Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
gengeng

Problem z launcherem

Recommended Posts

Siema. Sprawa wygląda tak, że dzisiaj próbowałem odpalić launcher pokemine.pl, po załadowaniu się launchera do 100% wyskoczył mi błąd "Błąd klienta Picked up _JAVA_OPTIONS:-Xmx8192M". Próbowałem już odinstalować i zainstalować javę ale bez skutku, przed odpaleniem launchera wybrałem wersję PokeMine.pl 8.5.1 LITE oraz 8192M (dodam, że mam 16gb ramu). Nie wiem jak rozwiązać ten problem, liczę na szybką pomoc. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli masz ten problem z błędem "Błąd klienta Picked up _JAVA_OPTIONS:-Xmx8192M", to może spróbuj takiego kroku: odpal launcher, ale zanim go uruchomisz, zmień te ustawienia Xmx na niższe, coś w stylu 4096M.

Poza tym, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Javy, bo czasem stare wersje mogą psuć zabawę. Jak już będziesz miał to ogarnięte, odpal launcher, wybierz wersję i daj mu nieco mniej pamięci RAM.

Próbuj różnych kombinacji, aż znajdziesz tę złotą środkową drogę, gdzie wszystko działa jak należy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.12.2023 at 10:07, Marcin199 said:

jeśli masz ten problem z błędem "Błąd klienta Picked up _JAVA_OPTIONS:-Xmx8192M", to może spróbuj takiego kroku: odpal launcher, ale zanim go uruchomisz, zmień te ustawienia Xmx na niższe, coś w stylu 4096M.

Poza tym, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Javy, bo czasem stare wersje mogą psuć zabawę. Jak już będziesz miał to ogarnięte, odpal launcher, wybierz wersję i daj mu nieco mniej pamięci RAM.

Próbuj różnych kombinacji, aż znajdziesz tę złotą środkową drogę, gdzie wszystko działa jak należy.

😊

 

On 22.12.2023 at 10:07, Marcin199 said:

jeśli masz ten problem z błędem "Błąd klienta Picked up _JAVA_OPTIONS:-Xmx8192M", to może spróbuj takiego kroku: odpal launcher, ale zanim go uruchomisz, zmień te ustawienia Xmx na niższe, coś w stylu 4096M.

Poza tym, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Javy, bo czasem stare wersje mogą psuć zabawę. Jak już będziesz miał to ogarnięte, odpal launcher, wybierz wersję i daj mu nieco mniej pamięci RAM.

Próbuj różnych kombinacji, aż znajdziesz tę złotą środkową drogę, gdzie wszystko działa jak należy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...