Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Sparc

Administrator
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

7 Followers

About Sparc

 • Birthday 10/04/1992

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Itemy znikają tylko podczas crasha, staramy się by było ich jak najmniej.
 2. https://java.com/pl/download/help/error_1603.xml
 3. Chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem najnowszej i największej wyspy dla graczy na Hawajowni? + BONUS! wyspa na stałe będzie miała nazwę związaną z twoim nickiem! Kup Los za 50ck i weź udział w losowaniu! Jak kupić los? przelej mi 50cukierków za 1 los, można maksymalnie 4 komendą /portfel (każdy dodatkowy los to dodatkowa szansa!) Zapisy przyjmuję do 20:00 w Środę! przed 20 spisuje przelewy za losy. Losowanie odbędzie się na żywo na dc tylko dla tych którzy mają losy. Jak macie pytania to proszę pisać na serwie. ps: osoby które mają już 2 wyspy mogą brać udział w losowaniu, ale by stać się jej posiadaczem muszą jedynie sprzedać/oddać jedną z posiadanych (można po losowaniu).
 4. Jedynie w przypadku ściny/lagu i restartu.
 5. Sprawdźcie czy po nauce poka ataki i RELOGU atak zniknie.
 6. Siema, otwieram nabór na helperów, nabór jest na czas nieokreślony (nie wiem kiedy dobiorę helperów ze zgłoszeń). Potrzebujemy 2 osoby, pierwsza zamjująca się REKLAMĄ serwera - tj. reklamowanie na forach/grupach/youtube naszego serwera, drugą zajmującą się Eventami i nie chodzi tylko o odpalanie eventów ale także, zadawanie zagadek, poszukiwania itd. osoba musi być kreatywna, prócz tego osoby które się zgłoszą muszą ogarniać serwer (poki itd.) oraz być aktywne na chatcie i służące pomocą. Zgłoszenia zrobione "byle jak" i dla "beki" będą usuwane, i nie pytajcie czemu zostały usunięte. Proszę tylko osoby chętne i aktywne które dużo czasu spędzają na serwerze. W zgłoszeniu napiszcie coś o sobie, jak długo gracie na serwerze, ile jesteście online, znajomość poków/walk i na jakie stanowsisko aspirujecie i dlaczego. Pozdrawiam.
 7. Wyniki 1 rundy: 10 punktów - xakamx 9 punktów - krostuch 8 punktów - rututus 7 punktów - damianninja3543 6 punktów - tomiszon132 5 punktów - porsen 4 punktów - jurzy 3 punktów - sparc 2 punktów - _toyears_ 1 punktów - raispl
 8. Chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem najnowszej i największej wyspy dla graczy na Hawajowni? + BONUS! wyspa na stałe będzie miała nazwę związaną z twoim nickiem! Kup Los za 50ck i weź udział w losowaniu! Jak kupić los? przelej mi 50cukierków za 1 los, można maksymalnie 4 komendą /portfel (każdy dodatkowy los to dodatkowa szansa!) Zapisy przyjmuję do 20:00 w Czwartek! przed 20 spisuje przelewy za losy. Losowanie odbędzie się na żywo na dc lub na serwie. Jak macie pytania to proszę pisać na serwie. ps: osoby które mają już 2 wyspy mogą brać udział w losowaniu, ale by stać się jej posiadaczem muszą sprzedać/oddać jedną z posiadanych (można po losowaniu).
 9. Dostałeś nowe hasło w prywatnej wiadomości.
 10. Sparc

  soku jest ekstra

  Zamykam bo spam. A Wy nie trollujcie nowych graczy.
 11. Będzie taka wyspa/miasto. A co do respów poków 8 geny, własnie je zwiększyłem.
 12. setx _JAVA_OPTIONS -Djava.net.preferIPv4Stack=true <- w cmd wpisz i sprawdź czy będzie gitara
 13. W lutym z poków typu : NORMAL będą wypadać "Zwykle Znaki", dzięki którym po kliknięciu na nich PPM dołączacie do wyścigu o specjalne pokemony z wybraną naturką i +70% ivs! Aktualny ranking macie w grze po prawej stronie. Ten kto zdobędzie najwięcej znaków wybiera pokemona jako pierwszy itd. Jest 6 miejsc Czas do 29 Luty 22:00. http://prntscr.com/qvl8wn

Language
Theme
×
×
 • Create New...