Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Ninja763

Lider Sali
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Ninja763

 1. Ninja763

  Misja

  Rockety nie umieją przechodzić przez drzwi więc się blokują a cofagrigusy nie wejdą na drugą strone schodów. Bij ze stafa/łuku najlepiej z infinity.
 2. Ninja763

  Misja

  Recket w muzeum, a Cofagrigusy pod ziemią gdzie brałeś tego questa
 3. nie można podmienić bo są one od modyfikacji...
 4. tak z 30ck bo mało ataku nie jest sh i ma natke -def
 5. Masz od tego teamt w starcie...
 6. nie odzyskasz pieniędzy...
 7. Ninja763

  Rangi

  Zmiana taka była by raczej na + bo jednak ludzie nie wiedzą jak zarabiać ck, w ten sposób weszło by dużo więcej ck do obrotu a co za tym idzie więcej ck by ludzie kupowali. Serwer by zarobił, w niedługim czasie zaczełyby się turnieje legend, będzie rywalizacja między graczami o sale.
 8. Ninja763

  Rangi

  Chcę zaproponować aby na odznakach była możliwość albo złapania poków z odpowiednią natką albo złapania np. po 300 poków każdego typu. Praktycznie wszyscy zatrzymują się na PodSzamanie i nie idą dalej bo szukanie tych 3 poków jest trudniejsze niż się wydaje. Niby były zmieniane poki ale nadal są one bardzo trudne do samego znalezienia nie mówiąc już o łapaniu.
 9. Zawsze powodem degradacji był ban ale niech ci będzie synu
 10. Nick z serwera: Ninja763Wiek: 17Ranga: PodSzamanPokemony 6x100lvl(Typy:Rock/Flying/Psychic): Nie klikajCoś o sobie: Wystarczająco wiecie...Dlaczego masz być liderem: Reszta i tak by mnie nie pokonała. A na dodatek nie mam zakazu brania udziału w rekrutacji.
 11. ok więc zacznijmy: -Darkus pyta się Cb podczas turnieju jaki typ ma Galade i ty musiałeś mu podpowiadać, nie wie jak działa abilitka Mimikyu. -Domcio pyta się na serwerze pod co robić pokemony a jak ktoś nie wie to wchodzi na smogona i robi według tamtych poradników, które są według mnie wielkim żartem. -Skymil nie potrafi kontrować pokemonów nawet jeżeli mają okrojone typy (jak na salach, u mnie walczył o pododznake ponad 7dni) Więc obecni kandydaci są idealnie do śmieci. Jeżeli chodzi o to że afczyłem niestety byłem zmuszony, ponieważ mam problemy z wbijaniem gdy jest dużo osób. Troluje? Zacznę może od tego że nie nawidzę ludzi. Darkus ja mam się uspokoić? Ty swoimi wypowiedziami podnosisz mi ciśnienie bo pieprzysz głupoty.
 12. człowieku jakiego błędu? Buga z kopiowaniem itemów zgłosiłem a wy dajecie jaila na podstawie jakiś pomówień. ps. szkoda mi czytać tych twoich wypocin bo i tak jesteś nadal dla mnie nikim...
 13. Skymil sprawa z tb jest wyjaśniona była skarga każdy miał ją w dupie więc po prostu zamkneli. Aurarer jesteś atencjuszem a darkus twoim przydupasem...
 14. Równie dobrze mógłby być na serwerze czat liderów podobny do tego dla administracji.
 15. Wyszedłem bo zrównaliście range lider z ziemią grupa była stworzona aby liderzy mogli wypowiadać się na temat nowych propozycji i jak pojedziesz do góry to zobaczysz. A teraz co się tam działo? Tam jest "wyślij ranking" a później miesiąc ciszy i znowu to samo bo wszystkie sprawy obgadujecie w gronie administracji. Dlatego napisałem co napisałem na grupie.
 16. zdecyduj się wkońcu XD wysłałem ci a teraz robisz problemy...
 17. Kolorowy otwórz oczy albo włącz monitor bo ci wysłałem 1 lipca...

Language
Theme
×
×
 • Create New...