Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Shoori

Skarga Lider Bemir v2

Recommended Posts

Podczas walki z liderem o odznakę posion gdzie lider zbanowanego ma typ groud wyrzuca nidokinga po czym jak pisze że mam ban groud po pokonaniu moich 6 pokemonów mówi że zmieni nidokinga i od nowa tymi samymi pokami gdzie wie jakie mam poki już ja widziałem jedynie 2 z czego 1 zmieni i przed walka od nowa już może inaczej zagrać i to i tak sensu nie ma wie jak ograć gracza

2020-07-05_17.01.02.png

2020-07-05_17.01.40_2.png

2020-07-05_17.01.48.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga totalnie bezsensu, nie wygrałbyś. Salazzle zabił ci 4 poki xDD

Edited by bartexus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas walki z liderem o odznakę posion gdzie lider zbanowanego ma typ groud wyrzuca nidokinga po czym jak pisze że mam ban groud po pokonaniu moich 6 pokemonów mówi że zmieni nidokinga i od nowa tymi samymi pokami gdzie wie jakie mam poki już ja widziałem jedynie 2 z czego 1 zmieni i przed walka od nowa już może inaczej zagrać i to i tak sensu nie ma wie jak ograć gracza 

kozak zdanie pozdrawiam

24 lata

Edited by Vaciok

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Toksyczna said:

kazdemu moze zdarzyc sie blad chcial zawalczyc z toba od nowa, lider to tez czlowiek a nie bezbledna maszyna

Po prostu beka z Ciebie, pierwsza do wysmiewania ludzi jak popełnia błąd, a teraz wywalasz tekstem, że każdy może popełnić błąd, tfu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zalezy od rodzaju bledu, wystawienie pokemona 4x podatnego na cos to karygodny blad a omylkowe wziecie zlego poka to co innego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...