Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
VolTi01

Skarga na landrynke i bezpodstawny mute

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie

Nie chciałem żadnych skarg robić, no ale Landrynka02 mi nie odpisuje  ani nie chce ujawnić dowodów na mojego bezpodstawnego muta na " natarczywość i obrazę innego gracza" 

Jedyne do czego się przyznaje się, do czego również landrynka ma screena to że napisałem graczu Nikozzz ze chce z nim zawalczyć a gdy on napisał ze nie chce widzieć moich wiadomości to odpisałem mu   wulgarnym zdaniem ktore brzmialo tak: poprostu chcialem ci wpierdolic.

Potem gdy z Panią Landrynką pisałem, wciskała mi kit że niby powód natarczywości zamienił się w nękanie z dowodami którymi są takie że 1 dnia (3-4dni temu)  pisze  do Nikozzzz o  propozycje żeby ze mną zawalczył i mi nie odpisuje, więc nie wyraża sprzeciwu na to że pisze do niego, i drugim dowodem (dzisiejszym) że proponuje mu walkę, a nikosiek oznajmia mi dopiero dzisiaj że ma mnie dość (pomimo że tylko 2razy do niego pisałem, wygladalo to troche tak, ze celowo tak napisal zebym dostal mute. Serwer ma logi, mozna sprawdzic, wiecej niz 2 razy do niego nie pisalem)  i żebym przestał, wiec pisze mu ze chcialem go tylko pokonać, tylko w bardziej wulgarnym języku, bo uważa się on za nie wiadomo jakiego króla, i ze niby ja jego przyjacielem chce zostać,   (ssow nie mam) a landarynka nadal uważa że to jest nękanie, pomijając fakt  ze jak można nazwać nękaniem napisaniem tylko 2 razy do innej osoby o to czy mogła ze mną zawalczyć po czym definicje jej zacząłem cytować o nękaniu i zaczęła mi nie odpisywać, również  mi napisała ze dostałem muta bo ten chlopaczek sie podobnież rozpłakał i ze niby bez przerwy do niego piszę, a to podchodzi po to że dostałem muta za to że wierzy jakieś losowej osobie na słowo, a wy byście się spodziewali że pisanie o walkę na prive do losowych osób może wzbudzać u nich uczucie zagrożenia?

A więc Szanowno helperko, możesz mi nie wmawiać ze ją nękam ludzi albo po prostu dać dowody  na nękanie, bo  dopiero dzisiaj usłyszałem od niego że ma mnie on dość i że niby on się mnie boiiiiiiii, wiec patrząc na definicję nękania, czyny które dokonałem przed jego oznajmieniem które nic do nękania nie mają, nie można nazywać nękaniem.

Nękanie polega najczęściej na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie, którego celem jest upokorzenie i dezorganizacja jej życia

Share this post


Link to post
Share on other sites

O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego

Share this post


Link to post
Share on other sites

[19:48:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] gdzie go niby wyzywalem?
[19:48:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] chcialem tylko go na walke wziasc bo mnie to wkurza ze uwaza sie za niewiadomo kogo i mi wipisuje jaki on to jest niby zajebisty
[19:49:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Ale trzeba znać granice, mi się nie tłumacz, screena dostałam. Nic innego z tym się zrobić nie da
[19:49:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] co na screenie widac?
[19:53:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] chodzzi mi o to ze pewnie ma ss z chce ci tylko wpierdolic - natarczywosci nie widze, obrazy gracza tez, jak juz to nieodpowiednie slowa
[20:17:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] nie pojmuje tego dla ciebie dwu krotne zapytanie sie o to czy zawalczy ze mna w odstepie 4dni jest natarczywoscia?do tego za 1 razem mi nie odpisal
[20:17:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wnioskuje rowniez ze dowody na ta natarczywosc rowniez zabrakło, wiec to troche bez podstawne
[20:17:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] /r a gdyby tak bardzo nie chcial widziec moich wiadomosci to by dal ignore
[20:17:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] powodem bana jest rowniez obraza ktorej nie zrobilem, chyba ze zacytujesz to co poweidzialem kwalifikujacego sie do obrazy
[20:17:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] jedyne co tu jest do bana to jest wulgarne wyrazenie checi zawalczenie z nim, ktore jest jedna rzeczą udokumentowaną screenem
[20:17:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] ktore napewno nie jest karane na 24h 😉
[20:20:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] co ty na to?
[20:22:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wiec czy moglabys mi dac bana za rzeczy ktore moge dostac? a nie za te ktore nie zrobilem ani jakis dowodow na nie nie ma?
[20:24:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] jestes tam?
[Landrynka02->ja] Tak jak mówiłam, są dowody na ss, bez przyczyny by mute nie poszedł, więc odpuść, bo jeśli tak dalej pójdzie, to i jaila dostaniesz, bo aktualnie załatwiam sprawę również z innym graczem. (nie ma dowodow)
[20:29:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wiec dam spokoj jak mi powiesz co bylo  obraza  
[20:29:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bo ja obrazy niewidze
[20:30:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] nie widze*
[20:30:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02]  chce ci po prostu wpeirdolic,  do czego te zdanie kwalifikujesz?
[20:30:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] obraza?
[20:37:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] niestety jestem zmuszony do napisania na ciebie skargi, trzymaj sie tam
[20:38:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wiec jak odpisujesz, to mozesz mi powiedz od czego go niby wyzwalem?
[20:38:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bo to mi nie daje spokoju
[20:39:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Tak jak mówiłam, chociażby zwyzywałeś go pisząc do mnie i się tłumacząc- ale to już swoją drogą (XD? CO?)
[20:39:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] w jaki sposob go zwyzywalem piszac do cb?
[20:40:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] A z tego co mi się wydaje, pisanie że ktoś jest debilem nieumiejacym grać, to już jest obraza, ale możliwe, że po prsotu żyjemy w dwóch różnych światach 😉 (gdzie tak napisałem, mozliwe ze 4dni temu, ale wtedy to jakos nie karane bylo gdy ten typek zglaszal)
[20:46:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] dzisiaj mu niby tak napisalem?
[20:47:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Nie ma znaczenia kiedy, ale ważne, że sytuacja była
[20:47:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Mogę się połować na to, że jak dostaniesz mandat, to nie dostajesz go za to kiedy przekroczyłeś prędkość, ale za fakt zrobienia tego
[20:50:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wiecy jezeli pare dni temu dostalas od niego ss  to czemu wtedy nie dostalem?
[20:51:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Nie nie nie, kwestia tego, że gość miał już dosyć atakiego wręcz nękania i teraz się z tym głosił, nie powiedziałam, że wcześniej był już screen
[21:03:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] a czy za 1 razem on pisal mi ze ma mnie dosc i ze nie zyczy sobie zebym mu pisal o proponowanie walki? bo nie pamietam
[21:06:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bo mi sie wydaje ze mi nawet nie odpisal nic
[21:07:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Nawet jeśli nie odpisał, to jedyne co to oznacza, to fakt, że nie chce odpisać. Jest jakiś bardziej zrozumiały przekaz niż olewanie kogoś?
[21:12:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] lub fakt ze  go nie ma przy komputerze, nie jestem jasnowidzem, nie wiedzialem ze dwu krotne zapytanie o walke jest
[21:12:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie

[21:12:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Wydaje mi się, że gdyby to było dwukrotne, to by nie było prośby ze strony drugiej osoby by coś z tym zrobić (bez dowodow, wierzy osobie na slowo  ze ja mu niby wielokrotnie uprzykrzam zycie)
[21:12:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Nie uważasz?
[21:16:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] ze swojej strony mowie ze nie bylo wiecej niz 2razy, ale jezeli  ci sie wydaje, to czy moze jednak mute jest dany bez dowodow i jest bez podstawny?
[21:16:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bana wytrzymam, ale powodu ze jest niby nekaniem to torche  juz nie
[21:17:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Napisałam na chłopski rozum, że było więcej niż 2 razy, skoro poszła skarga o takie natarczywe zachowanie (bez dowodow, wierzenie na slowo)
[21:17:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] jak moglo byc wiecej niz 2 razy, jak nie bylo 3razu
[21:18:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Najlepszym wyjściem będzie unikanie takich sytuacji z Twojej strony, bo poszedł płacz, że nie dajesz mu spokoju i że nie chce z Tobą pisać
[21:19:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Doradziłam mu i tak, że w takim przypadku może dać /ignore - o czym nie wiedział
[21:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02]  zakazu pisania do przypadkowych osobie raczej nie ma, 100 %-owych dowodow na nekanie, ktore byloby uznawane jako nekanie
[21:30:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] czyli takie które by było widać że osoba piszę drugiej osobie żeby przestała, tez nie ma.
[21:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] wiec ja bym to uznal jako  nie swiadomym, nie celowym pisaniem do innej osoby bez dzialania skeirowane przeciwko mu
[21:30:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] i to by skutkowalo unmutem, z ktorym i tak juz troche sprzedzilem
[21:31:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] go i tak nie ma wiec i tak sei bedzie cieszyl z tego ze mam mute

[21:31:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Landrynka02->ja] Czy pisanie przestań mnie już typie nachodzić nie jest jednocześnie prośbą o przestanie? Oraz Twój tekst później   chce Ci po prostu wpierdolic   nie jest olaniem tej prosby? (to nadal nie jest nekanie, do tego wmowil mi ze wiele razy tak mu pisze)
[21:39:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] dowod na nekanie prosze, bo chlop se moze wszystko napisac, a nekania nie udowodnicie, sama twierdzisz ze 2 razy nie moglo byc
[21:39:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bo w wiadomosci ci napisal ze ciagle bez przerwy do niego pisze
[21:39:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] a nekanie jest wielokrotna czynnoscia
[21:39:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] a za peirwszym razem nie oznajmil mi tegop
[21:42:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] a jak masz dowody na to ze za pierwszym razem mial mnie juz dosc, to smialo pokaz
[21:42:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja->Landrynka02] bo jak dzisiaj pisze ze ma mnie dosc to nie nazywaj to nekaniem
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisales mu brzydko sam sie do tego przyznajesz wiec zasluzyles na mute a to jaki powod jest wpisany nie ma az takiego znaczenia, nawet nie wiesz ile razy byly bany muty czy jaile z powodami "no chyba ty" albo "butla" i jakos jeszcze nigdy nie widzialam tak wielkiego  placzu na "zly powod" kary

Share this post


Link to post
Share on other sites

OGÓLNIE TO POWÓD MA ZNACZENIE ALE TU CHYBA LANDRYNKA MA RACJE NIE WIEM BO NIE CZYTAŁEM TYLKO NABIJAM POSTY ALE WYDAJE MI SIE ZE MUTE MA ZŁY POWÓD POPROSTU I TYLE W TEMACIE NIECH MEF SIE WYPOWIE PS. CHYBA TY

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Toksyczna said:

Napisales mu brzydko sam sie do tego przyznajesz wiec zasluzyles na mute a to jaki powod jest wpisany nie ma az takiego znaczenia, nawet nie wiesz ile razy byly bany muty czy jaile z powodami "no chyba ty" albo "butla" i jakos jeszcze nigdy nie widzialam tak wielkiego  placzu na "zly powod" kary

Ale ze za brzydkie slowo 24h mute?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powód może trochę nie trafiony, liczy się fakt, że podstawy do mute były. Zamykam temat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...