Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

poketrenersh

Trener
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam ale nie będę mógł być na nabór bo mam problemy techniczne z komputerem. To nie będzie mnie przez 3 lub 4 dni.
 2. poketrenersh

  Rangi

  Zgadzam sie
 3. Nick: poketrenersh Wiek: 15 i 6 miesięcy Ranga: PodMiastowy Pokemony 6x100lvl (rock, fly i psychic) https://imgur.com/gallery/y11cfej Coś o sobie: mam na imię Sebastian lubię rysować, grać w piłkę i lubię grać w pokemony. Dlaczego ja: Chciałbym spróbować jak to jest być liderem i przestrzegam zasady ani razu nie oddałem muta itp. I pod koniec bym szukał ciągle mocne poki żeby trenerom było ciężko mnie pokonać, zakceptował każda walkę która nie łamie zasad i bym ciągle pomagał jak by ktoś potrzebował pomocy.
 4. Wynik 2:1 Wygrany poketrenersh Przegrany xxxxdddd
 5. Wynik : 2 do 0 Nick wygranego : Poketrenersh Nick Przegranego : ParisePL
 6. Wynik : 2 do 0 Nick wygranego : Poketrenersh Nick Przegranego : Hremiku
 7. Witam Wieck: 15 Nick: Poketrenersh Ranga: PodMiastowy Czas: 3-5 Info o mnie: Mam na imie Sebastian mam 15 lat, Kocham pokemony robic pod tanki. Lubie rysować i grac w każdą gre pokemon, jestem miły dla wszytkich nawet tych kórych nie znam i próbuje ich poznać i lubie pomagać każdemu i to wszytko. (Jak zostane ldierem gildi to bardzo dziękuje). [Akceptuje regulamin]
 8. pokemony (6): Volcarona, Hippowdon, Conkeldurr, Venusaur, Clawitzer i Banette(mega evo). Nick z serwera: poketrenersh Akceptuje regulamin. ///odebrane
 9. Miałem 5 poków na podoznake pokonałem mantiego lidera denelandi i dostalem odznake a powinienem dostać podoznake.
 10. Złapałem już chyba 10 lub 15 skuntanków i 5 yanmeg i dalej mi się zadanie nie zaliczyło, a miały neutralną naturke i dalej mi się nie zaliczało dlatego myśle że jest zbugowane.

Language
Theme
×
×
 • Create New...