Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Mefo

skarga na ZŁEGO HELPERA CZOKO

Recommended Posts

SIEMA DOSTAŁEM MUTE OD ZŁEGO CZOKA ZA NIC TU SS

Desktop_200819_1212.jpg.e4acffffe47b7a300250720b6e08b601.jpg

prosze ukarac tego zbuja bo tam 5 zł za unmute to nie pieniądze elo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Kochany Mefciu, przepraszam, że musiałeś zużyć tyle chusteczek po tym mucie, ale nie ma mutów za nic (no chyba, że o czymś nie wiem, sorki - świeżak). Mam jednak dowody na to, że jednak mute był zasłużony..Na obrazku nr 1 widzimy słynnego lidera sali Azjownia Fema_Poketrena, próbującego podrobiać bana dla gracza Bemir (coś ci nie pykło stary). Na obrazkach 2 i 3 widzimy bany, które "rzekomo" dał Sparc Bemirowi i Redredowi. W treść obrazka nr 2 mógłbym jeszcze uwierzyć, ale Sparc nigdy nie zbanowałby Redreda, poza tym raczej w powodzie mute'a nie napisałby o sobie w trzeciej osobie. Obrazki nr 2 i 3 zostały zrobione parę minut przed obrazkiem nr 1. Tak czy owak, widać, że próbowałeś się podszywać pod administrację, więc mi nie wyskakuj, że dostałeś mute'a za nic. Dziękuję za wysłuchanie. 

Obrazek nr 1.png

Obrazek nr 2.png

Obrazek nr 3.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Doszły nowe dowody w sprawie, które jednoznacznie wskazują, że ów wcześniej wspomniany zbuj jest winny (Obrazki nr 4, 5 i 6, zamazane jasnoniebieskim, żeby zakryć czat gildyjny). Sorki Mefciu, ale przegrałeś. 

Obrazek nr 4.png

Obrazek nr 5.png

Obrazek nr 6.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to są muty? XD to było tak 4fun, reakcje graczy były cudowne 

pozdro byczki fem poketren trzymaj tak dalej

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...