Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

dawid3211

Moderator
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wbije to stworze klona każdego legendarnego ptaka i Giovanniego, więc nie będzie problemu, temat zamykam.
 2. Co do ss, na tych ss jedynie widać że biłeś NPC i że shoori razem z bartexusem byli w tym budynku, a biorąc pod uwagę, i nie widać NPC'ta którego biłeś wcześniej, że quest jest dla wszystkich to też nie jest żadnym udowodnieniem. Skarga z tego co jest napisane nie była bezpośrednio do mnie więc dlatego ją zamknąłem, ale jak uważacie że sprawa jest jeszcze do omówienia, to poczekamy.
 3. Powiedział zastępca gildii która miała nazwę o ile się nie mylę "Kyogre na 100 hp", która wyrzucała pokemony w celu utrudnienia dobicia NPC kiedy miał low Hp. Obie gildie robią praktycznie to samo i w dodatku twoja gildia to zaczęła, więc sprawa do zamknięcia.
 4. Ehh brak argumentów i dowodów obu stron, taka kłótnia nie ma sensu, jak masz jakiegoś screena wyślij jak nie to za około 30 minut zamknę temat.
 5. Jeśli chodzi o Articuno, bo to jedyny NPC którego dzisiaj biłem, przy którym się pojawiłaś, był w walce z nami na długo za nim przyszłaś, więc cała ta skarga jest bezsensowna.
 6. Zrób questa całego to się dowiesz o co chodzi, a błędy w pisowni zostaną poprawione.
 7. Pokemine nie wspiera singleplayer, zamykam temat
 8. Nic z nich nie dropi. Zamykam temat
 9. Wygrany: Dawid3211 Przegrany: Khanowski Wynik: 2:0 Walkower
 10. Wygrany: Dawid3211 Przegrana: Toksyczna Wynik: 2:0
 11. W wymieniarkach widać IV pokemonów oraz jego inne statystyki, po włożeniu wszystkich pokemon obie strony muszą zaakceptować. W takim wypadku zaakceptowałeś wymianę, więc się na nią zgodziłeś. W takim wypadku sprawa zamknięta.
 12. Nick z serwera: Dawid3211 Akceptujre regulamin i biorę udział w turnieju
 13. Łapanie legendy nie ma polegać tylko na wyprzedzeniu innych w rozpoczęciu z nią walki, sama walka i jej łapanie jest ważną częścią tego, więc pozbawienie graczy tej możliwości, i zastąpienie tego łatwym do złapania pokemonem zepsuje połowę zabawy. Z resztą co mu Cię bardziej usatysfakcjonowało szansa na złapanie legendy ? czy złapanie caterpie i wymiana ją na legendę ?
 14. Wygrał: Dawid3211 Przegrał: Bolas Wynik 2:1

Language
Theme
×
×
 • Create New...