam nadzieję, że razem stworzymy prześwietną serię i liczymy na Wasz pozytywny odzew! 🙂

Oczywiście w serii będą walczyć członkowie administracji, czyli ja, Adamix i Kolorowy. Od razu mówię, że na chwilę obecną nie znamy daty premiery pierwszego odcinka, ale mamy nadzieję, że uda nam się go opublikować najszybciej, jak to tylko możliwe. Pamiętajcie, że chcemy, abyście też uczestniczyli w tej serii, na przykład użyczając nam swoich pomysłów na nazwy Pokemonów. 

Czy będzie więcej podobnych projektów? Zobaczymy, czy będziecie zainteresowani. Jeżeli tak, to oczywiście pomyślimy nad innymi projektami.

Czy będą livestreamy? Owszem. Będą to luźne pogadankowe live'y, na których będziecie mogli nas zapytać o cokolwiek, kiedy my będziemy expić poki.

Bądźcie cierpliwi. Liczymy na ciekawą dyskusję! 😄

Aulaler99, ADAMIX, Kolorowy00

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...