Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

dawid3211

Moderator
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dawid3211 last won the day on November 15

dawid3211 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "a) Pisząc identyczne albo podobne oświadczenia, pisząc przekleństwa, wulgaryzmy, treści obrażające innych graczy, wykonując te same powtórzenia ruchu w ciągu krótkiego okresu czasu (spam), pisząc te same znaki po sobie w ilości powyżej 3 np."!!!!" (flooding), korzystając ze źle sformatowanego albo bezsensownego tekstu jest karane banem. Wygwiazdkowanie przekleństwa skutkuje takim samym efektem jak napisanie go bez cenzury." to raz. Po 2 jakkolwiek napisane przekleństwo/wulgaryzm może skutkować mutem. "Naruszanie lub usiłowanie naruszenia zasad może doprowadzić do czasowego zawieszenia postaci i konta, a w ciężkich przypadkach do usunięcia lub modyfikacji umiejętności, atrybutów i dobytku postaci, jak również trwałego usunięcia postaci i konta bez jakiejkolwiek rekompensaty. Kara jest zależna od powagi naruszania zasad oraz zapiskach wcześniejszych kar gracza." Przed składaniem skarg polecam zapoznać się z regulaminem serwera. Jest to co najmniej wulgaryzm, więc możesz się kłócić czy to jest przekleństwo, ale to i tak nie wpłynęło by w tej sytuacji na moją decyzję. Mam nadzieje, że jasno wszystko opisałem i możemy zamknąć temat.
 2. dawid3211

  Turniej Legend

  Wygrał: Dawid3211 Przegrał: Damian20064 Wynik: 3:1 x
 3. dawid3211

  Turniej Legend

  Wygrał: Dawid3211 Przegrał: xAdm_ Wynik: 3:0 x
 4. dawid3211

  Turniej Legend

  Wygrał: Dawid3211 Przegrał: Miamianowskyy Wynik: 3:1 x
 5. dawid3211

  Turniej Legend

  Wygrał: Dawid3211 Przegrał: Ninja763 Wynik: 3:0 x
 6. Nick z Serwera: Dawid3211 Akceptuje regulamin i biorę udział w tym turnieju.
 7. dawid3211

  Licytacje

  Wpisz /licytacja jak chcesz coś wystawić albo /licytuj jak chcesz coś co jest obecnie na licytacji resta pokaże Ci się na czacie
 8. Wygrał: Dotroy (no a kto?) Przegrał: Dawid3211 Wynik 2:1
 9. W październików z poków typu : ICE będą wypadać Znaki Lodu, dzięki którym po kliknięciu na nich PPM dołączacie do wyścigu o specjalne pokemony z wybraną naturką i +70% ivs! Aktualny ranking macie w grze po prawej stronie. Ten kto zdobędzie najwięcej znaków wybiera pokemona jako pierwszyitd. Jest 6 miejsc Czas do 31 grudnia 22:00.
 10. Wygrany: Dawid3211 Przegranu: Hugle_Buble wynik 2:0
 11. Wygrany: Dawid3211 Przegrany: pppajda wynik 2:0
 12. Nick: Dawid3211 Pokemony: Tapu Koko, Amoonguss, Incineroar, Milotic, Decidueye, Hariyama. Akceptuje regulamin
 13. dawid3211

  xD

  Powód blokady masz napisany w wysłanym przez Ciebie zdjęciu, a jak byś tak ładnie pokazał wcześniejszy fragment czatu to miałbyś odpowiedź na kolejne pytanie, które byś pewnie zadał. (Tu normalnie by była jakaś emotka)
 14. dawid3211

  xD

  Ehh głównie chodziło w tym o to, że gracz Poketrener_mef zapewne znał powód blokady i dlatego podał tylko fragment, żeby przedłużyć dyskusje a emotka „ ” była skierowana to tego właśnie gracza. A ona miała za zadanie pokazać, że wiadomości te są skierowane do konkretnej osoby, nie wytykając jej palcem . Jak dalej chcecie to możemy przejść do głównego tematu posta.

Language
Theme
×
×
 • Create New...