Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Mefo

skarga na harem dawida

Recommended Posts

Bije sobie grzecznie npc do questa sam (co widać na ss) i przy low hp przychodzi sobie armia przydupasów dawida i zaczyna przeszkadzać

pozdrawiam cieplutko JD

Desktop_200523_1617.jpg

Desktop_200523_1630.jpg

Desktop_200523_1634.jpg

Desktop_200523_1636.jpg

Desktop_200523_1643.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedział zastępca gildii która miała nazwę o ile się nie mylę "Kyogre na 100 hp", która wyrzucała pokemony w celu utrudnienia dobicia NPC kiedy miał low Hp. Obie gildie robią praktycznie to samo i w dodatku twoja gildia to zaczęła, więc sprawa do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie rozumiem dlaczego Dawid sam zamyka na Siebie skargi a po za tym we wcześniejszej skardze pisałeś by robić ss ,a jak dostajesz to znajdujesz inną wymówkę potwierdz ss z,że my niby też tak robimy bo narazie to argumenty bez dowodów z twojej strony

Edited by koko20026

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak po pierwsze szanujemy disa, po drugie 'Ekipa Toksycznej' to samo robiła i ty też w niej jesteś a trzecie każdy teraz chce zrobić questa żeby dowiedzieć się co jest. Więc według mnie skarga nie ma sensu jak każdy chce sobie zrobić tego questa.

Pozdrawiam wasz kochany helper 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Wielkie XDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówicie że to my zaczelismy, a ja wczoraj jako pierwsza zaczełam bic articuno i wtedy przeszedl dawid bez slowa z juliagaming i zaczeli bic go ze mna, wiec dobrze wiecie kto pierwszy to zaczal robić 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej odpalić PVP na tych NPC na np. pierwszy tydzień tego questa i sprawa się rozwiąże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ss, na tych ss jedynie widać że biłeś NPC i że shoori razem z bartexusem byli w tym budynku, a biorąc pod uwagę, i nie widać NPC'ta którego biłeś wcześniej, że quest jest dla wszystkich to też nie jest żadnym udowodnieniem.

Skarga z tego co jest napisane nie była bezpośrednio do mnie więc dlatego ją zamknąłem, ale jak uważacie że sprawa jest jeszcze do omówienia, to poczekamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chciałem tu dorzucic jedno zdjęcie z wczoraj gdzie my  również grzecznie biliśmy sobie NPC dopóki nie przyszliście i wyrzucaliście kyogre { toksyczna i bemir} więc wielkie xD w was i mówicie jeszcze bezczelnie, że to my przeszkadzamy

 

Inked2020-05-22_22.15.54_LI.jpg

Edited by xXMewtwoXx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...