Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Adamix

Moderator
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamix last won the day on June 9

Adamix had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulujemy Aulaler99!
 2. Zapewne zrespił się przez biom który jest tam XD
 3. Zapewne jakaś osoba go przestawiła , zaraz zobaczę co da się zrobić + jak widzisz że ktoś to robi zgłaszaj to do mnie lub innych osób z Administracji.
 4. No ma być że 10 złapanych jest to błąd tylko w zapisie
 5. Jak to można nazwać scamem? Przepraszam was ,ale to wasza zasługa że się nie dogadaliście zamykam!
 6. Otwieramy nabór na lidera sali Zimnic!
 7. Pod tym postem możecie dawać podania na lidera gildii.Każda osoba ma szansę na dostanie lidera! Szablon: [Wiek] [Nick na pokemine] [Ranga na pokemine] [Ilość czasu spędzanego na pokemine] [Kilka informacji o sobie] [Akceptacja regulaminu] Przykład: Wiek:17 lat Nick:PoketrenerAdamix Ranga:Eskimos Czas:3-4h Info o sobie: Jestem jakiś tam.Coś tam robię.Jakoś się bawię. Akceptuje Regulamin
 8. Już wkrótce swoje moce pokażą Palkia,Dialga i Giratina! Szykujcie się i widzimy się 1 lipca!
 9. Adamix

  Regulamin Gildii

  1.Lider Gildii 1.1 Lider powinien zachowywać się kulturalnie, dawać przykład innym graczom i służyć pomocą. 1.2 Lider powinien starać się rozwijać, wbijać coraz wyższe rangi. 1.3 Lider ma obowiązek motywować gildie do wykonywania zadań. 1.4 Lider musi być aktywny na czacie i pomagać graczom najlepiej jak może. 1.5 Lider przyjmuje graczy do gildii według własnego uznania. 1.6 Liderem nie może być osoba która miała bana. 2.Członek Gildii 2.1 W gildii może znajdować się tylko 1 Helper. 2.2 W gildii może znajdować się tylko 2 liderów(Jeżeli Helper jest liderem to zajmuje on miejsce jako Helper i Lider). 2.3 Moderatorzy i Administratorzy nie mogą brać udziału w edycji gildyjnej. 2.4 Gracz notoryczne wchodzący na chwile , powinien zostać wyrzucony z gildii. 2.5 Gracz nie pomagający w wykonywaniu zadań gildyjnych , powinien zostać wyrzucony z gildii. 2.6 Gracz nie pojawiający się na serwerze przez 3 dni pod rząd , nie będzie brany pod uwagę podczas rozdawania nagród.(Wyjątkiem jest chwila kiedy gracz oznajmi swoją nieobecność Liderowi gildii lub osobie prowadzącej). 2.7 Członkiem gildii nie może być osoba prowadząca dana edycję gildyjną. 2.8 Gracz nie może zmieniać gildii. 2.9 Gracz który dołączy do gildii po okresie naboru ,nie będzie brany pod uwagę podczas rozdawania nagród. 3.Pokemony oddawane od zadań 3.1 Pokemon oddawany przez gildie nie może być expiony. 3.2 Pokemon oddawany przez gildie nie może mieć wbitych EVs. 3.3 Pokemon oddawany przez gildie nie może być ewoluowany. 3.4 Pokemon oddawany przez gildie ma być dokładnie taki jak zadanie pokazuje. 3.5 Pokemony może oddawać każdy członek gildii. 3.6 Pokemony ,które będą "fałszywe" nie będą brane pod uwagę do punktacji. 3.7 Pokemony nie mogą zostać zakupione od osób prowadzących. 4.Walki 4.1 Walki odbywają się w systemie 6x100. 4.2 Pokemony używane do walki nie mogą być pożyczone od innych graczy. 4.3 W walkach gildyjnych zabronione jest używanie pokemonów Mitycznych/Legendarnych. 4.4 W walce może zostać użyty Z move albo Mega Ewolucja. 4.5 W walce może zostać użyty jeden pokemon tego samego typu.(Np. Jeżeli masz w teamie Arcanine to nie możesz walczyć 2 Arcanine lub jego wersji shiny). 4.6 Zakaz używania przedmiotów leczących. 4.7 Zakaz podpowiadania innym graczom podczas walki. 4.8 Zakaz używania ataków Fissure/Guillotine/Horn Drill/Sheer Cold/Selfdestruct/Explosion/Perish Song/Destiny Bond/Minimize/Double Team/Baton Pass. 4.9 Obie strony mogą używać Held Itemów. 4.10 Walki powinny być obserwowane przez osoby prowadzące lub administrację. Zasady mogą zostać modyfikowane podczas dalszej rozgrywki. Pamiętajcie liczy się dobra zabawa .

Language
Theme
×
×
 • Create New...