Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Adamix

Trener
 • Content Count

  836
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

4 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adamix

  Mam problem

  Najprawdopodobniej masz problem z internetem! Przy wejściu na serwer tracisz chwilowo połączenie i cię rozłącza!
 2. Wygrany ADAMIX przegrany ErYsKi wynik 2:0
 3. Wygrany ADAMIX przegrany Flonderek wynik 2:0
 4. Adamix

  Bc

  Soku wyjaśnił sprawę! Tak jak mówi jeżeli 2 bc było by za 1ck to rynek by się u graczy załamał i byli by zmuszeni do podcinania sb cen! Tak to już bywa w życiu Zamykam!
 5. Wygrany ADAMIX przegrany Dawid3221 wynik 2:0
 6. Xerneas: Lider: xAdm_ Zastępca: damian20064 Członkowie: MiaMianowskyy, skymil, Sprinter1234 Yveltal: Lider: Dawid3221 Zastępca: Flonderek Członkowie: leonardo74, Wiko_Miszcz, xxMewtwoxx Zygarde: Lider: Hremiku Zastępca: Aulaler99 Członkowie: Wheatleyplus12, Maciak, Toksyczna, Porsen, ErYsKi, poketrenersh No i od dzisiaj rozpoczynamy kolejna edycję! Pierwszym bez punktowym zadaniem ,ale bardzo ważnym jest skompletowanie swojej gildii! Pamiętajcie jak już raz jesteście w jakiejś gildii to nie możecie jej zmieniać( wyjątkiem jest pierwszy tydzień )! Natomiast pierwszym zadaniem punktowanym jest złapanie pokemonów: Xerneas: Yveltal: Zygarde: Każdy z tych pokemonów ma miec 80% ivs oraz neutralną naturę! Za każdego pokemona dostaniecie po 1 pkt ! Na zadanie macie cały tydzień ,czyli do 10 listopada! Pokemony oddajecie do sokuwielki albo Sekiyan!
 7. 1. Toksyczna 2. Maciak 3. Sokuwielki 4. ADAMIX 5. Aulaler99 6. Dotroy Podajcie w w/w kolejności jakie poki chcecie oraz naturke Pokemony do wyboru: Zoroark / Weavile / Leipard / Bisharp / Mightiena / Honchkrow
 8. Nick: ADAMIX Poki: Klefki / Toxapex / Druddigon / Dusclops / Blaziken / Greninja Akceptuje Regulamin!
 9. ja rzadko siedziałem jak mi się nie chciało szukać flower forest XD!
 10. Witamy na Głównym Turnieju Pokemine!! Prosimy o zapoznanie się z zasadami turnieju!!! Zasady Głównego Turnieju Pokemine 1. Trzeba mieć 6 pokemonów na 100 lvl 2. Zakaz używania itemów z plecaka (revive,potion itp.) 3. Używanie pojedynczych pokemonów ( Shiny,zwykły,special pokemon to nadal ten sam) 5. Zakaz używania ataków (Fissure, Guillotine, Horn Drill, Sheer Cold, Double Team, Minimize,Fury Swipes, Destiny Bond, Selfdestruct, Explosion, Perish Song,Phantom Force, Wide Guard,Baton Pass) 6. Zakaz używania legend: 7.Klazula itemów (używanie max jednej sztuki itemka) 8.Osoba nieaktywna trzy dni podczas turnieju dostaje walkowera. 9. Odrzucenie walki równa się walkower. 10. Zakaz mega ewolucji do czasu naprawienia buga! 11. Wszelkie zasady mogą zostać dodane w trakcie zapisów na turniej. 12. Walkower w grupie oznacza całkowite wykluczenie z turnieju(ps. kluczy się wtedy nie dostaje) 12. Najważniejsza zasada wynieść jak najwięcej doświadczenia i zabawy w trakcie turnieju i nie martwić się samymi przegranymi. Szablon zapisów na turniej: Pokemony(6 sztuk): Nick z serwera: Akceptuje regulamin! Do wygrania 1. Miejsce (Wybrana jedna z trzech special legend z I bądź II generacji+złoty puchar+Miejsce w Hali Sław) 2. Miejsce (losowa legenda z I bądź II generacji+srebrny puchar) 3. Miejsce (wybrany shiny pokemon+brązowy puchar) Za zgłoszenie się do turnieju i udzału w nim, każdy dostaje 2 klucze do skrzynki ! Zapisy do 7 Listopada 2019r. ,do godziny 20:00!

Language
Theme
×
×
 • Create New...