Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Stanicha

skarga na nowy patch

Recommended Posts

ogólnie cały patch oceniam na -2/10 to jest dno w którym jeszcze wykopano dziure.. Połowa roboty przy pokemonach poszła się kochać. Jakieś tiery pododawane wcześniej dobre poki zamieniły się w masakre bo tier nagle sie pojawil np E albo D. Zrobić range teraz to jest jakaś porażka przegrywać pokami które zrobiły 5 range przy pierwszej zrobione evs wyexpione poki nie daja sobie rady na randze ogrodnik co to ma być. Jednym słowem jedna wielka porażka gratulacje dla pana co to robił odwalił ciężką maniane

Edited by Stanicha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co tiery maja do siły pokemonow. Jest ciężej wbic range, i ma to sens, ludzie grali tym samym schematem, tymi samymi pokemonami. Teraz jest balans krotko mówiąc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie osiagneles coś na poprzedniej edycji? Bo widzę że nie, nie wiesz jak wyglądały walki z prawydziwyni liderami i jak niektóre póki były op a jak nie umiesz sobie poradzić z liderem npc Grass to oznacza twój poziom gry XD. 

Edited by VeXQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tak się składa, że miałem dość sporo dobrych pokemonów wszystko porobione na 100lvl evs wbite i nagle nie dają sobie rady na prostych rangach ale spoko komu to odpowiada niech gra dalej ale administracja sama zobaczy niedługo mniejszą ilość graczy po tym patchu i nie tylko o mnie tu chodzi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cytuje 'a tak się składa, że miałem dość sporo dobrych pokemonów wszystko porobione na 100lvl evs wbite'  powiem tak to że miałeś poki 100 lvl a teraz się wypowiadasz o tym patchu to nie ma sensu jakbyś miał czempiona jak mef przed restartem rang to wtedy może bym pogadał o tym. Kolejne 'nagle nie dają sobie rady na prostych rangach' no to pokazuje że umiałeś grać tylko pokemonami dla dzieci albo musisz więcej walczyć. A z tier listą jest okey bo to pokazuje że ktoś potrafi grać normalnymi pokemonami a nie takimi dla dzieci. A ostatnią rzecz o której chce pogadać to 'ale administracja sama zobaczy niedługo mniejszą ilość graczy po tym patchu i nie tylko o mnie tu chodzi'  no jak ma być mniej ludzi którzy potrafią tylko narzekać to ok. A dzięki tier liście pokazuje że jest balans. 

Więc zamykam temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...