Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign InSign Up

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Nick wygranego: Sekiyan Nick przegranego: Dawid3211 Wynik: 3:0
 3. Last week
 4. Wygrał: sokuwielki Przegrał: xakamx Wynik: 3:1
 5. Pomylka nie Sentrix_ tylko zSentrix_
 6. Drużyna TJB: Kapitan: zLetiz, Członkowie: Sentrix_, Sa_Hr_Ey, LimaQ_Q Akceptujemy regulamin
 7. Wielki finał turnieju październikowego pokemine.pl ! A zmierzą się w nim : Sekiyan vs Dawid3211 , którzy zawalczą o 1 miejsce zaś o trzecie miejsce zmierzą się : SokuWIELKI vs XAkamX Walki w trybie BO5 ! Powodzenia
 8. Nick wygranego: Sekiyan Nick kozackiego oponenta który poniósł porażkę: sokuWIELKi Wynik: 3:0
 9. Wygrany: Dawid3211 Przegrany: XAkamX wynik: 3:2
 10. Przechodzimy do półfinału w którym zmierzą się : Dawid3211 vs XAkamX Sekiyan vs SokuWIELKI Walki mają się rozegrać do 17.10.2019 roku, i walczymy w trybie BO5 (czyli do 3 wygranych) POWODZENIA !
 11. dawid3211

  Quest

  NoscamerPL o to w quescie chodzi żeby je znaleść, a nie żeby ktoś Ci powiedział.
 12. Jeden jest na origin island czy jakoś tak cały zielony biom z drzewami a kolejna jest pod chyba czerwonym albo różowym drzewem. Mam nadzieję że pomogłem
 13. Druzyna Sparca Sekiyan Sparc sokuwielki i RedRed czyli ja Akceptuje regulamin! !
 14. Wygrany: Dawid3211 Przegrany: Hremiku Wynik: 2:1
 15. NoScamerPL

  Quest

  Wiem ale znalazłem tylko na tym bagnie chodzi mi o dokładne kordy
 16. Wygrany: XAkamX Przegrany: Aulaler99 Wynik: 2:0 Walkower
 17. Nazwa drużyny : Przydupasy Aulalera Kapitan : Aulaler99 Członkowie: Porsen, Maciak, Wheatleyplus12 Akceptuje Regulamin !
 18. Witam Na Październikowym Turnieju Pokemine (TheWalls)! (Zapisy do 18.10.2019 (piątku)) Proszę o zapoznanie się z zasadami !! : 1. Zbieramy drużynę cztero-osobową i zapisujemy są poniżej posta 2. Absolutny Zakaz Używania Wspomagaczy typu Xrey , Makro czy Kill Aura 3. Nie zmieniamy zapisanych osób 4. W razie nieobecności członka , drużyna wybiera czy walczy 3x4 czy poddaje się (walkower = 7 punktów dla przeciwnika) 5. Za pokonanie osoby z teamu przeciwnika dostajemy 1 punk a za wygranie gierki +3 punkty (przykładowo drużyna ''A'' pokonała 4 osoby ,czyli dostaje 4 punkty + 3 za zwycięstwo) 6. Wynik Zapisujemy na forum (pod postem) : Przykład Zapisu Wygrana drużyna (nazwa) Przegrana drużyna (nazwa) Wynik (zabitych członków obu drużyn) (np 4 do 2) 7. Zakaz przedłużania gry (np wkopywania się pod ziemie w celu ukrycia) 8. Zakaz podpowiadania przez osoby trzecie 9. Regulamin może się zmienić w każdej chwili 10. Zapisując się akceptujemy regulamin 11. Walki BO1 Szablon Zapisu !!! Nazwa drużyny : Kapitan : Członkowie: Akceptuje Regulamin ! Do wygrania ! 1 Miejsce <-- Wpis na ścianie chwały Mistrzów tego miesiąca w lobby thewallsów + skrzynia pseudo legend 2 Miejsce <-- Skrzynia Sh Starterów Za zgłoszenie się do turnieju każdy dostaje 1 klucz do skrzynki ! W razie pytań prosze o kontakt pw na discordzie lub na serwerze nick : Porsen #0921 W razie potrzeby uzupełnienia składu lub dojścia do jakiegoś teamu zapraszam za pokeminowego discorda na kanał '' Szukam Członków/Teamu do turnieju thewalls'' Powodzenia !
 19. Sparc

  Quest

  Są ukryte w drzewach.
 20. Nick wygranego: Sekiyan Nick przegranego: Poketrener_mef Wynik: 2:0
 21. NoScamerPL

  Quest

  Gdzie znajde 2 lodówke do questa ze snorlaxiem, cały czas szukam i nie moge znalezc. Mam zaliczoną 1 prosze
 22. Wygrał: sokuwielki Przegrał: adamix Wynik 2:1
 1. Load more activity

Language
Theme
×
×
 • Create New...