Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/14/19 in all areas

 1. 4 points
  Nazwa drużyny : Przydupasy Aulalera Kapitan : Aulaler99 Członkowie: Porsen, Maciak, Wheatleyplus12 Akceptuje Regulamin !
 2. 4 points
  chciałbym złożyć skarge na gracza keicam gdysz ma on pokemony pożyczone od swojego brata które był liderem sali pokelasti i powinien być usunięty z naboru na pokelastie.
 3. 4 points
  Połączyłem tematy bo 2 otworzyłeś. Po pierwsze nie armie tylko jednego npc który zabił mnie więcej razy niż ciebie a po drugie xD. PS. Skoro nie jesteś demonem i egzorcyzm za pomocą npc nie był potrzebny to jak wytłumaczysz swoje zdolności? Pozdrawiam Król Karp.
 4. 3 points
  Jak w tytule wpadłem na pomysł zrobienia nowego warpu vip jakim byłoby "Dojo" wyglądałby jak typowe miejsce treningowe Na samym spawnie przed nami stałyby wielkie schody (jak te z "Kung Fu Panda", bądź z filmu "Rocky" (Rocky Balboa), które prowadziły by do Jadeitowego Pałacu, a obok schodów czekał by na nas Mars (z mitologii greckiej bóg wojny) u którego wymienimy uszkodzone orby (wypadające z bossów na dojo) na brązowe monety :3 Na tym warpie unikalna byłaby możliwość wymiany uszkodzonych orbów na TM każdej maści przelicznik 32:1 Bossy: -Medicham (także w formach shiny i mega) -Lucario (także w formach shiny i mega) -Heracross (także w formach shiny i mega) -Gallade (także w formach shiny i mega) -Pangoro (także w formie shiny) -Hariyama (także w formie shiny) -Toxicroak (także w formie shiny) Oczywiście dla mnie takie miejsce bez questa na resp mogłoby nie istnieć, więc...:9 NPC od questa byłby Shi Fu który chce od nas: -20 bronze coin -5 fighting gemów -20 nici W zamian dostaniemy resp pokemonów fighting w ktorym występowały by takie poki jak: -Tyrogue -Meditite -Riolu -Croagunk -Stufful -Pancham -Timburr Mam nadzieje, że mój pomysł wam się spodoba i może zostanie on wprowadzony na serwer
 5. 3 points
  Ten osobnik zwyzywał mnie, bo mam kanał na ``jutjubie`` i teraz czuje sie smutny :((
 6. 2 points
  to samo jak każdy zacisnąć dupsko i grać od nowa
 7. 2 points
  Jeśli podliderzy by powrócili to na zasadach wolnego wyboru przez liderów. Tak jak soku pisał jeśli osoba, do której lider nie jest przekonany będzie spełniała tę funkcję to będzie ciężko pracować w takich warunkach, a poza tym lider będzie mógł wybrać osobę, która też nie jest najlepsza po to aby go szkolić na lepszego gracza i przyszłego lidera. Dla mnie taki powrót podliderow byłby sensowny, lecz to wszystko zależy od administracji.
 8. 2 points
  Pokemony: scizor/ferrothorn/milotic/cofagrigus/mimikyu/gyarados nick:skymil Akceptuje regulamin
 9. 2 points
  Witamy na Turnieju Regionu Kanto! Jest to pierwszy z turniejów regionalnych podczas tej edycji! Chciałbym przedstawić Wam podstawowe zasady turnieju: 1. Drużyna musi się składać wyłącznie z poków z pierwszej generacji! 2. Posiadanie poków na minimum 50 lvl( wrazie czego ustawiana będzie klauzula max 50 lvl) 3. Nie używamy mega evolucji oraz z-movów! 4. Nie używamy held itemów oraz itemów użytkowych takich jak Full Heal, Revive, Max Revive, Full Restore itp. 5. Zakaz używania legend, czy pokemonów mitycznych( wiadomo z 1 geny) 6. Zakaz używania ataków (Fissure, Guillotine, Horn Drill, Sheer Cold, Double Team, Minimize,Fury Swipes, Destiny Bond, Selfdestruct, Explosion, Perish Song,Phantom Force, Wide Guard) 7. Osoba nieobecna na serwerze przez 2 dni od rozpoczęcia turnieju dostaje walkowera 8. Najważniejsza zasada: Wyciągaj jak najwięcej doświadczenia z walk oraz ciesz się grą 9. Dodatkowe zasady mogą się pojawić w trakcie zgłaszania składów 10. Walki będą się odbywać w trybie single 6vs6 11. Dodatkowo używamy klauzuli plecaka oraz podgląd drużyny! 12.Możemy użyć tylko jednego takiego samego pokemona. Czyli jak np mamy w teamie Arcanine to nie możemy użyć 2 Arcanine. Szablon zapisywania się na turniej: Nick z serwera: Pokemony(6 sztuk): Akceptuję regulamin Nagrody za turniej: Każda osoba która zgłosi swój skład oraz odbędzie wszystkie walki w grupie otrzyma 2 klucze do skrzynek z pokemonami 1 miejsce- wybrana legenda z pierwszej generacji z naturką 2 miejsce- wybrany shiny pokemon z 1 generacji z naturką 3 miejsce- losowy pok z 1 generacji lub skrzynka megastonów Zapisy do 16 września 2019 r., do godziny 23:00!!! Za zapisanie się są 2 kluczyki !
 10. 2 points
  Yung_stepniarz on mówi o tym że bres napisał że ma 2iq a Tera elo benc idę no forze
 11. 2 points
 12. 2 points
  Zamykam tą dziecinadę!
 13. 2 points
  pogchamp zamiast wstawic linka do imugra z ScreenShotem to wstawil ScreenShota z imugra na ktorym jest ScreenShot z serwera , GENIUSZ !
 14. 2 points
  Proponuję dodać range przydupas i dać niektórym graczom serwera.
 15. 1 point
  Nick wygranego: Sekiyan Nick kozackiego oponenta który poniósł porażkę: sokuWIELKi Wynik: 3:0
 16. 1 point
  No i rozpoczynamy ćwierćfinały ! Macie czas do 11 października na przeprowadzenie walk! Walki odbywają się w systemie BO3! Oto pary: Hremiku - Dawid3211 SokuWielki - ADAMIX XAkamX - Aulaler99 Sekiyan - Poketrener_Mef
 17. 1 point
  Jest takie coś. Zaznaczaj poki z CTRL a pozniej PPM i usuń zaznaczone.
 18. 1 point
  Witam . Według mnie powinno być masowe usuwanie poków w pc. Irytujące jest czyszczenie boxa pół godziny poków , które są już sprawdzone. Czyli do kosza. Byłoby takie okienko (jeśli jesteśmy w np 1 boxie) "usuń masowo" lub "usuń poki z boxa (numer boxa)". Wtedy oczyszczanie boxów by tyle nie zajmowało tylko na jedno kliknięcie można by było usunąć niepotrzebne poki. Dziękuję za przeczytanie (pewnie nikt tego nie przeczytał do końca...)
 19. 1 point
 20. 1 point
  Wygrany: oczywiście Poketrener_Mef Przegrany : Miamianowskyy Wynik: 2:0 /
 21. 1 point
  chciałem sie pochwalic nowym dzbanem w pokoji a jakiś bot mnie wyzywa
 22. 1 point
  Poketrener_Mef Poki: Snorlax/Porygon2/Cofagrigus/Toxapex/Arcanine/Kangaskhan Powiedzmy że akceptuje
 23. 1 point
  Pokemony(6x100) : Hippowdon,Excadrill,Infernape,Aerodactyl,Yanmega,Accelgor Nick: Hremiku Akceptuje, bo jak nie to mi by grozic zaczeli
 24. 1 point
  Po co zasmiecacie forum?
 25. 1 point
  Pokemony(6 sztuk): Excadrill,Hippowdon,Kecleon,Tornadus,Machamp,Primarina Nick z serwera: Porsen Niestety ale akceptuje regulamin
 26. 1 point
  Pokemony: Hippowdon, Excadrill, Gyarados, Charjabug, Yanmega, Charizard Nick: Aulaler99 Oczywiście akceptuję regulamin
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
  No napisalem wyzej 20/20 brave i na serwie zobaczymy
 30. 1 point
  Pokemony(6 sztuk): Cloyster, Magnezone, Staraptor, Rotom, Lycanroc, Lucario Nick z serwera: ErYsKi Akceptacja regulaminu!
 31. 1 point
  ShaderPC jak widac twoj pomysl sie nie przyjął wywolujesz tylko tzw."gównoburzę" i szukasz dziury w calym!
 32. 1 point
  wygrany: domcio607 przegrany: sokuwielki Wynik po 1 walce powiedział wpisz 2-0 jak masz alakazama
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  No ale po co kupowac je jak teraz mozna je normalnie zebrac?
 37. 1 point
  Bez sensu jakby ktos se chcial drewna pozbierac albo onnych surowcow to by nie mogl bo wszedzie byly by wioski
 38. 1 point
 39. 1 point
  Poprostu dodać strefę dla VIP na azjowni i zrobić nowy budynek wzorowany na chińskiej świątyni. Byłby to kilku piętrowy budynek i z każdym piętrem poziom trudności bossów by się zwiększać. Na szczycie stał by npc z teleportem .
 40. 1 point
  Banować tego randoma za obraze mojego idola
 41. 1 point
  Dam więcej elo benc
 42. 1 point
 43. 1 point
  Wygrany Sandra domciowa Przegrany lider ele - porsze Wynik: 2-1
 44. 1 point
  wygrany: domcio607 przegrany 95horuseus95 wynik 2:0
 45. 1 point
 46. 1 point
  A poza tym nawet nie wiesz ile dam za nie xd
 47. 1 point
  To se zrob swoj temat a nie tu jesu
 48. 1 point
 49. 1 point
  No od czegos jest sword dance wiesz?
 50. 1 point
  A ty ile bys za to dał? @Adamix

Language
Theme
×
×
 • Create New...