Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Bemir

Trener
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bemir last won the day on June 20

Bemir had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Bemir

  znany streamer

  Dzban 105 Ktoś mało inteligentny, ułomny, głupi, tępy. Powiązane: Debil Autor: Yevany Data dodania: 2018-10-27 ✖Zgłoś do usunięcia Dzban 85 Pustak, osoba głupia, no jednym słowem debil. -Mejnuje Yasuo! -Ale z ciebie dzban... Tagi: debil pustak Powiązane: Cep Autor: Bogus Data dodania: 2018-12-10 ✖Zgłoś do usunięcia Dzban 44 Kretyn, osoba, która ma łeb pusty jak dzban, idiota. -Ale jak polecimy na słońce, to się spalimy. -polecimy w nocy, dzbanie. Powiązane: Bezmózg Cymbał Autor: Sqrvozaurek69 Data dodania: 2018-12-16 ✖Zgłoś do usunięcia Dzban -1 Dziwne określenie/przezwisko innej osoby, która czegoś nie wie (czegoś prostego i logicznego) - Ej, kto to jest Jezus ? - Ale z ciebie dzban... Autor: okidokijusta Data dodania: 2018-12-12 ✖Zgłoś do usunięcia Dzban -129 Osoba, która nie ma dystansu do siebie. Nie potrafi zażartować od czasu do czasu ze swoich wad itp. Obraża się bez powodu. -Hehe, wczoraj dostałeś opieprz od matki... -Weź przestań! -Jaki z ciebie dzban... Tagi: Ludzie Autor: DragonHeart Data dodania: 2017-08-31 ✖Zgłoś do usunięcia Dzban -142 Szerokie miejsce w szklanej lufce, w które nabijamy tytoń lub ganje. -E koleś nabij coś w dzbana. -Za późno... już nabiłem.
 2. Bemir

  znany streamer

  Ban za wyzywanie ciebie, a tu na ss widać, że nas obraziłeś publicznie na streamie na którym jeszcze pokazywałeś czat administracyjny https://www.miejski.pl/slowo-Dzban
 3. Bemir

  znany streamer

  tak ciężko zauważyć, że chodzi o słowo DZBAN (DZBANceros,DZBANanamen), które jest obraźliwe
 4. Bemir

  znany streamer

  dobra szybkie ssy na ktorych pokemony helpera Aulaler99 sa obrazliwie nazwane nickami graczy serwera.
 5. Bemir

  Beka w ciul

  Dostałem muta tak o na 8h od adamixa bez żadnego ważnego powodu
 6. Bemir

  Jail

  dobra się przestraszył i dał unjail
 7. Bemir

  Jail

  Ninja763 dostał jaila za to, że zabił Aulalera99
 8. Aulaler99 Obraża graczy
 9. Bemir

  Pokemony

  i tak nie kupisz żadnego ditto lul
 10. Nick z serwera: BemirWiek: 15Ranga: PodObywatelPokemony 6x100lvl(Typy:Ice/Normal/Electric): https://imgur.com/a/I1mjCa3 Coś o sobie: Nazywam się Kuba, mam 15 lat. Lubię sport i gry komputerowe, a najbardziej pokemony.Dlaczego masz być liderem: AlexBananaMan oddał odznakę większości graczy, którzy mają 6x100 i odszedł. Chcę żeby zimnice miały lidera, który potrafi grać i ma jakieś doświadczenie.
 11. Bemir

  a

  pierwszy post elo-

Language
Theme
×
×
 • Create New...