Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
xAdm_

skarga

Recommended Posts

to jak święty sebastian mówi, że każdy wie co to oznacza jt to czemu toksyczna nie dostała degrada jak ustawiała tag klanu jx i na działce miała jxadm? odpowiedz panie św sebastianie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli sparc napisał, że jt mozna oznaczac wszystko to czm nagle piszesz ze kazdy wie co to oznacza jt, czemu zaprzeczasz sparcowi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wspomnę też o tym, że sparc napisał ,, jxadm moze oznaczac wszystko'' a ty mi teraz mówisz, że każdy wie co to ,, jt '' nie zła szopka każdy kłamie co innego 

Share this post


Link to post
Share on other sites

piszesz, że nie potrzebujecie lider co pisze ,, jt'' a sami przetrzymujecie co daje sobie tag gildi  ,,jx'' daje rozwiniecie ''jebac xadm'' na wyspie pisze ,,jxadm'' i na discordzie ustawia jx, ahh piekne zaraz pewnie napisze cos w stylu administracja ma zawsze racje i mnie zbanuje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze od siebie uważam że taka kara jest usless skoro każdy wie że toksyczna prowokuje więc rozumiem xadm a toksyczna też powinna mieć kare. Może nie jestem tu od karania ale to moja opinia i jest bardzo fair imo

Edited by Flonderek

Share this post


Link to post
Share on other sites

damian dostał do odwołania za pozyczone pokemony korboboli a jak toksyczna pozyczyla mefowi to nic sie nie stało 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus jeden xadm toksyczna powinna zostać ukarana bo wkurza pół serwera i prowokuje tylko po to by osoby których nie lubi dostały bana

Share this post


Link to post
Share on other sites

było mówione na serwerze że zostaje wprowadzony zakaz uzywania Skrótów z "J" od tamtego czasu za kazde "JD" "JT" "JX" jest kara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta było mówione tak, że nikt o tym nie wie jasne mówić między sobą to każdy potrafi 

Edited by xAdm_

Share this post


Link to post
Share on other sites

db adam luzuj bo robisz z siebie idiote a te skarge i tak każdy później będzie miał gdzieś. Zaraz wleci tu Dawid i napisze nic się nie stało temat zamykam. A ty się uspokój /ignore toksyczna i graj dalej bez stresu. Bo się nabawisz nadciśnienia. To jest podstawowa szkoła Aulalera jak kogoś nie lubisz to go prowokuj i na koniec udawaj świętego. 😛 Polecam tak było z bemirem aż się chłop załamał i prawie dostał pozew o nękanie. 

Poproś rodziców o papierosy i wódkę i się odstresuj. 

Edited by Ninja763

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda tylko, że nie robie z siebie debilu i dostaje kary z dupy za nic przez które nie da sie grać więc łatwo powiedzieć jak sie ma u dotroya znajomości co wszystko może 

Share this post


Link to post
Share on other sites

XD jednego nie rozumiem zamiast pokazać że się zmieniłeś i starać się o odwołanie kary to jeszcze robisz bez sensu Gównoburze podczas gdy nikt z administracji jeszcze nic nie  napisał moim zdaniem napisz normalną  ,,petycję ' o odwołanie kary i daj normalne argumenty a nie piszesz patrząc na innych 

 

Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie napisze petycji bo dotroy sam mi ją dał więc napewno mnie oleje a sparc sam pisze ze go to nie interesuje, wiec taka to jest gra 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie wpłacasz zadowalającej ilości pieniędzy na serwer dla Sparca to możesz dalej sobie płakać na forum bo i tak jego to nie będzie interesowało. Nie pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...