Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
SmutnyMichas

Skarga Na Helpera

Recommended Posts

Helper PokeTrenerSh daje mute nawet za napisanie zwyk艂ego "XDDD". I kary mute nawet do 2dni 馃檪. Totalnie nie potrafi si臋 obchodzi膰 komendami, pierw daje mute na 30minut, potem o艣wieca go i go zdejmuje, po czym nak艂ada kolejnego na np. 2h, bo si臋 pomyli艂. Podczas pr贸by mutowania mnie jedyne co mu si臋 uda艂o to wy艣wietli膰 komunikat o mucie, ale dalej mog艂em pisa膰. Nie polecam tego helpera 馃檪. 呕ycz臋 mi艂ego dnia 鉂わ笍

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floodujecie mu na pv i macie podobne nicki cytuje ( smutnyseba smutnymichas itd) kazdy ma prawo sie pomylic , jak gosc pisze na chacie dostaje na 30 min ale jak po tym pisze na pw ciagle floooooooooooooooooooooood to sie daje na dluzej , pozdrawiam jestescie super聽

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo liter贸wk臋 zrobi艂 za pierwszym razem聽xd ka偶demu si臋 mo偶e zdarzy膰

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mo偶e co艣 powiem mam obowi膮zek da膰 mute za 'XDDD', mute kt贸ry da艂em na 2dni poszed艂 najpierw 艂agodnie ale kto艣 chcia艂 mi spami膰 i floodowa膰 na msg kt贸re mnie ostro wnerwi艂o i ostatnia rzecz mam da膰 mute za takie co艣. (ps. Kiedy艣 jeden moderator kt贸ry by艂 kox i dalej jest dawa艂 nawet na 24h za co艣 ma艂ego ale fajny go艣ciu).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...