Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
xxSarna

Aktywność lidera na poziomie 0

Recommended Posts

Chciał bym złożyć skargę na lidera sali pokelastia ,, Manati " . Jego aktywność jest tak niska , że smerfy patrząc w dół go nie widzą , wchdozi 2 razy dziennie na okres tylu minut , że zdążę zrobić team na niego a go już nie ma , każdy czasem moze byc zajęty ale podejmując się stanowiska lidera trzeba sie pogodzić z obowiązkami na serwerze, nie wspominam o innych liderach którzy nie wchodzą specjalnie na serwer lub wychodzą widząc pewnych graczy . Zachowanie dziecka #zmienićlidera Żegnam *macham na pożegnanie* UwU

Share this post


Link to post
Share on other sites

polecam najpierw wyzwać później robić team na sali. Zmusisz go tym do pozostania na serwerze i zawalczenia. On wchodzi na serwer pokręci się 10min jak ktoś go wyzwie to walczy jak nie to se idzie i dajcie spokój może poprawia historie i nie ma zbyt wiele czasu + jako osoba będąca w administracji ma inne zajęcia np. musi zrobić specjal skiny do poków na dzień dziecka i inne eventy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogolnie to wyglada tak ze manati wbija na serwer ma 15 walk z rzedu i wychodzi, dzien w dzien tak samo 😜 nie wiem po co odbijales sale skoro wolisz grac w lige i inne gierki ziomeczku
( i to sale z najwieksza iloscia walk bo pierwsza do rangi)

Edited by Toksyczna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lider dostał ostrzeżenie, jednak nie zostanie wyrzucony. W przypadku gdy ktoś z was zbyt długo wybiera team, proponuje mieć go przygotowanego już przed wejściem lidera na serwer. Dodatkowo, gdy nie potraficie natrafić na lidera, gdyż jesteście w innych godzinach na serwerze, prostą opcją możecie to zmienić tzn. napisać do Lidera na DC i podpytać o której będzie bądź ustalić o której obydwoje będziecie na serwie i zawalczyć

 

Mam nadzieje, że wystarczająco się rozpisałem, także zamykam temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...