Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Dotroy

Moderator
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. Donek nowym liderem mykowic, gratuluje.
 2. Nick z serwera: Dotroy Akceptuję regulamin i biorę udział w turnieju!
 3. Nick z serwera: Dotroy Akceptuję regulamin i biorę udział w turnieju!
 4. 1. Bemir - 22 pkt. 2. Toksyczna - 16 pkt. 3. Manati - 10pkt 4. Dotroy - 9 pkt. 5. Sekiyan - 8pkt. 6. Trebron - 7pkt. 7. Khanowski - 5pkt. 8. Poketrener_Mef, poketrenersh - 3pkt. 9. flonderek,sokuwielki,miamianowskyy,bolas - 2pkt. 10. dawid3211, xadm_, redred, koko20026, hremiku - 1pkt.
 5. Witam na turnieju GENERACJI JOHTO! Proszę o zapoznanie się z zasadami !! Zasady turnieju. 1. Trzeba mieć minimum 6 pokemonów (100LVL tylko z generacji johto) 2. Zakaz używania itemów z plecaka (revive,potion itp.) 3. Używanie pojedynczych pokemonów (Shiny,zwykły,special pokemon to nadal ten sam) 4. Zakaz używania ataków (Fissure, Guillotine, Horn Drill, Sheer Cold, Double Team, Minimize,Fury Swipes, Selfdestruct, Explosion, Phantom Force) 5. Zakaz używania legend i mega ewolucji. 6. Klazula itemów (używanie max jednej sztuki itemka) 7.Osoba nieaktywna kilka dni podczas turnieju dostaje walkowera. 8. Wszelkie zasady mogą zostać dodane w trakcie zapisów na turniej. 9. Najważniejsza zasada wynieść jak najwięcej doświadczenia i zabawy w trakcie turnieju i nie martwić się samymi przegranymi. 10. Odrzucenie walki równa się walkower (wyjątkiem jest administracja, gdy jest czymś zajęta bądź lider sali który w tej chwili walczy na sali) Szablon zapisów na turniej: Aby zapisać się na turniej należy wpisać w tym poście wpisać swój nick i akceptować regulamin. Pokemony mogą być wymieniane, jednak mają być to pokemony z generacji Johto. Do wygrania 1. Miejsce (Losowy jeden z trzech pokemonów ze Special skinem z generacji johto, nie legenda)(kolory wybiera wygrywający, jeśli gracz nie posiada tego pokemona, dostaje go z losowymi ivs i wybraną naturą.) + 9 punktów 2. Miejsce (Wybrany shiny pokemon z generacji johto) + 7 punktów 3. Miejsce (Losowy shiny pokemon z generacji johto) + 5 punktów (Każda osoba, która wzięła udział w turnieju dostaje punkty, które na koniec roku będą wymieniane na nagrody za udział w turniejach) Za zgłoszenie się do turnieju każdy dostaje 2 klucze do skrzynki ! Zapisy do 10 Lutego 2019r.
 6. 1 miejsce Bemir 2 Miejsce Toksyczna 3 Miejsce Dotroy
 7. 1 Miejsce Toksyczna i Manati 2 Miejsce Bemir i Sekiyan 3 Miejsce Trebron i Dotroy
 8. To dzisiaj pokemony będą do odebrania u mnie na serwerze.
 9. Wygrał : Dotroy Przegrał: Trebron Wynik: 2:1
 10. Głosem większości administracji Miamianowskyy został wybrany na nowego lidera Pokelastii, gratuluje!
 11. I mamy top4! Manati i Toksyczna vs Dotroy i Trebron Bolas i Khanowski vs Bemir i Sekiyan wygrywający walczą o 1 i 2 miejsce, natomiast przegrywający walczą o 3 i 4 miejsce. Walki mają odbyć się do końca tego tygodnia.
 12. Nick wygranego: Dotroy Nick przegranego: miamianowskyy, khanowski Wynik: 2:1, 2:0
 13. Wygrani: Dotroy oraz Trebron Przegrani: Flonderek i hremiku Wynik: 2:1
 14. I mamy rozlosowane grupy! Z każdej grupy wychodzi tylko jedna ekipa! Alfa: Poketrener_Mef i Redred 3 Dawid3211 i Leagueofziemniak Bemir i Sekiyan 6 Bravo: X Dotroy i Trebron 5 Kawadopapierosa i Lucyfer6661 Hremiku i Flonderek 4 Charlie: Bolas i Khanowski 3 xAdm_ i Miamianowskyy 0 Delta: X poketrenersh i koko20026 0 Manati i Toksyczna 3

Language
Theme
×
×
 • Create New...