Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
RedRed

skarga za to ze flonderek stracił pomocznegoa redred pomocznego testowego

Recommended Posts

flonderek na discord byl grzeczny i ja i flonderek banowął i nutował jak cos sie złego działa ja tesz

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus jeden zostałem ukarany bezpodstawnie. Dawid dał mi 2 powody z czego 1 wytłumaczyłem ponieważ mutuje bo jak ktoś wbija na kanał i zaczyna wyzywać to proste że go mutuje. Drugim powodem jest niby to że kogoś mutowałem jak se grał z kolegą. Jak spytałem kto to był to dawid mówiłże nie pamięta i nie umiał dalej argumentować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jestem grzeczny jak owieczka wooloo i milutki jak piesek jauper wiecz ja nicz złego nie zrobiłemi flonderek to czemu niby bez powobu zabiera sie pomocznego itestowego pomocznego jak nicz złego nie robiliszmy 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid się zajmuje DC i ma do tego prawo, widocznie stwierdził, że jesteście mało aktywni i postanowił wybrać nowych. Pomagajcie, starajcie się a będziecie mieli szansę przy następnym naborze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jak można karać kogoś kto nic nie zrobił ja pomagałem na kanałach odpisywałem na pv i zajmowałem się głosowymi i dostaje z nikąd degrada za skargi których sam Dawid nie umie wyjaśnić 

Share this post


Link to post
Share on other sites

flonderek ja mojego drugiego perma na dc dostałem bo nie dałem ss o range vip i się śmiałem z tego, że mam ponad rok vipa na serwie nonstop a i tak musze dawać ss, ale to jest dawid tego nie zrozumiesz 

Share this post


Link to post
Share on other sites

xadm_ z tego co pamiętam 2 perm bana dostałeś za agresywne odnoszenie się do pomocnych na kanale zgłoś się po rangę, pomimo że wiedziałeś że dostałeś 2 szansę i miałeś poprawić swoje zachowanie, oraz za 3 krotne złamanie regulaminu w ciągu kilku dni
Flonderek napisałem Ci na pv kilka powodów, bawienie się rangą i mutowaniem, więcej razy niż używanie to w celu pomocy nie jest dobrym zachowaniem jakim powinien się zachowywać pomocny, do tego liczne skargi oraz twoje "pomyłki".
RedRed raczej wie za co dostał degrada, ale napisze, RedRed byłeś dobrym pomocnym ale trochę przesadzałeś z nutami, ile to było ? 20 w ciągu minuty ? na razie skup się na tym co najważniejsze, na sali w Hawajownii, bo najlepszy lider musi się skupić na liderowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...