Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Biedzioo

Skarga na Helpera

Recommended Posts

Witam, chciałbym zgłosić skargę na Helpera Czoko68 za kradzież itemów na respie VIP. Byłem wczoraj na respie dla Vipów by wydropić fajne ity z poków i na spokojnie strzelałem z różdzki do nich z moim kolegą Jurzym i koleżanką BezGaci którzy mi pomagali i jak zabiliśmy Shiny Mega Latiosa to Czoko podbiegl, ukradł itemy i zniknął. Rozumiem gdyby to był zwykły gracz, wtedy bym nic nie mówił, ale Helper który ma świecić przykładem dla innych graczy ? Owszem widziałem jak też strzelał do niego, ale to też kolega Jurka to myślałem że mi pomaga, bo przypomnę mu, ale byłem tam 1. Zrozumiałbym, gdyby się spytał czy dam mu expa i itemki, zgodziłbym się, ale  żeby kraść ? Kończąc moja wypowiedź powiem że stracił uznanie w moich oczach. Pozdrawiam Jurka 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Serio, pisać skargę z tego powodu, że helper podniósł parę naklejek? (Ps. Zbrojek wogóle nie dropnąłem - Jurek świadkiem).. A jak chcesz pobić bossy z kimś, to możesz się do mnie odezwać, bo wheatley nie wbija i nie chce ze mną bić, a parę zbrojek i orbów mi brak.

 

Pozdrawiam cieplutko razem z kiciusiem

Wasz kochany czokuś ❤️❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...