Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

sokuwielki

Moderator
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nO WłAśNIe JAK PISZESZ W taKI spoSób to źLe FORMATUJESZ tekst. Mam nadzieję że wytłumaczone, dawid nie pisz już takich rzeczy na /bc od tego jest /msg. Pozdrawiam, Król Karp. // Zamykam Post Scriptum: a propos nie czytania regulaminu g) Administrator, moderator serwera może dokonać czasowego wykluczenia gracza z gry na serwerze, jeśli jego zachowanie będzie niestosowne. h) Administrator serwera ma prawo nie tlumaczyc sie z danego bana, czy muta i jaila. i) Administrator ma prawo nie stosowac sie do regulaminu.
 2. sokuwielki

  Elite 4

  Ogólnie to jakaś zmiana w systemie najwyższych rang by się przydała, jak mnie pamięć nie myli nigdy nie mieliśmy na serwerze nikogo z rangą powyżej E2 + fakt że gracze mogą wbić Elite ileś tam a potem odchodzą i to też dodaje czas oczekiwania bo nie raz była sytuacja że E3 czy E4 nie ma z kim walczyć bo gracze poodchodzili (patrz drogskol) i trze czekać. Do propozycji nie mogę się odnieść bo niestety nie ma mnie na sekcji alternatywnego języka polskiego na fb i nie rozumiem co tam napisałeś. Pozdrawiam, Król Karp.
 3. wygrał sokuwielki przegrał manati wynik 2:0
 4. Nick: sokuwielki Akceptuję Regulamin edit: team zgłoszony.
 5. wygrał sokuwielki Przegrany toksyczna wynik 2:0
 6. sokuwielki: Akceptuje regulamin i biore udział
 7. Informacja: Przewinienia czatowe są tylko do zgłaszania gdy ktoś się zachowuje nieprzyzwoicie na czacie/msg. Miejscem na dyskusje/skargi są właśnie skargi i offtop. Kolejny spam będzie karany już na serwerze.
 8. Siema gildijne świry, tutaj soku z najlepszymi zadaniami tego roku. A w sumie zadaniem. 1.Kojarzycie te mega ptaki? Te co dropią orby? No to gildia która przyniesie 3 orby swojego koloru(Instinct od Zapdosa, Mystic od Articuno a Valor od Moltresa) ukończy pierwsze zadanie. 2. Taki prank jednak będą dwa zadania, macie zbudować arene na działkach gildijnych, najlepiej podziemną. Zmiana planów macie czas do lutego. 3. Siema, nowe zadanie macie. Złapcie do końca lutego 1,5k(1500) poków.
 9. Wygrał sokuwielki Przegrał: manati Wynik 2:0
 10. wygrał sokuwielki przegrał poketrener_mef wynik 2:1
 11. Wygrał sokuwielki Przegrał flonderek Wynik 2:1
 12. nick sokuwielki Akceptuję regulamin i biorę udział w tym turnieju
 13. sokuwielki

  sale

  Brzmi spoko, zwłaszcza jak się spojrzy na zdolności orientacji w terenie tego pokolenia +1
 14. sokuwielki

  Skarga na Bemir

  h) Każdy opiekun gry (administrator) ma prawo zablokować gracza, który w jego mniemaniu naruszył zasady regulaminu, prawa lub zachowywał się wbrew normom społecznym. a) Imiona, które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, polityczne, seksualnie powiązane, związane z narkotykami są powszechnie nie do przyjęcia oraz mogą być karane banem. a) Serwer Minecraft Pokemine.pl to gra online, w której codziennie spotykają się ludzie z całego świata. Jako gwarancję na to żeby ta gra była miłą rozrywką dla wszystkich, opiekunowie serwera oczekują od wszystkich graczy aby zachowywali się w sposób racjonalny i uprzejmy. Zamykam.
 15. Przeprosić się nawzajem i już więcej tak nie robić. Chcemy tu mieć miłą atmosferę, jak następnym razem komuś coś nie będzie tentegować to proszę od razu zbierać dowody i przekazać na forum albo od razu dalej bo tak to mamy "A bo on zrobił to; A bo ty zrobiłeś tamto; A bo daj se siana". To tyle ode mnie, nie pozdrawiam.

Language
Theme
×
×
 • Create New...