Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

sokuwielki

Moderator
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sokuwielki last won the day on September 14

sokuwielki had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oszukiwali w questach. Zamykam. Nie pozdrawiam, Evan Hansen.
 2. Ninja widać że polak, nie zna się to się wypowie. Promocja na UB była i skorzystał z niej np. Verion + kiedyś (bodaj rok temu) była okazja wyrwać UB za friko. A co to tego czy nie nie będzie promocji to sparcu zdecyduje, chociaż stawiam admina dotroya że nie będzie.
 3. Wygrał: sokuwielki Przegrał: PokeTrener_Mef Wynik 2:1
 4. I koniec, nareszcie. Wygrywają Yveltale, po nagrody zgłosić się do sparca, mam nadzieję że tego już nigdy nie powtórzymy.
 5. Wygrał: sokuwielki Przegrał: Trebron Wynik 2:0
 6. Wygrał: sokuwielki Przegrał: Miamianowsky Wynik 2:1
 7. Nick: sokuwielki Team:Arcanine, Gengar, Kommo-o, Krookodile, Greninja, Crustle. Akceptuje regulamin.
 8. I gitara to zamykam
 9. Punktacja co będę ją aktualizował co jakiś czas: Zygarde - 5 Xerneas - 10 Yveltal - 16
 10. No cześć, to ostatni tydzień i zgaduję że wam się nie chce prawie tak samo jak mi a może nawet i mniej, to zrobię tak że wam się jeszcze bardziej odechce tak na odchodne. A i sobie kolory odpuszczę żebyście wszystko przeczytali a nie tylko kolorowe części. Więc tak, pierwszy quest będzie podobny ale kompletnie inny jak poprzednio. Macie oddać pokemony takie jak poniżej, naturka odejmująca specjalną obroną i jak najniższe ivs. I teraz kryteria za punkty: każde zero (liczby 10;20;30 nie liczą się) w ivs jest dodatkowy punkt. Jeśli pokemon będzie miał hiddenke to 2 dodatkowe punkty a jeśli będzie miał wielkość "pygmy" to dodatkowy 1 punkt. Łącznie za jednego pokemona możecie wykosić nawet 9 punktów. Chciałem wam dać drugiego questa takiego p2w ale zostawię to bo w powyższym zadaniu możecie dostać 54 punkty.
 11. Siema, zawiodłem się. 1. Cała gildia się rozeszła bo nie umieli grać. 2. Nie umiecie zrobić prostego zadania na które zakładając że w gildiach byłoby 8 osób każdy by musiał dziennie złapać 90 pokemonów przez tydzień. 3. Nie umiecie czytać i przyjmujecie do gildii chorągiewki. A teraz trochę pozytywniej, zadania będą ofc cięższe bo to co się wydarzyło to dramat. I nie liczcie na łapanie naturek oszukiści. Sparcu kiedyś robił zawody na expienie poków i sobie zrobimy podobnie. Każda z gildii ma złapać i wyexpić dane pokemony, odrazu zaznaczam że mają mi dostać dostarczone SSy sprzed expienie gdzie pokemon ma 0%evs i 0expa wbitego: Ditto, Natu (nie xatu) oraz Togekiss. Wbić macie tylko evs. Potem się będziecie tym bić. BO3 ustawiacie klauzulę 50lvl i klauzule 1hko. Punkty za zadanie to 1. 3 pkt 2. 2 pkt i 3. 1 pkt. Biję się tylko 1 osoba z gildii wybrana przez lidera i zgłoszona do sokuwielki na DC/serwerze. Drugie zadanie, hiddenki. No i 1pkt za każdą hidenkę. A na koniec, coś czego nigdy nie było, łapanie. W sumie skłamałem bo było by Dotroy. Ale zmieniam pokemony więc moje. Do złapania są następujące poki z neutralną naturką: Zubat, caterpie, tentacool. I robimy tak, oddajecie mi poka z jak największym % IVS. Możecie oddawać do woli, gildia która odda jak największy % dostaje 2 pkt za każdego. Punktacja Zygarde - 4 Yveltal - 4 Xerneas - 5
 12. Zamykam, catch rate mimo że imho też niski jest w teorii taki jak w grach. Zbij mu hp i uśpij następnym razem i użyj czegoś lepszego niż great balle.
 13. Wygrał: sokuwielki Przegrał: Flonderek Wynik: 2:1
 14. Wygrał sokuwielki Przegrał bolas Wynik 2:0

Language
Theme
×
×
 • Create New...