Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

poketrenersh

Moderator
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygrał: poketrenersh Przegrał: jurzy Wynik: 2:0
 2. Witam jako iż zbliża sie gala fame mma 9 stwierdziłem ze zrobię obstawianie walk. Zasady: można obstawić maksymalnie 2 walki , 1 walka od 5ck do 15ck Jak wygrasz dostajesz 2 razy tyle co obstawiliście . Zapisy przyjmuje szredzio na serwerze trzeba mu napisać jaka walka i kto wygra. Wygrana do odebrania u szredzia po gali.
 3. Wygrany: poketrenersh Przegrał: piterxddd Wynik: 2:1
 4. Witam, mamy dla was 2 mega stony jeden to Light a drugi to Shadow! Jak wygrać? Przelej Sparcowi 50ck za 1 los, żeby to zrobić używasz /portfel w tytule kupuje los/losy i przelewasz odpowiednią ilość ck. Można maksymalnie kupić 4 losy! W niedziele (07.03.2021) o godzinie 20:00, losowanie odbędzie się na żywo tylko dla tych co będą mieli zakupione losy! I oczywiście będą 2 losowania! Np. Jurzy kupił 4 losy i wygra Shadow to w kolejnym losowaniu zabieramy mu 1 los i zostaje mu tylko 3 losy na kolejne losowanie!
 5. Nick z serwer: poketrenersh Akceptuję regulamin i biorę udział w tym turnieju!
 6. Wygrał: poketrenersh Przegrał: koko20026 Wynik: 2:0
 7. Nick z serwera: Poketrenersh Akceptuję regulamin i biorę udział w tym turnieju!!
 8. Dodaliśmy bilety do legend które są w markecie i sms shopie! Ale na początek każdy ma szanse by wygrać bilet do legendy (hallowen custom). Jak wygrać? Przelej Sparcowi 16ck za 1 los, żeby to zrobić używasz /portfel. w tytule piszesz kupuje los/losy na bilet i przelewasz odpowiednią ilość ck. Można maksymalnie kupić 4 losy! W sobotę (06.02.2021) o godzinie 20:00, losowanie odbędzie się na żywo tylko dla tych co będą mieli zakupione losy! A tak wygląda jeden z wielu Halloween custom legend!
 9. Nick z serwera: poketrenersh Akceptuję regulamin i biorę udział w ty turnieju!
 10. Wygrał: poketrenersh Przegrał: PiterXDDD Wynik: 2:0
 11. Wygrał: poketrenersh Przegrał: jurzy Wynik: 2:1
 12. Wygrał: poketrenersh Przegrał: jopek19 Wynik: 2:0
 13. Chcesz stać się szczęśliwym właścicielem Wyspy Walu? Kup los za 30ck i weź udział w losowaniu! Jak kupić los? Przelej Sparcowi 30ck za 1 los, żeby to zrobić używasz /portfel, w tytule piszesz kupuje los/losy na wyspę i przelewasz odpowiednią ilość ck. Można kupić maksymalnie 4 losy. Zapisy będą trwały do piątku (15.01) do godziny 20:00! Losowanie odbędzie się na żywo na dc tylko dla tych co będą mieli zakupione losy. Osoby które mają już 2 wyspy mogą brać udział w losowaniu, ale by stać się posiadaczem wyspy muszą sprzedać/oddać jedną z posiadanych ( można to zrobić po losowaniu).
 14. Nick z serwera: poketrenersh Akceptuję regulamin i biorę udział w turnieju

Language
Theme
×
×
 • Create New...