Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
strus_pedziwiatr

Skarga na Taraneq

Recommended Posts

Umówiłem się z taranqiem, że ja mu dam kod do psc na pokemine, za który ja zapłaciłem, a on mi da 75% z tego i troche ck. NIestety kiedy przelałem mu psc stwierdził, że lepiej mnie zablokuje i zatrzyma cało 100% dla ciebie. Super, po prostu super, to nie jest jakiś problem poprosić rodziców o hajs i iść do żabki po psc. BTW serio musisz kraść taran? to jest dziecinne a jak pamiętam masz ponad 13 lat i możesz iść za to do poprawczaka nie?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, strus_pedziwiatr said:

kradzież pieniędzy to kradziesz pieniędzy lol

 

kradzież jest w momencie, gdy ktoś Ci coś zabiera, a nie komuś coś dajesz XD twój błąd niestety, nawet jakbyś mu dał 5000 zł psc nie zrobiliby mu nic, bo sam dałeś.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli to jaki problem my psc założyć xD przecież numer telefonu już ma praktycznie każdy

Share this post


Link to post
Share on other sites

no cóż po pierwsze do założenia konta mypsc trzeba dać zdjęcie dowodu po drugie za błędy i naiwność się płaci bo od czego jest administracja by do nich napisać chociaż nie wiem co zrobi z tym sparc albo oleje albo da taranqowi perma bo w końcu wykorzystał serwer jako pretekst do skamu nie mi to oceniać. Zawsze możesz jak piter mu spamić 24/7 by oddał ci to 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wina leży po obu stronach, nie mniej jednak
l) Zakup/sprzedaż przedmiotów, pokemonów, konta VIP , za realne pieniądze (SMS, przelew i inne) jest zakazany i skutkuje natychmiastowym usunięciem kont wraz z zawartością oraz blokadą dostępu do serwera.
Wymiana PSC na pieniądze z sms shopu i ck może pod to podchodzić.
Rzeczy dotyczące SMS shopu, są dosyć bardziej delikatne, więc decyzja ostateczna nie zależy ode mnie.
Oboje powinniście się wstydzić, zachowania i popełnionego błędu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba zauważyć że to nie był zakup lecz tylko pomoc przyjacielowi. Nie miałem nic od taranqa kupywać ale zgodnie z umową oddać mu 25% całości a on mi za to da jakieś ck. Przed tym incydentem dość się przyjaźniliśmy i on mi na spokojnie pomagał a ja mu. To nie był zamiar kupna ale porpostu chciałem by mi pomógł a on mnie wykorzystał i mnie okradł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...